Günlük 13 TL taksitle 100 bin TL ihtiyaç kredisi! Kredi tahsis ücreti yok
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Günlük 13 TL taksitle 100 bin TL ihtiyaç kredisi! Kredi tahsis ücreti yok

KREDİ

2 Kasım 2020 Pazartesi 13:17:24

Günlük 13 TL taksitle 100 bin TL ihtiyaç kredisi! Kredi tahsis ücreti yok

Şekerbank Kasım ayıyla birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını güncelledi. Yeni kredi kapsamında günlük 13 TL taksitten başlayan ödeme seçenekleriyle 100.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 36 ay vade imkanlı kredide, kredi tahsis ücreti de talep edilmemektedir. Şekerbank Kasım ayı ihtiyaç kredisi hesaplama, faiz oranları ve tüm detaylarını bu yazımızda ele aldık.

Şekerbank ihtiyaç sahibi emeklilerin sesini duydu. Banka emekli olan ve ihtiyacı olan müşterilerine günlük 13 Türk lirasından başlayan fiyatlarla kredi kullanma imkânı sunacağını duyurdu. Üstelik kredi tahsis ücreti de talep edilmeyeceği belirtildi. Şekerbank tarafından emekli müşterilerine sunulan kredi kampanyasının tüm detay ve başvuru koşullarını sizler için derledik;

Kredi faiz oranlarının yükseldiği bu dönemlerde vatandaşlarımız da artan giderleri ve acil nakit ihtiyaçları için ne yapacağını bilemiyorlar. Özellikle de bu dertten en çok yakınan emekli vatandaşlarımız. Birçok banka kendilerine kredi verirken yüksek faiz oranları ya da sigorta talep etmekte. Yaşları yüzünden kredi alamayan emeklilerimizin ise Şekerbank yanında! Günlük sadece 13 Türk lirasına emeklilerimiz de kredi sahibi olabilir ve ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirler!

Şekerbank nakit para ihtiyacı olan emekli müşterilerine Kasım ayıyla birlikte yepyeni kredi kampanyaları sunuyor. Avantajlı krediler ile birlikte Şekerbank emekli vatandaşlarımızı bekliyor!

ŞEKERBANK 100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Şekerbank emekli olan vatandaşlarımıza özel açıkladığı ihtiyaç kredisi içinse tek şart sunuyor. O da banka müşterisi olmak. Şekerbank müşterisi olan emeklilerimiz Şekerbank’ın emeklilere özel sunduğu kredi kampanyasından kolayca yararlanabiliyorlar! Ardından emekli maaşlarını Şekerbank üzerinden alan vatandaşlarımız kolayca kredilerine başvuru yapabilirler!

Vatandaşlarımız ise maaşlarını halihazırda Şekerbank’tan alıyor olması ya da bir sonraki ödemeye kadar alacaklarını taahhüt etmesi gerekmekte.

Emeklilere özel oluşturulan bu kampanyada Şekerbank tarafından sunulan en büyük avantajlarından biri müşterilerden kredi kullandırma masrafı ücreti talep etmemesi. Bir diğer değişle bahsi geçen ihtiyaç kredisinin kullanımında koşulları sağlayan müşteriler aynı zamanda kredi tahsis ücreti ödemelerinden de muaf olacaklar.

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Her emekli hatta her krediye başvuracak olan vatandaşımız faiz oranını merak etmekte. Faiz oranlarının git gide yükselmesi de vatandaşlarımızı iyice korkutmakta. Özellikle de ihtiyaç kredilerinde faiz oranları %2 bandına hızla yaklaşıyor. Fakat Şekerbank emeklilerimize seçtikleri vadeye göre faiz oranı sunuyor. 3 ila 12 ay arasında vade seçeneğinde vatandaşlarımıza %1,52 faiz oranı verilirken 13 ila 36 ay arasındaki vade seçeneğinde ise faiz oranı %1,59 olarak sunuluyor.

NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

Belirtilen ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler Şekerbank maaş müşterisi olmaları halinde mobil bankacılık uygulaması üzerinden veya diledikleri Şekerbank şubesine giderek başvuru yapabilirler.

Şekerbank maaş müşterisi olmayan emekli vatandaşlar ise en yakın Şekerbank şubesine başvuruda bulunarak emekli maaşlarını taşıyıp maaş müşteri olabilir sonrasında belirtilen kredi kampanyasından faydalanabilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı