Halkbank Canım Evim Konut Kredisi 180 ay vade düşük faiz oranları sunuyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi 180 ay vade düşük faiz oranları sunuyor

KREDİ

24 Ekim 2020 Cumartesi 19:12:45

Son Güncelleme: 24/10/2020 19:03:51

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi 180 ay vade düşük faiz oranları sunuyor

Vatandaşlarımız kredi çekerken uygun faiz oranları ve esnek ödemeler dışında bir de vade sürelerine bakmakta. Kısa vadeler her ne kadar düşük faiz oranı sunsa da vatandaşlarımız ödemelerini bütçelerinin üstüne taşıyor. Halkbank ise vatandaşlarımıza esnek ödeme, 180 aya varan uzun vade seçeneği hem de düşük faiz oranı sunuyor.

Vatandaşlarımız Halkbank Canım Evim Konut kredisi ile 180 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilir ve oldukça düşük ödemelerle ev sahibi olabilirler! Peki Halkbank Canım Evim konut kredisi başvuru nasıl yapılır? Gerekli Belgeler nelerdir?

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi Nedir?

Halkbank Canım Evim Konut kredisi vatandaşlarımıza ilaç gibi sunulmuş bir fırsat niteliğinde. Kamu bankalarından biri olan Halkbank Canım Evim Konut kredisi ile vatandaşlarımıza uzun vade ve düşük faizli konut finansmanı sağlıyor!

ESNEK ÖDEME

Kampanya kapsamında ise vatandaşlarımızı ayrıca esnek ödeme koşulları da bekliyor!

Vatandaşlarımız dilerlerse aylık ödeme yapabildikleri gibi üçer aylık dönemlerde de ödemelerini yapabilirler. Yine vatandaşlarımız şubelerde gelirlerine bağlı olarak serbest ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirler.

VADE VE FAİZ ORANLARI

Vatandaşlarımıza ise 180 aya varan vade seçenekleri sunulmakta.

Kredi faiz oranı ise vatandaşlarımız için %1,35.

Örnek Ödeme Tablosu

 • Vatandaşlarımız 100 bin Türk lirası kredi finansmanı başvurularında 180 ay vade seçeneğinde her ay düzenli olarak ödeme yaptıklarında aylık taksitleri 1 bin 482 Türk lirası oluyor. Faiz oranı ise yukarıda belirtildiği gibi %1,35 oranından hesaplanmakta ve toplam geri ödenen miktar ise 266 bin 270 Türk lirası.
 • Vatandaşlarımız 100 bin Türk lirası kredi finansmanında 180 ay vade yerine 120 ay vadeden yararlanmak isterse aylık taksitleri 1 bin 687 Türk lirasına çıkıyor ve toplam ödemeleri de 202 bin 503 Türk lirasına iniyor.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru için vatandaşlarımızın Halkbank şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Fakat şubeye gitmeden bilgi almak için vatandaşlarımız Halkbank’ın müşteri hizmetleri olan 0850 222 0 400 arayabilir ve gerekli bilgileri öğrenebilirler.

Gerekli Belgeler

 • Vatandaşlarımız kimlik belgesini getirmeleri eğer kimlik belgeleri yoksa ehliyet ya da pasaportlarını
 • Gelir Belgesi içinse kamu çalışanlarının Bordro
 • Özel sektör çalışanlarının ise Bordro ya da onaylı gelir belgesi, şirket imza sirküleri ile SSGK hizmet dökümü
 • Emekli vatandaşlarımızın ise SGK emekli belgeleri ile emekli hesap cüzdanı
 • Serbest Meslek Sahibi vatandaşlarımızın da Güncel Vergi levhası ile birlikte yıllık gelir vergisi beyannamesi, güncel işletme hesap özeti, ticaret sicil gazetesini
 • Çiftçi vatandaşlarımızın da çiftçilik belgelerini, müstahsil makbuzlarını, arazi tapu fotokopilerini getirmelere gerekmektedir.
 • Faiz geliri ile geçinen vatandaşlarımızın da hesap cüzdanlarını
 • Kira geliri olan vatandaşlarımızın da tapu ve kira kontrat fotokopisi getirmelere gerekmekte
 • Ayrıca vatandaşlarımızın alınacak konuta dair kat mülkiyeti tapu bunun bulunmaması halinde kat irtifaklı tapu ve yapı kullanım izin belgesi, eğer izin belgesi de bulunmuyorsa son 5 yıla dair yapı ruhsatı ve İmar Durum Belgesini getirmeleri gerekmektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı