Halkbank 0.37 faiz oranıyla 225 bin TL kredi kampanyası! Esnafa müjde geldi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank 0.37 faiz oranıyla 225 bin TL kredi kampanyası! Esnafa müjde geldi

KREDİ

8 Kasım 2020 Pazar 14:20:50

Son Güncelleme: 08/11/2020 14:20:58

Halkbank 0.37 faiz oranıyla 225 bin TL kredi kampanyası! Esnafa müjde geldi

Kamu bankaları arasında en çok tercih edilen banka Halkbank, 2020 Ekim ayında yeni kredi kampanyasını duyurdu. İşletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik yapılan harcamalar için 225.000 TL üst limitli, yüzde 0.37 faiz oranlı kredi hizmete sunuldu. Kredi hesaplama, gerekli şartlar, gerekli evraklar ve başvuru sürecini sizler için inceledik.

Koronavirüs salgını sonrasında vatandaşlarımıza destek konusunda Halkbank, öncü banka olarak birçok destek paketini duyurmuştu. Özellikle ihtiyaç sahibi herkese 6 ay geri ödemesiz 10.000 TL verilmesi gündemi uzun bir süre meşgul etmiş, başvuran birçok kişinin yanıt alamamasıyla olay sürekli gündemde kalmıştı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından yapılan açıklamayla birlikte esnaflara destek amacıyla yine 25.000 TL düşük faizli kredi ve kredi kartı kampanyası da yine Halkbank aracılığıyla duyurulmuştu. Yaşanan tüm bu gelişmelerin arından 2020 Ekim ayında Halkbank esnaflara özel yeni kredi kampanyasını duyurdu.

HALKBANK 0.37 FAİZ ORANIYLA 225.000 TL KREDİ

“Esnaf ister Halkbank Yapar” sloganıyla yayınlanan yeni kredi kampanyasında esnaflara özel bir çok yeni kredi kampanyası bulunmaktadır. Esnaflar için sunulan kredi hizmetleri temel olarak 4 ana başlık altında toplanmış durumda. Bunlar: ESKKK Kefaletiyle Krediler, ESKKK Kefaleti Olmaksızın Krediler, 0 Faizli Esnaf Kredileri ve Esnaf Yatırım Kredileri şeklindedir. Bu yazımızda esnaf kefalet başlığı altında verilen kredi kampanyasını inceleyeceğiz.

Döner sermaye ve hammadde ihtiyaçlarının karşılanması adına Halkbank 60 ay vade ve esnek ödeme seçenekleriyle esnaf kredisi veriyor. Ödeme seçenekleri arasında aylık, 3 aylık ve 6 aylık gibi çeşitli esnek ödeme avantajları bulunmaktadır. Maksimum kredi tutarı hakkında ise işletmenin bulunduğu risk grubu gözönüne alınarak azami 125.000-TL, 150.000-TL, 175.000-TL veya 225.000-TL limitli kredi hizmeti verilmektedir.

HALKBANK KREDİSİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre; Ortağı olduğu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin kefaletiyle;

“En az 3 aylık faaliyet süresini tamamlayan,

Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na ve Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne kayıtlı,

Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip gerçek kişiler

İş veya ikametgâhının bulunduğu ilçede faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olan, kişiler ilgili kredi kampanyasından faydalanabilecekler.

GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

Eğer kredi başvurusu için bir Kooperatife ortak iseniz gerekli belgeler;

Esnaf Oda Kayıt Belgesi,

Vergi Levhası Fotokopisi,

Kimlik Belgesi,

Esnaf Sicil Tasdiknamesi

Eğer esnaf herhangi bir kooperatif üyesi değilseniz en yakın ESKKK kooperatifine giderek üyelik işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Halkbank 0.37 faiz oranlı 225.000 TL kredi kampanyasına başvuru yapabilmek için yukarıdaki evrakları toplayarak en yakın Halkbank şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Soru, görüş ve fikirleriniz için Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilir, ek olarak düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı