Halkbank 797 Lira Taksitle Taşıt Kredisi! 3 Ay Ertelemeli ve 60 Ay Vadeli
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank 797 Lira Taksitle Taşıt Kredisi! 3 Ay Ertelemeli ve 60 Ay Vadeli

KREDİ

16 Kasım 2020 Pazartesi 13:09:20

Halkbank 797 Lira Taksitle Taşıt Kredisi! 3 Ay Ertelemeli ve 60 Ay Vadeli

Sıfır ve ikinci el araba fiyatlarının bir hayli yükselmesiyle birlikte Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi’ni müşterilerine duyurdu. Kasım ayında güncellenen taşıt kredisi özellikleriyle birlikte vatandaşlarımıza 3 ay erteleme, düşük faiz ve 60 ay vade imkanı sunuluyor. Sizde Halkbank yeni kampanyasıyla ayda 797 lira ödeyerek sıfır araç sahibi olabilirsiniz.

Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar için, Halkbank, “Yeşil Işık Taşıt Kredisi” adlı kampanyasını kamuoyuna duyurdu. Üstelik 60 aya varan vade seçenekleri sunulan bu krediyi geri ödemeye 3 ay sonra başlayabileceksiniz. Hem 0 km araçlar için hem 2. el araçlar için kullanabileceğiniz bu kredinin detaylarını sizler için araştırdık. İşte Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile ilgili tüm detaylar…

0 KM ARAÇLAR İÇİN

0 km araçlar için sunulan Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile birlikte, kredi geri ödemelerinize, aracınızı satın aldıktan 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

Halkbank’tan, 0 km araçlar için kullanacağınız 30 bin liralık Yeşil Işık Taşıt Kredisini 60 ay vadeli olarak ödemek isterseniz yüzde 1.40 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödemeniz gereken taksit miktarı 797,49 liradır.

Proforma fatura değeri ya da kasko değeri 120.001 liranın üstünde olan araçlara yalnızca 48 ay vade süreci sunulmaktadır.

İKİNCİ EL ARAÇLAR İÇİN

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile birlikte, 7 yaşını geçmeyen ikinci el araçlara uygun faiz oranları ile sahip olabilirsiniz. 0 km araçlar için sunulan 3 ay ödeme ertelemesi seçeneği ikinci el araçlar için de geçerlidir.

Örnek Ödeme Planı

Halkbank’tan 60 ay vade ile kullanacağınız 30 bin liralık taşıt kredisi için sunulan faiz oranı yüzde 1.42’dir. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 802,31 liradır.

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile alacağınız aracın proforma fatura değeri veya kasko değeri 120.001 liranın üzerindeyse kredi vadesi maksimum 48 ay olacaktır.

Halkbank, gerektiği durumlarda, kredi şartlarında değişiklik yapabilir ve krediyi durdurabilir.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU

Halkbank’ın sunduğu taşıt kredisinden yararlanmak için, size en yakın Halkbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Kişinin nüfus cüzdanı, ehliyeti veya pasaportu
  • Kamu çalışanlarından maaş bordrosu
  • Özel sektörde çalışan vatandaşlardan, maaş bordrosu ya da üzerinde haciz bulunmadığı ibaresi içeren güncel onaylı gelir belgesi, şirket imza sirküleri ve SGK hizmet dökümü
  • Emekli olan vatandaşlardan SGK Emekli Belgesi, Emekli Maaş Hesap Cüzdanı, emekli olduğu halde hala aktif olarak ücretli çalışan kişilerden işyeri destek prim bildirgesi
  • Serbest meslek sahibi olan kişilerden Güncel Vergi Levhası, Yıllık Gelir Vergisi, Beyannamesi, Güncel İşletme Hesap Özeti, Ticaret Sicil Gazetesi
  • Çiftçi olan kişilerden Çiftçilik Belgesi, Müstahsil Makbuzları, Arazi Tapu Fotokopileri
  • Faiz Geliri olan kişilerden Hesap Cüzdanı
  • Kira Geliri olan kişilerden tapu ve kira kontratı fotokopisi
  • Satın alınacak aracın proforma faturası
  • Araç ikinci else, araç ruhsatı ve Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı