Gelir belgesiz 100.000 TL kredi kampanyasıyla bu bankalar müşterilere umut oldu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Gelir belgesiz 100.000 TL kredi kampanyasıyla bu bankalar müşterilere umut oldu

KREDİ

12 Aralık 2020 Cumartesi 16:27:13

Gelir belgesiz 100.000 TL kredi kampanyasıyla bu bankalar müşterilere umut oldu

Gelir belgesiz 100.000 TL kredi veren bankalar, yeni kredi kampanyaları ile beraber müşterilere umut oldu. Sizlerde 100.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeye kadar yapılan bu kredi kampanyasına başvurunuzu yapabilir onaylanan kredinizi de anında kullanabilirsiniz. 100.000 TL kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, gelir belgesiz bu kredileri almaları için hangi şartları yerine getirmesi gerekiyor. Yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi, daha düşük limitlerde verilmekteydi. Ancak artan ihtiyaçlar ve kredi başvurusu yapan müşterilerin yüksek limitler istemesinden sonra bazı bankalar gelir belgesiz olarak 100 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Bu kredileri alabilmeniz için bazı politika şartlarını uygun olmanız gerekiyor. Öncelikli olarak banka kredi notunuzun yüksek olması ve bu kredileri ödeyebilecek bir gelirinizin olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişi 18 yaşından büyük 65 yaşından küçük olması durumunda kredi onayını gelir belgesiz olarak alabilir.

65 yaşından büyük olan kişiler ise bazı bankalardan emekli olmaları durumunda ve emekli maaşlarını o banka şubelerinden almaları durumunda 100.000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanabilir. Her bankanın kredi verme politikaları kendi bankalarına göre değişiklik göstermektedir. 100.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler aşağıdaki bankalardan birini seçerek işlem yapabilmektedir.

Akbank 100.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden 100 bin TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapmanız mümkündür. 100 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusu yapacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile birlikte sizlere anında kredi imkanı sunar. Bunun için bankanın internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden verilen bu krediler müşterilere online olarak sunulmaktadır.

100.000 TL gelir belgesiz kredi onayı alan müşteriler banka şubelerine gitmeden istedikleri zaman bu kredileri hesaplarını atabilir. Bunun için kredi notunuzun yüksek olması ve Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Akbank müşterisi olan kişiler hemen anında bu kredileri kullanabilir. Alacağınız 100.000 TL kredi de en fazla 36 ay vade yapacaksınız. 36 ay vade ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler ilk 3 taksitini de ertelemeli olarak kullanabilmektedir.

QNB Finansbank 100.000 TL ye kadar gelir belgesiz kredi kampanyası

QNB Finansbank üzerinden de 100 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi kampanyasına banka şubelerinden veya internet üzerinden katılabilirsiniz. Ayrıca bir SMS atarak ne kadar onay alacağınızı da bu banka tarafından sizlere söylenmektedir. TC. kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj atarak bankanın kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa diğer bankalar da olduğu gibi internet bankacılığı şifresi alarak hemen onay almanız mümkündür. QNB Finansbank üzerinden 100 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi kampanyasına başvuru yapan müşteriler 36 ay vadeye kadar kredilerini kullanabilir. Sadece kimliğinizi vererek bu işlemleri banka şubesinden yapmanız mümkündür.

Garanti Bankası 100 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusu

Garanti Bankası üzerinden 100 bin TL’ye kadar gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka müşterilerine uygun faiz oranları ile birlikte kredi veriyor. Kredi başvurusu için banka şubesine gitmeniz gerekli. Size en yakın banka şubesine kimliğiniz ile beraber gittiğinizde, Garanti Bankası maaşınıza göre 100 bin TL’ye kadar kredi değerlendirmesi yapacaktır. 1100 ve üzerinde kredi notu olan ve ayrıca en az 3 aylık sigortası olan müşteriler Garanti Bankası üzerinden yaptıkları başvurularda onay alabilmektedirler. 100.000 TL kredi kullandığınızda banka sizin diğer bankadaki olan borçlarınızı da kapatmak isteyecektir. Eğer ödemek de zorlandığınız kredi ve kredi kartı borçlarınız varsa banka verdiği 100.000 TL kredi de bu borçlarınızı kapatarak sizlere imkan sağlayacaktır.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı