Halkbank, 180 ay vadeli yüzde sıfır faiz oranlı kredi verecek! Tüm işsizler ve ihtiyaç sahipleri bu krediyi alabilecek!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank, 180 ay vadeli yüzde sıfır faiz oranlı kredi verecek! Tüm işsizler ve ihtiyaç sahipleri bu krediyi alabilecek!

KREDİ

28 Mayıs 2020 Perşembe 22:39:36

Halkbank, 180 ay vadeli yüzde sıfır faiz oranlı kredi verecek! Tüm işsizler ve ihtiyaç sahipleri bu krediyi alabilecek!

Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Gibi sorular soran vatandaşlar mevcut ülke ekonomisini araştırıyor. Türkiye’de Korona virüs sonrasında ekonomi çok zorlu bir yola girdi. Özellikle işsiz kalmış kişiler ve hâlihazırda işsiz olan vatandaşlar ekonomik olarak çok zorlu bir sürece girdi. Bunun karşılığında ise devletten gelecek yardım hamleleri yapıldı. 3 kamu bankası olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan 10 bin TL yüzde 0,49 kredi faiz oranlı bireysel temel ihtiyaç kredisi başvuruları alınmıştı

Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Gibi sorular soran vatandaşlar mevcut ülke ekonomisini araştırıyor. Türkiye’de Korona virüs sonrasında ekonomi çok zorlu bir yola girdi. Özellikle işsiz kalmış kişiler ve hâlihazırda işsiz olan vatandaşlar ekonomik olarak çok zorlu bir sürece girdi. Bunun karşılığında ise devletten gelecek yardım hamleleri yapıldı. 3 kamu bankası olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan 10 bin TL yüzde 0,49 kredi faiz oranlı bireysel temel ihtiyaç kredisi başvuruları alınmıştı. Ancak o kredi paketinde olmaması gereken davranışlar vardı, onlardan biri 10 bin TL için başvuru yapan kredi tüketicilerinin pek çoğuna eksik kredi tutarı verildi. Ancak Halkbank, başlatmış olduğu yeni kredi kampanyası ile beraber 180 aya kadar vade oranı verebilmektedir. Üstelik kişiye özel kredi faiz oranı ile beraber. Tüm detaylar haberimizde…

Türkiye, yavaş yavaş normalleşme sürecine giriyor. Avrupa ülkelerine bakılacak olunduğunda konut satışları, esnaf satışları, ikinci el ve sıfır kilometre otomobil satışları normalin çok üstünde görünüyor. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada ülkemiz ekonomisinin gerileme beklenti yüzdesi yüzde 20 iken ülkemiz sadece yüzde 5 geriledi. Bu Avrupa ülkelerine bakıldığı zaman oldukça iyimser bir rakamdır. Avrupa ülkelerine bakıldığı zaman bu değerlerin oldukça yukarıda olduğu görülüyor. İngiltere, Almanya ve Fransa gibi dev üreten ülkeler dahi yüzde 30’a kadar gerileme kaydetti. Bu nedenle Halkbank’ta başlatılan yeni kredi kampanyası ile beraber milyonlarca vatandaşımıza düşük faizli 180 ay vadeli kredi kampanyası başlatıldı. Halkbank yüzde 0,79 kredi faiz oranı ile beraber 180 ay vadeli konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veriyor. Bu arada vade ve faiz oranları kıstasa alındığı zaman en uygun kredi veren banka tekrar Halkbank oldu. Daha önce ING Bank gibi özel bankalar da aynı kredi faiz oranından kredi veriyordu ancak artık durum öyle değil. Artık Halkbank eski unvanına kavuşabilmek ve vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına hızlı yanıt verebilmek adına yeni kredi kampanyasını başlattı.

HALKBANK 180 AY VADELİ KREDİ KAMPANYASI

Merkez Bankası’ndan gelen faiz indirimi kararı konut kredileri kapsamında ilk olarak Halkbank’ta başlatıldı. Halkbank hem vade oranını yüksek tuttu hem de kredi faiz oranını düşük tuttu. Konut kredisi faiz oranları kapsamında geliştirilmiş olan bu yeni kredi kampanyası ile beraber vatandaşlarımız yüzde 0,79 kredi faiz oranı ve 180 ay vade ile beraber konut kredisi başvurusu yapabilecek.

Örnek Ödeme Tablosu

Hesaplı Evim Konut Kredisi  
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi(Ay) Aylık Faiz Oranı* (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Diğer Masraflar**(TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
100.000 180 0,79 500 1.154,24 1.105,76 12,2113

 

180 AY VADE SEÇENEĞİ YÜZDE 0,79 FAİZ İLE

Yüzde 0,79 kredi faiz oranı ve 180 ay vade imkânı ile vatandaşlarımızın hizmetine yeni kredi kampanyası sunulmuştur. Kredi başvuruları sadece mobil bankacılık ve internet bankacılığı aracılığı ile alınmasına rağmen oldukça yüksek bir başvuru alındı. Çok kısa süre içerisinde yüz binlerce vatandaş bu kredi için başvuru yaptı.

HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

SMS ile başvururken;  Aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

Örnek SMS Metni: KREDİ 12345678910 3000 10000

AYRICA KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı