Halkbank Gelir Belgesiz 15.000 TL Kredi Veriyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank Gelir Belgesiz 15.000 TL Kredi Veriyor

KREDİ

6 Haziran 2020 Cumartesi 16:07:22

Son Güncelleme: 06/06/2020 16:08:01

Halkbank Gelir Belgesiz 15.000 TL Kredi Veriyor

Halkbank gelir belgesiz 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank’tan yeni kredi kampanyası olan gelir belgesiz kredi için başvuru şartları nelerdir? Halkbank ihtiyaç kredisi ve anında onaylı belgesiz kredi için sizlere bu yazımızda bilgiler vereceğiz.

Halkbank gelir belgesiz 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank’tan yeni kredi kampanyası olan gelir belgesiz kredi için başvuru şartları nelerdir? Halkbank ihtiyaç kredisi ve anında onaylı belgesiz kredi için sizlere bu yazımızda bilgiler vereceğiz.

Devlet bankaları arasında kredilerde sürekli kampanyalar yapan ve tek gelir belgesiz kredi veren banka Halkbank, uygun faiz oranları ile 60 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sunmaktadır.

Başvuru yapacak olan müşteriler Halkbank üzerinden politikalara uygun olmaları durumunda bankanın mesai saatleri içinde bu kredileri kullanabilirler. Banka 15.000 TL krediyi hem şubelerden hem de internet üzerinden vermektedir. Hangi ihtiyacınız olursa olsun, bankanın şartlarına uygun olmanız durumunda 15.000 TL kredi alıp hemen hesabınıza atabilirsiniz.

Halkbank Gelir Belgesiz Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Kredi alabilmeniz için öncelikle hangi şartlara uygun olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişi gelir belgesiz kredi aldığında sigorta durumuna bakılacaktır. En az 6 ay sigortalı olmanız veya emekli olmanız durumunda ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Kredi alacak olan müşteriler en az 19, en fazla ise 70 yaşında olması gerekmektedir. TC vatandaşı olan ve banka sicili bozuk olmayan kişiler Halkbank 15.000 TL krediyi kullanabilirler.

Halkbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu yapacaksanız kimlik ve başvuru formunu hazırladıktan sonra size en yakın Halkbank şubesine gidebilirsiniz. Bireysel müşteri temsilcisi üzerinden Halkbank kredisini kullanacaksanız kredi skorunuzun uygun olması durumunda sadece 15.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Ama eğer 15.000 TL üzerinde kredi alacaksanız bankadan maaş almanız ve bankaya gelir belgenizi vermeniz gerekmektedir. Aldığınız ve onaylanan kredi 60 ay vadeye kadar verilmektedir. 60 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde banka ayda bir ödemeli ödeme tablosu yaptığı gibi ayrıca iki ayda bir veya üç ayda bir ödemeli tablo yaparak da kredi kullanabilirler.

Kredi başvurusu için bankaya gidemeyecekseniz ve bu bankada bir hesabınız varsa banka internet bankacılığını kullanarak veya mobil şubeye girerek kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler onaylanan kredileri banka şubelerine gitmeden hesaplarına atabilirler. Bu tamamen sizin onayınıza bağlıdır. Eğer verilen limiti kabul etmezseniz kredi başvurunuzu iptal edebilirsiniz.

Halkbank Emekliye Gelir Belgesiz Kredi

Emekli olan kişiler Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsa 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli gelir belgesi vermeden kredi alabilirler. Bu krediyi alabilmeleri için en yakın Halkbank şubesine kimlikle gitmeleri yeterlidir. Eğer maaşınız bu banka üzerinde değilse maaşınızı taşıdıktan sonra ilk maaşı çektikten sonra kredi kullanabilirsiniz. Kredi notunuz düşük olsa da diğer bankalardan bu yüzden kredi alamasanız bile emekli maaşınızı Halkbank’a taşıdıktan sonra ihtiyaç kredisi dahil tüm kredileri alabilirsiniz. Emekliye gelir belgesiz olarak verilen kredilerde 3 ay erteleme seçeneği de vardır.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı