Günde 12 TL ödeyerek anında 10.000 TL kredi! Ödemeye 2021 yılında başlayabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Günde 12 TL ödeyerek anında 10.000 TL kredi! Ödemeye 2021 yılında başlayabilirsiniz

KREDİ

14 Aralık 2020 Pazartesi 22:19:51

Son Güncelleme: 14/12/2020 22:19:38

Günde 12 TL ödeyerek anında 10.000 TL kredi! Ödemeye 2021 yılında başlayabilirsiniz

Pandemi sonrasında İş Bankası tüm ihtiyaçlarınız için uygun ödeme koşullarıyla kredi kampanyalarına devam ediyor. Banka tarafından sunulan yeni kredi kampanyasında 3 ay ödemesiz, 50 bin lira üst limitli kredi kampanyası duyuruldu. Sizde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için başvurunuzu şimdi yaparak ödemeye 2021 yılında başlayabilirsiniz.

İş Bankası, eğitim, beyaz eşya, elektronik gibi farklı alanlarda kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz nakit ihtiyacını uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kapsamında sağlamaya devam ediyor. İş Bankası, bütçenizi zorlamadan, size özel belirlenen faiz oranıyla birlikte, aylık 365 lira taksitle, esnek ödeme planları ile ihtiyaç kredisi kullanmanıza imkan tanıyor. Bununla birlikte,ihtiyaç kredinizin ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra ödeyebilirsiniz. Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi gibi çeşitli yollarla kolayca başvuru yapmanız mümkün.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş Bankası, 10 bin liralık ihtiyaç kredisi için 36 aya varan vade seçeneği ve yüzde 1.30 faiz oranı sunmaktadır. Bu kredi için ödenmesi gereken aylık taksit tutarı ise 365,15 TL’dir.

90 güne varan ödemesiz dönem seçimi Bankamatiklerden yapılan Anında Kredi başvurularında geçerli değildir. Kişiye özel uygulanacak faiz oranı müşteri özellikleri, kredi miktarı, kredi vadesi ve diğer kredi bilgilerine göre farklılık gösterebilmektedir.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

  • İşCep üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için; mobil uygulamaya giriş yapıp, ‘Krediler’ menüsüne girip ‘Anında Kredi Başvuru’ seçeneğine tıklayabilirsiniz veya ‘Başvurular’ menüsüne girip, ‘Kredi’ kategorisine ve‘Anında Kredi’ seçeneğine tıklayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet Şubesi’nden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için; Kredilerim menüsüne girip ‘Anında Kredi’ seçeneğine tıklayıp veya ‘Başvuru-Ürünler’ menüsüne girip ‘Anında Kredi Başvuru’ seçeneğine tıklayıp bulunduğunuz sayfada sağ üst köşede bulunan ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklayarak basarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için İş Bankası resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.
  • Bankamatikler üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için; ‘Kartlı İşlem’ menüsüne girerek ‘Daha Fazlası’ve ‘Anında Kredi ve Ek Hesap’ seçeneğine tıklayarak veya ‘Kartsız İşlem’ menüsüne girerek ‘Başvurular’ ve ‘İhtiyaç Kredisi’ seçeneğine tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • SMSile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için “NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZ” bilgilerini aralarında boşluk bırakarak (virgül koymadan) yazıp 4402’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Telefon Şubesi’nden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için 0 850 724 0 724 numarasını aramanız gerekmektedir.

Krediniz onaylanır onaylanmaz paranız hesabınızda!

50.000 liraya kadar olan ihtiyaç kredileriniz için isbank.com.tr’den, Telefon Şubesi’nden ve İş Bankası Şubelerinden yaptığınız başvurunuzun onaylanması durumunda, talep ettiğiniz kredi miktarı anında hesabınıza yatacaktır.

Dijital temas noktalarındanyaptığınız başvurunun olumlu yanıt alması halinde; İşCep’ten veya İnternet Şubesi’nden ‘Krediler’e tıklayıp, ‘Kredim Hazır’ menüsüne girerek sözleşmenizi onaylayıp kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi taksitleriniz, belirlenen tarihlerde hesabınızda yeterli miktarda paranın bulunması halinde otomatik olarak çekilir. Bunun haricinde, İnternet Şubesi, Bankamatikler veya İşCep aracılığıyla kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler

Başvuru sahibi ve kefillerden;

  • Başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Kişinin gelir durumunu gösteren belge

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı