Halkbank faizsiz kredi başvurusu başladı! 50 bin TL 12 ay taksitli kredi Halkbank'ta
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank faizsiz kredi başvurusu başladı! 50 bin TL 12 ay taksitli kredi Halkbank’ta

KREDİ

6 Aralık 2020 Pazar 12:58:03

Son Güncelleme: 06/12/2020 12:58:30

Halkbank faizsiz kredi başvurusu başladı! 50 bin TL 12 ay taksitli kredi Halkbank’ta

Halkbank tarafından vatandaşlarımıza destek amacıyla 50.000 TL, 12 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. 4 milyon vatandaşımızın yararlanabileceği yeni kampanyayla ilgili tüm detayları sizler için bir araya getirdik. Sizde kolay başvuru yöntemiyle anında faizsiz 50 bin TL ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz.

Halkbank geçtiğimiz günlerde yaşanan zorlu korona virüs süreci ile mücadele ediyorken vatandaşlar  için kampanyalar hakkında duyurular yaptı. Kredi imkanlarından birçok vatandaşın yararlanması için çalışmalar yapıldı. Geliri düşük olan vatandaşların ve ekonomik anlamda mağduriyet yaşayan vatandaşlar için başvuru sonucu kredi fırsatları verilecek.

Halkbank kuruluşundan itibaren olduğu gibi ilk günden beri bu zamana kadar her an vatandaşların yanında olduğunu hissettirerek ve  sunduğu fırsatlarla olanaklarla bunu her defasında gözler önüne seriyor . Halkbank tarafından son gelen haber herkeste şaşkınlık yarattı .İşte kredi için başvuru şartları

HALKBANK FAİZSİZ 50.000 TL KREDİ

Halkbank 50 bin TL ye varan kredi  fırsatları ile faizsiz olmakla beraber  aynı zamanda vatandaşları da rahat ettiriyor. Şu zamana kadar net bir tarih belli olmasa bile yakın zamanda vatandaşların ekonomik yönden rahat bir nefes almalarına yardımcı olacağını biliyoruz. Faizsiz bir şekilde sunulan kredi imkanının ne zaman olacağı ve hangi tarih ile olacağı ise merak konusu haline geldi.

Tam dört milyon kişiye verilecek kredi imkanı  ile vatandaşların  maddi anlamda meydana gelen sıkıntılarını hafifletebilecek .

Halkbank’ ın  vatandaşa sunduğu faizsiz 50 bin TL kredi imkanı nasıl alınacak?

Halkbank vatandaşlara faizsiz bir şekilde olmak üzere 50 bin TL ye kadar kredi  imkanı verileceğini açıkladı. Halkbank telefon bankacılığı ile gerekli başvurular kolayca yapılabilecek. Kontenjanların dolmadan ise başvuruların yapılması gerekiyor. Başvuruların olumlu ya da olumsuz olma durumu olur ise  bankalar tarafından bilgilendirme amaçlı  her türlü geri dönüş yapılacaktır.

12 ay vadeli ile  50 bin TL kredi desteği Halkbank’tan geldi

Halkbank faizsiz bir şekilde olmak üzere 50 bin TL ye kadar kredi fırsatı  imkanı sunacak. 12 ay vadeli bile yapılacak olan  kredinin aylık ödeme miktarı 4522,55 TL tutarında  olacak. Toplamda ise 54,370.60 TL tutarında bir  ödeme olacak. Halkbank üzerinden yapılacak başvuruların ardından ise  geri dönüşler SMS yolu üzerinden olacaktır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı