Halkbank 25 bin TL, 6 ay ertelemeli yüzde 0.38 faiz oranlı esnaf destek kredisine rekor üstüne rekor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank 25 bin TL, 6 ay ertelemeli yüzde 0.38 faiz oranlı esnaf destek kredisine rekor üstüne rekor

KREDİ

7 Aralık 2020 Pazartesi 16:19:17

Son Güncelleme: 07/12/2020 16:20:02

Halkbank 25 bin TL, 6 ay ertelemeli yüzde 0.38 faiz oranlı esnaf destek kredisine rekor üstüne rekor

Pandemi sürecinde vatandaşlarımıza en çok destek olan Halkbank şimdi de yüzde 0.38 faiz oranıyla yeni destek kredisini duyurdu. Vatandaşlarımıza 6 ay ertelemeli 25 bin lira destek kredisi verilecek. Yeni Halkbank destek kredisi Kasım ayının başlamasıyla birlikte acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ilaç gibi geldi.

Korona virüs nedeni ve her geçen gün zorlaşan hayat şartları ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı gün ve gün artmaya devam ederken bu noktada vatandaşa en büyük desteği ise  kamu bankaları sunuyor.  Kamu bankaları arasında yer alıyor olan Halkbank destek kredisi paketleri ile hem vatandaşın hem de esnafın zor günde yanlarında olduğunu  bir kere daha göstermiş oldu. Ekonomik istikrar kalkanı paketi kapsamında Halkbank’ın  açıklamış olduğu esnaf destek paketinde aranılan şartları taşıyan vatandaşlara yüzde  0.38 faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor. Peki. Halkbank esnaf kredisi nedir? Esnaf destek kredi paketi başvurusu nereden ve nasıl yapılır? İşletme kredisi nedir? İşte merak edilen bütün soruların cevapları haberimizde…

Kamu bankalarının destek kredisi paketlerini vatandaşa sunarak, vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Bu bankalardan biri de Halkbank oldu. Halk Bank vatandaşa sunduğu destek kredisi paketleri ile  6 aya kadar ertelemeli olmak üzere 25 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği verecek.

HALK BANKASI Yüzde 0.38 FAİZ ORANI ESNAF DESTEK KREDİSİ

Banka tarafından yapılmış olan  açıklamada Halkbank’ın esnafa özel destek kredisi vereceğin söyledi. Halk Bankası tarafında yapılan açıklamada işletme kredisi adı verildiği öğrenilen  pakette esnafa özel düşük faizli nakit para desteği verilecek.  Bu kapsamda kredi kullanmak isteyen esnafa yıllık faiz oranı % 4.5 oran ile uygulanıyorken kredi paketinin aylık taksiti ise %0.38 oranında olacaktır. Söz konusu olan kredi paketinden yararlanmak isteyen esnafa 6 ay ödemesiz bir şekilde nakit para desteği sağlanıyorken kredinin vadesi ise  maksimum 36 ay olacak şekilde sınırlandırılıyor. Başvurusu olumlu olan yani kredi kullanmak için herhangi bir sorun teşkil edecek bir durumu olmayan esnafa  banka 25 bin Türk Lirası  tutarına  kadar nakit para desteği sağlıyor. Sizde Halkbank esnaf destek kredisine başvuru yaparak anında acil ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

HALKBANK DESTEK KREDİSİ BAŞVURU BELGELERİ

Esnaf destek kredisi başvurusu için nüfus cüzdanı ve vergi levhası sunulması yeterli olacak. Esnaf Oda Kayıt ve Sicil Belgesi banka tarafından sunulması zorunlu olmayacak ve bu belgenin sorgulaması Halkbank tarafından yapılacak.

Kasım ayında başvuruları başlayan destek kredisi için vatandaşlarımız gerekli evrakları topladıktan sonra en yakın Halkbank şubesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Belgeleriniz incelendikten sonra en kısa sürede krediniz onaylanır ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı