Günde 12 TL taksitle 10 bin lira ihtiyaç kredisi! Üstelik 3 ay ödemesiz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Günde 12 TL taksitle 10 bin lira ihtiyaç kredisi! Üstelik 3 ay ödemesiz

KREDİ

6 Ekim 2020 Salı 19:12:00

Son Güncelleme: 06/10/2020 18:23:45

Günde 12 TL taksitle 10 bin lira ihtiyaç kredisi! Üstelik 3 ay ödemesiz

Yükselen kredi faiz oranlarının ardından; bankalar, kredi kampanyaları açısından rekabeti arttırdı. Faizler yükselince ihtiyaç kredisi çekmekten vazgeçen vatandaşları tekrar kazanmak için bankalar çeşitli kampanyalar sundu. Bu kampanyalardan en çok talep gören ise ertelemeli kredi kampanyaları oldu. QNB Finansbank, 3 ay ertelemeli 10 bin lira ihtiyaç kredisiyle dikkatleri üzerine çekti. Günde 12 lira taksitle 10 bin liralık kredi sahibi olacağını duyan vatandaşlar kredi detaylarını araştırmaya başladı. Sizler için bu kredinin tüm detaylarını araştırdık.

Dolar kurunda yaşanan dalgalanma ve enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş nedeniyle, Ağustos ayında Merkez Bankası tarafından parasal sıkılaşma politikası uygulamasına geçme kararı alınmıştı. Yapılan müdahalelerin ardından bankaların kredi faiz oranları ciddi bir şekilde yükselişe geçti. İhtiyaç kredileri de bu yükselişten payını aldı ve faiz oranları sert bir şekilde yükseldi. Vatandaşlar ise, nakit ihtiyacını karşılamak için en uygun ödeme planlı ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırıyor. Bu bankalardan birisi QNB Finansbank’tır. Günde 12 liraya 10 bin liralık ihtiyaç kredisi sahibi olmanızı sağlıyor.

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ!

QNB Finansbank’ın yaptığı kampanya duyurusunda, vatandaşların acil nakit ihtiyacını karşılamak için oluşturulan ihtiyaç kredilerinin 3 ay ertelenebileceğine ve 2021 yılında ödemeye başlanabileceğine yer verildi.

Bankanın yaptığı açıklamada, ilk 3 ay ödemesiz, en fazla 36 ay vadeliihtiyaç kredisi için belirlenen en düşük faiz oranının yüzde 1.19 olduğu belirtildi.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank’ın hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında, vatandaşlar yüzde 1,19 faiz oranıyla, 36 ay vade imkanı ile 10 bin liralık ihtiyaç kredisi çekebiliyor. QNB Finansbank, bu kredi için müşterilere 3 ay öteleme imkanı vermiştir. Vatandaşlar bu krediyi ödemeye 2021 yılında başlayabilecekler. Bu kredi için ödenmesi gereken aylık taksit tutarı ise 357.20 TL’dir.

Bu kredi, günde 12 TL taksitle 10 bin lira kullanabileceğini öğrenen vatandaşların yoğun ilgisini görüyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Kredi başvuru formu
  • Başvuru yapacak kişinin nüfuscüzdanı veya noter tasdikli sureti
  • Adres Kayıt Sistemi’nde kişininadres bilgisinin güncel olmaması durumunda; son 3 ayda düzenlenmiş olan sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri
  • Gerekli görülmesi durumunda, gelirbelgesi de istenmektedir.

Bazı kredilerde ekstra belge talep edilebilir. Bu belgeler;

  • Kişiye ait tapu varsa, tapu fotokopileri
  • Kira kontratları
  • Araç ruhsatları
  • Mevduat ve diğer gelir belgeleri

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen vatandaşlar, QNB Finansbank şubelerinden, QNB Finansbank resmi internet sitesinden, mobil şubeden, cep şubeden, SMS yoluyla ve 0850 220 8 573 numaralı Finansbank kredi hattından işlemlerini gerçekleştirebilir.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ SMS İLE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank’tan SMS yoluyla ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar, kimlik numaralarını 5030’a kısa mesaj göndererek başvurularını gerçekleştirebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı