Halbank 6 ay geri ödemesiz 30.000 TL İhtiyaç Kredisi | Nakit ihtiyacı olana müjde
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halbank 6 ay geri ödemesiz 30.000 TL İhtiyaç Kredisi | Nakit ihtiyacı olana müjde

KREDİ

23 Ağustos 2020 Pazar 21:12:02

Son Güncelleme: 23/08/2020 18:58:52

Halbank 6 ay geri ödemesiz 30.000 TL İhtiyaç Kredisi | Nakit ihtiyacı olana müjde

Pandemi sonrasında nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyen vatandaşlarımız için Halkbank, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Yeni kampanya dahilinde vatandaşlarımız altı ay ödemesiz, 30 bin lira üst limitli ihtiyaç kredisi kullanabilecekler.

Halkbank altı ay ödemesiz dönemle birlikte vatandaşlarımız için 30 bin Türk lirasına kadar ihtiyaç kredisi vermekte. Bu kredi ile birlikte vatandaşlar ister beyaz eşya alışverişlerini ister elektronik eşya alımlarını isterse de çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir. Peki kredilerden kimden faydalanabilir? Başvuru şartları nelerdir?

Vatandaşlarımız Kovid-19 salgını ile birlikte gelirlerinde azalma yaşanırken öte yandan ihtiyaçlarında ise artış meydana geldi. Kredi notu iyi olan ve iyi bir gelire sahip olan vatandaşlarımız ise nakit ihtiyaçları için ihtiyaç kredilerine yöneldiler. Birçok banka ise uygun faiz oranları birlikte vatandaşlarımız için ihtiyaç kredileri sundu. Bunlardan biri de vatandaşlarımız için Halkbank sağlamakta.

Halkbank İhtiyaç Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

Küresel korona virüs salgını ile birlikte vatandaşlarımızın yanında duran bankalardan biri ise Halkbank. Halkbank ise başvuru yapan vatandaşlarımıza düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi sağlamakta. Sosyal hayatı desteklemek adına vatandaşlarımıza %0,55 oranında 6 ay ödemesiz dönem ile birlikte banka tarafından 30 bin Türk lirasına varan kredi imkân sunulmakta.

Vatandaşlarımız tarafından da bilindiği gibi 1 Haziran normalleşme dönemi ile birlikte küresel salgının yarattığı ekonomik tahribata karşın birçok kamu bankası ve özel banka uygun faizli kredi finansmanları sunmuştu. Eski hayatlarına dönen vatandaşlarımız da acil nakit ihtiyaçları için bu kredilerden faydalanmak istemiş aynı zaman bu finansman desteği ile de birçok sektöre canlılığın getirilmesi hedeflenmişti.

Halkbank tarafından verilen sosyal hayatı destekleyen kredi paketlerinde, anlaşmaları firma ya da bayilerden alınması halinde ise vatandaşlarımıza %0,55 oranında faiz imkânı anlaşmalı olmayan firma ya da bayilerden alım yapıldığında ise %0,82 oranında faiz oranı verilmekte. Fakat ele alındığında ise Halkbank tarafından verilen faiz oranları vatandaşlarımız için güzel bir fırsat değerinde.

Kredi Tablosu

10 bin Türk lirası değerinde kredi çekiminde bulunmak isteyen vatandaşlarımız 54 ay vade ve 6 ay ödemesiz toplamda 60 aylık dönemde %0,55 faiz oranı ile birlikte aylık 228 Türk lirası ödeme yapmakta. Eğer vatandaşlarımız ise aynı krediyi %0,82 oranı ile alırsa ayda 250 Türk lirası ödeme yapmaları gerekiyor.

Talep eden vatandaşlarımızın 50 bin Türk lirası alması da mümkün. %0,55 faiz oranı ile aylık 684 Türk lirası, %0,82 oranı ile birlikte de vatandaşlarımıza aylık 751 Türk lirası değerinde ödeme çıkmaktadır.

Başvuru içinse vatandaşlarımız Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ya da internet sayfasından başvurularını gerçekleştirebilirler.

Halkbank’tan Kredi Almak Zor Mu?

Halkbank bir kamu bankası olarak esnek şekilde kredi finansmanı sağlayan bankaların başında yer almaktadır. Kamu bankalarına ve birçok diğer özel bankaya kıyasla faiz oranları daha düşük ve vadelerde ise esneklik tanınmakta. Aynı zaman da destek tarafından destek verilen kampanyalar ile de vatandaşların yanında olmakta.
Halkbank ise kredi vermede özellikle vatandaşlarımızın kredi notuna bakmaktadır. İyi bir kredi notu olan vatandaşlarımıza, finansman desteği sağlanmaktadır. Halkbank özellikle de maaş müşterisi olan vatandaşlarımıza daha ılımlı yaklaşım göstermektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı