Halkbank 225 Bin TL Kredi 0,37 Faiz Oranıyla Rekor Kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank 225 Bin TL Kredi 0,37 Faiz Oranıyla Rekor Kırıyor

KREDİ

21 Aralık 2020 Pazartesi 18:49:24

Halkbank 225 Bin TL Kredi 0,37 Faiz Oranıyla Rekor Kırıyor

Halkbank 225 bin TL kredi kampanyasına rekor başvuru yapıldı. Vatandaşlarımız 0,37 faiz oranından yararlanmak isteyerek üst limiti 225.000 lira olan kredi kampanyasına yoğun ilgi gösterdi. Halkbank tarafından sunulan düşük faizli kredi de isterseniz 50 bin TL, 100 bin TL ve 150 bin TL gibi seçeneklerde mevcut. Üstelik 3 ayda bir ödeme dönemiyle kullandığınız krediyi rahatça geri ödeyebilirsiniz.

Salgın nedeniyle artan giderle nedenli ile birçok vatandaşımız ihtiyaç kredisine başvuruyor. Fakat normalleşme dönemiyle birlikte başlayan uygun faizli kampanyalar geride kaldı ve Merkez Bankası’nın kura müdahaleleriyle birlikte bankaların vatandaşlarına sundukları faiz oranları oldukça yükseldi. Hal böyle olunca da vatandaşlarımız uygun faiz oranı veren bankaları ve uygun kampanyaları takip etmeye başladı. Şimdi ise vatandaşlarımız %0,37 gibi çok düşük bir oran da kredi çekebilecekler! Fakat bunun için bazı koşulları taşıyor olmaları gerekmekte!

Birçok vatandaşımız salgından dolayı işlerini kaybetti ya da gelirlerinde büyük bir azalma oldu. Korona virüsü salgınından hem psikolojik hem fiziksel hem de ekonomik olarak herkes etkilendi. Fakat esnaf vatandaşlarımız ki şüphesiz en çok etkilenen konumdalar. Esnaf vatandaşlarımızın içinse Halkbank kredi desteğiyle yanların da olmaya çalışıyor. İşte uygun şartları sağlan esnaf vatandaşlarımız için çok düşük faiz kredi çekebilmeleri için bilmeleri gereken ayrıntılar;

HALKBANK 225 BİN TL 0,37 FAİZ ORANLI KREDİ

225 bin Türk lirasına kadar kredi başvurusunda bulanacak vatandaşlarımız için çok uygun faiz oranlarından kredi veriliyor! Başvurular ise oldukça basit ve kolay!

Kamu bankalardan biri olan Halkbank kredi faizlerini olabildiğince düşük seviyelerde vererek esnaf vatandaşlarımızın yanında olmayı hedefliyor. Esnaf vatandaşlarımıza özel olarak verilen kredi seçenekleri ile birlikte esnaflar da yatırımlarını arttırabilir ve bu zor salgın döneminden en az etkiyle çıkabilirler!

Kamu bankalarından biri olan Halkbank esnaf ve sanatkâr vatandaşlarımız için özel olarak yaptığı bu düşük faizli kredi kampanyası kapsamında 3 ila 6 aylık ödeme seçenekleri de vermekte. Halkbank 125 bin Türk lirası, 150 bin Türk lirası, 175 bin Türk lirası ya da 225 bin Türk lirasına varan limitleri esnaflarımıza sunmakta.

halkbank-225-bin-tl-kredi-kampanyasi

KREDİYİ ALMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR

Esnaf ve sanatkâr olan vatandaşlarımıza sunulan bu krediden yararlanmak için;

Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na ve bunun yanında Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne kayıtlı olmak gerekiyor. Yine en az 3 yıllık faaliyet süresinin tamamlamış esnaf ve sanatlarımızın, iş veya ikametgâhının bulundukları ilçedeki Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olmaları son olarak da medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmaları gerekmekte.

FAİZ ORANI ÇOK DÜŞÜK

Esnaf vatandaşlarımıza verilen özel kredi kampanyası kapsamında vatandaşlarımıza yıllık sadece %4,5 oranında faiz seçeneği sunuluyor. Aylık faiz oranı ise %0,37 oranında. 60 aya kadar da vade seçeneği bulunmakta.

ÖDEMELER NASIL OLUYOR?

50 bin Türk lirası için vatandaşlarımız 3 ayda bir ödeme yaptıklarında başlangıç ödemeleri 3 bin 200 Türk lirası olurken son ödemeleri de 2 bin 553 Türk lirası oluyor. Krediden kesintiler sonrasında ise ellerine geçen net miktar 47 bin 525 Türk lirası.

  • 100 bin Türk lirası için kredi başvuru yapan vatandaşlarımız 3 ayda bir kredi ödemeleri yaptıklarında ilk taksitleri için 6 bin 400 Türk lirası sonra taksitleri içinde 5 bin 106 Türk lirası ödeme yapmaktalar. Ellerine kesintiler hariç geçen para ise 95 bin 150 Türk lirası.
  • 150 bin Türk lirası için başvuru yapan vatandaşlarımız 3 ayda bir ödeme yaptıklarında ilk taksitleri 9 bin 600 son taksitleri ise 7 bin 659 Türk lirası oluyor. Kesintiler hariç ellerine geçen para ise 142 bin 775 Türk lirası.

Son olarak da 200 bin Türk lirası için kredinin ilk 3 aylık ödemesi 12 bin 800 Türk lirası. Son taksit miktarı da 10 bin 212 Türk lirası olmakta. Toplam maliyeti 234 bin 993 Türk lirası olur.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı