Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Başvurusu! OdeaBank, Akbank, Garanti Bankası ve ING Bank
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Başvurusu! OdeaBank, Akbank, Garanti Bankası ve ING Bank

KREDİ

5 Ağustos 2020 Çarşamba 09:12:44

Son Güncelleme: 05/08/2020 03:38:00

Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Başvurusu! OdeaBank, Akbank, Garanti Bankası ve ING Bank

Pandemi sonrasında esnaflarımız ve vatandaşlarımız için yeni kredi kampanyaları düzenlenmeye devam ediyor. Uygun faiz oranlarıyla gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız için müjdemiz var.

Bankaların vatandaşlara kredi verebilmesi için gerekli olan bazı şartlar vardır. Kredi verilecek kişinin ödemelerini düzenli olarak yapması bankalar için önemlidir ve bunu kanıtlamak için gelir belgesi sunmanız istenmektedir. Gelir belgesine sahip olmayan vatandaşlarımız için gelir belgesiz kredi sunan bankaları inceledik. İşte gelir belgesine ihtiyaç duymadan vatandaşlara kredi imkanı veren bankalar…

GELİR BELGESİ OLMADAN NASIL KREDİ ÇEKİLİR?

Zaman zaman birçok esnaf ve çalışan vatandaşlarımız ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kredi çekmek zorunda kalabilir. Vatandaşların kredi çekme imkanı, bankaların güvenini kazanmasıyla birlikte artar. Gelir belgesi olmadan bankaların kredi verme ihtimali oldukça azdır fakat gelir belgesi olmadan da kredi çekmenin bazı yolları vardır. İpotek sunarsanız, kefil bulursanız, ek gelir belgelerseniz, taahhütte bulunma sözü verirseniz bankalar gelir belgeniz olmadan da kredi verebilir.

ODEABANK’TAN GELİR BELGESİZ KREDİ İMKANI

Odeabank gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan birisidir. Kredi notunuz yüksekse, finansal işlemleriniz yüzünden kara listeye düşmediyseniz 10.000 lira tutarında krediyi 36 ay vadeyle gelir belgesi sunmadan sadece kimlik belgenizle birlikte alabilirsiniz. Kredi başvurularını şubelerden veya internet üzerinden yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI’NDAN GELİR BELGESİZ KREDİ İMKANI

Siciliniz temizse, kredi kartı borcunuz yoksa ve daha önce konut, ihtiyaç veya otomobil kredisi çekmemişseniz Garanti Bankası’ndan, gelir belgesi olmadan 100.000 liraya kadar ve 36 ay vade fırsatı tanıyan ‘İlk Kredim’ kampanyasından yararlanabilirsiniz.

AKBANK’TAN GELİR BELGESİZ KREDİ İMKANI

Akbank, kredi notu iyi olan vatandaşlara 40.000 liraya varan limitle 48 ay vade fırsatlı kredi imkanı tanıyacak. Başvurular Akbank Direkt uygulamasından yapılabilecek.

ING BANK’TAN GELİR BELGESİZ KREDİ İMKANI

ING Bank’ın sunduğu Mini Kredi uygulamasıyla birlikte, gelir belgesi olmayan vatandaşlar maksimum 5000 liraya kadar kredi çekebilecekler. 5000 liralık kredi için en fazla 4 senelik vade fırsatı uygulanacak.

MEMUR, ÇİFTÇİ VE ESNAFLAR GELİR BELGESİ OLMADAN KREDİ ALABİLECEKLER

Vakıfbank’ın memurlara sağladığı avantajla birlikte, gelir belgesine ve maaş bordrosuna gerek kalmadan kredi çekebilecekler. Tarım ve hayvancılık alanında kredi çekmek isteyen çiftçiler ise Ziraat Bankası’ndan gelir belgesi olmadan kredi alabilirler. Halkbank şubelerine giderek gelir belgesi olmadan esnaflar da kredi çekebilecek.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı