Garantiden 240 ay vadeli, aylık 1598 lira taksitli konut kredisi kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Garantiden 240 ay vadeli, aylık 1598 lira taksitli konut kredisi kampanyası

KREDİ

19 Kasım 2020 Perşembe 18:30:58

Garantiden 240 ay vadeli, aylık 1598 lira taksitli konut kredisi kampanyası

Garanti Bankası yeni bir ev satın almak isteyenler için Kasım ayında konut kredisi faiz oranlarını güncelledi. Üstelik yeni kampanya dahilinde 240 ay (20 yıl) vade fırsatıyla vatandaşlarımız kira öder gibi ev sahibi olabilirler. İşte Garanti’den yeni kampanyanın özellikleri.

Kasım ayına dair avantajlar devam ediyor! Bizde sizler için kasım ayına dair yayımlanan her kampanyayı yazıyoruz! Kasım ayına özel kampanyalar ise devam ediyor ve bir tanesi de Garantiden geldi!

Kısa vadeler yüzünden, taksitleri ödemekte zorluk çeken uzun vadeler arayan vatandaşlarımız için Garanti’den yeni fırsat kapıda! Garanti Bank yeni kampanyası ile uzun vadeler kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımızın yüzünü güldürüyor! Garanti 240 ay vadeli şekilde vatandaşlarımıza konut kredisi sunuyor! Garanti Bankası’nın kasım ayında yayımladığı bu kampanyasına dair ise sizler için örnek ödeme tablosunu ve kampanya koşullarını derledik! Ev almayı düşünen vatandaşlarımızın kaçırmaması gereken fırsat kapıda! İşte garanti finansman koşulları;

En almak isteyen vatandaşlarımızın aradıkları özelliklerden biri de uzun vade! Her vatandaşımız ev alırken vade sayısına, olanaklarına dikkat ediyor. Kullanacakları krediyi düşük taksitler kendilerini zorlamadan ödemek isteyen vatandaşlarımız taksit sayılarına çok dikkat ediyor. Vatandaşlarımıza ise her banka maalesef ki 120 ay üstünü kredi olarak sunmuyor. Sadece belli başlı birkaç banka vatandaşlarımıza 240 aya kadar vade imkânı sunuyor. Bunlardan biri de Garanti Bankası! Garanti Bankası vatandaşlarımıza 240 aya varan vade ile konut finansmanı sunuyor. Ayrıntılar ise şu şekilde;

240 AY VADELİ KONUT KREDİSİ

Garanti Bank tarafından kasım ayı faiz oranları ile sunulan bu konut kredisinden her vatandaşımız yararlanabilir! 240 aya kadar sunulan vade oranlarında ise bankanın sunduğu faiz oranı %1,56. Kasım ayıla birlikte sunulan bu faiz oranları ise vadelere göre değişiklik göstermiyor. Yani vatandaşlarımız uzun vadeleri için oldukça yüksek faiz oranları görmeyecek. Vade ve kredi limiti ise başvuru yapan vatandaşımızın gelir düzeyi, kredi risk puanı, kredi notu ve daha önceki ödemelerine göre belirleniyor. Kredi alma konusunda sorunlu olmayan vatandaşlarımız kolayca başvurularını yapabilir ve almak istedikleri evin ekspertiz değerinin %80 oranına kadar kredi kullanabilirler. Ek teminat sunan vatandaşlarımız ise evin tamamı için bile kredi kullanabilir!

ÖDEME PLANI

Garanti Bank tarafından sunulan kredi kampanyasını, faiz oranlarını, ödeme planını ve vadeleri anlattık. Şimdi ise sizler için örnek bir ödeme planı hazırladık. Garanti Bank’ın resmî sitesindeki bilgiler alınarak hazırlanan örnek ödeme tablosu ise şu şekilde;

100 bin Türk lirası konut kredisi için eğer vatandaşlarımız 240 ay vade kullanmak isterlerse kullanacakları faiz oranı %1,56 olacak.  Vatandaşlarımızın aylık taksit tutarları ise 1 bin 598 Türk lirası olacak.
vatandaşlarımız ise toplamda geriye 383 bin 743 Türk lirası ödeyecekler.
vatandaşlarımızın ise 500 Türk lirası tahsis, 850 Türk lirası ekspertiz ve 260 Türk lirası taşınmaz rehin ücreti olmak üzere toplam masrafları 1 bin 610 Türk lirası.

Ev almayı düşünen vatandaşlarımız Garanti Bank’a giderek başvurularını istedikleri şubeden yapabilir ya da internet bankacılığı ile ön başvurularını bankaya gitmeden anında yapabilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı