Gelir durumu yetersiz olan herkese ihtiyaç kredisi verilecek! Akbank, TEB ve Enpara sazı eline aldı!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Gelir durumu yetersiz olan herkese ihtiyaç kredisi verilecek! Akbank, TEB ve Enpara sazı eline aldı!

KREDİ

13 Aralık 2020 Pazar 23:25:24

Son Güncelleme: 13/12/2020 23:25:11

Gelir durumu yetersiz olan herkese ihtiyaç kredisi verilecek! Akbank, TEB ve Enpara sazı eline aldı!

Gelir durumu yetersiz olanlara, ihtiyaç kredisi veren bankalar var mı? Gelir durumu yetersiz olduğu için kredi onayı alamayanlara ihtiyaç kredisi veren bankalar yayınlandı. Sizlerde bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve istediğiniz kredi limitini kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan ne kadar onayı alabileceğiniz hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, özellikle gelir durumu yüzünden onay alamayabilmektedirler. Gelir durumu düşük olan kişiler kredi başvurularında maalesef onay alamazlar. Kredi başvurusu yaptığınız zaman bankalar kredi puanımızdan sonra gelir durumunuza bakarlar. Gelir durumu düşük olan ve diğer bankalarda borçlu olan kişiler başvuru yaptıktan sonra ya düşük limitli kredi alırlar ya da istedikleri krediyi için onay alamazlar. Bu durumda bazı bankalarda kişilerin sadece kredi puanına bakarak onay vermektedir. Şimdi sizleri bu bankaların hangileri olduğunu ve başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Akbank gelir durumu yetmeyenlere 50.000 TL kredi

50.000 TL’ye kadar bir ihtiyacınız varsa, Akbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredi başvurusunu banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden yapacaksınız. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere kredi onay verirse bu krediyi de Akbank Direkt uygulaması üzerinden kendi Akbank hesabınıza yatıracaksınız. Aldığınız ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vade yapabilir ve ilk taksit ödemenizi de 3 ay erteleme yaparak rahat bir nefes alabilirsiniz.

50.000 TL kredi aldığınızda dilerseniz de kendiniz elden diğer bankadaki olan borçlarımızı kapatabilirsiniz. Akbank bu kredileri 1200 ve üzerinde kredi notu olan kişilere ve kendi bankası’nda hesabı olan kişilere vermektedir.

TEB Bankası gelir durumu yetmeyenlere anında ihtiyaç kredisi

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, gelir durumu yüzünden onay olamıyorsa, TEB Bankası üzerinden 20.000 TL’ye kadar sadece kimlikle onay olabilir.

Kredi başvurusunu banka şubesinden yapabilirsiniz veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvurusu formunu doldurabilirsiniz. Hemen kredi sonucunuz cep telefonunuza gelecektir.

Eğer onay mesajı alırsanız sadece kimliğinizi vererek krediyi kullanmanız mümkün. TEB Bankası üzerinden ayrıca 100.000 TL’ye kadar da borç kapatma kredisi olarak bir kredi alabilirsiniz. Kredi notunuz iyi ise ve diğer bankadaki olan borçların yüzünden onay alamıyorsanız bu kredi tam size göredir. Size en yakın TEB şubesine giderek işlem yapabilirsiniz.

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu

Türkiye’de dijital banka olarak hizmet veren Enpara Bankası ihtiyaç kredilerinde 50.000 TL’ye kadar müşterilerine online kredi desteği vermektedir. Siz de gelir durumunuzun yetersiz olması durumunda Kredi notunuz yüksek ise bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bankanın müşterisi olmanız gerekiyor ve hesabınız üzerinden internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor. İnternet bankacılığı kullanan müşteriler hemen onay alırlarsa kredileri hesaplarına yapabilecektir. Hesabınıza yatan krediyi isterseniz QNB Finansbank şubesinden isterseniz de başka bankaya EFT göndererek O bankanın hesabı üzerinden çekebilirsiniz. Enpara Bankası 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Kredi alacak olan kişilerin kredi notunun yüksek olması gerekmektedir

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı