Garanti BBVA Motosiklet Kredisini Tanıttı! Günde Yalnızca 28 Lira Ödeyerek
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Garanti BBVA Motosiklet Kredisini Tanıttı! Günde Yalnızca 28 Lira Ödeyerek

KREDİ

17 Aralık 2020 Perşembe 19:12:16

Son Güncelleme: 17/12/2020 19:12:54

Garanti BBVA Motosiklet Kredisini Tanıttı! Günde Yalnızca 28 Lira Ödeyerek

Bugünlerde motosiklet almayı düşünenler için Garanti BBVA motosiklet kredisinin duyurusunu gerçekleştirdi. İster sıfır ister ikinci el motosiklet kredileri için Garanti BBVA cazip ödeme koşulları sunuyor. 125 cc ve üzeri tüm motosikletler için geçerli olan kampanyaya ait detayları bir araya getirdik.

Garanti BBVA, motosiklet tutkunları için oluşturduğu motosiklet kredisi ile 60 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunuyor. Hayallerinizdeki motosiklete günde sadece 28 lira ödeyerek kavuşmanız mümkün olacak!

GARANTİ BBVA MOTOSİKLET KREDİSİ

• Garanti BBVA motosiklet kredisini 125 cc ve üzeri motor hacmine sahip olan belirli marka ve model motosikletlerin hem 0 km hem 2. elleri için kullanabilirsiniz.
• Bu kredi için sunulan faiz oranı yüzde 1,64’tür.
• Motosiklet bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 120.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredi kullandırılmaktadır.
• Sıfır km motosikletler için kredi kullanımlarında, araç bedeli 120.000 lira ve altında olan motosikletler için maksimum kredi vadesi 60 ay olarak belirlenmiştir. 120.000 lira ve üzerinde olan motosikletler için sunulan maksimum kredi vadesi ise 48 aydır.
• İkinci el motosiklet alımları için seçilen kredi vadesinin ve aracın yaşı en fazla toplam 108 ay olabilir. Örnek vermek gerekirse, 6 yaşında olan bir motosiklet alınmak isteniyorsa maksimum 36 ay vadeli kredi kullanılabilmektedir.
• Satın alınacak motosiklet için kasko zorunluluğu yoktur.
• Kredi başvurusu için kefil istenmemektedir. Fakat bankanın gerekli gördüğü durumlarda kefil talep edilebilmektedir.
• Satın alınacak aracın rehni teminat olarak yeterlidir. Kredi kapatıldığı zaman aracın üstündeki rehin otomatik olarak kalkacaktır.
• Motosiklet kredisinin borcu tamamen kapatılmadığı sürece araç rehinli olarak kalmaya devam edecek ve aracın başka birine satılması mümkün olmayacaktır.

GARANTİ BBVA MOTOSİKLET KREDİSİ HESAPLAMA
• Sıfır kilometre motosiklet alımları için kullanılacak 60 ay vadeli 30 bin liralık motosiklet kredilerine yüzde 1,64 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 856,37 liradır.
• Garanti BBVA’dan 30 bin liralık ikinci el motosiklet kredisi kullanmanız durumunda 36 ay vade seçeneği seçilirse yüzde 1,64 faiz uygulanacaktır. Bu kredinin aylık taksit ödemesi ise 1.170,95 liradır.

NASIL BAŞVURULUR?
Garanti BBVA’nın sunduğu motosiklet kredisine size en yakın Garanti BBVA şubelerinden, anlaşmalı bayilerden, çağrı merkezinden veya garantibbva.com.tr üzerinden dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Dileyen kişiler, anlaşmalı bayilere giderek, bankaya gitmeye gerek kalmadan direkt başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

MOTOSİKLET BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER
Motosiklet kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, üzerinde TC kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanları ile kolay bir şekilde başvuru yapabilecekler. Garanti BBVA, gerekli koşullarda satın alınmak istenen aracın ruhsatı ya da geçici tescil belgesi, ücretli çalışan vatandaşlardan ve kefillerinden gelir belgesi, serbest çalışan vatandaşlardan vergi levhası, son üç yıla ait bilanço ile kişiye ve kefiline ait gelir tablosu, şirket sahiplerinden şirketin mali durumuna ilişkin belgelerle ortaklık yapısını gösteren belge gibi çeşitli ek belgeleri talep edilebilir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı