Garanti Bankası Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları ve Kredi Hesaplama
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları ve Kredi Hesaplama

KREDİ

2 Haziran 2020 Salı 22:57:43

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları ve Kredi Hesaplama

Araç piyasalarında ÖTV indirimi beklenirken gözler taşıt kredilerine çevrildi. Sıfır veya ikinci el araç sahibi olmak isteyen vatandaşlarmız için Garanti Bankası güncel taşıt kredisi faiz oranlarını ve bu oranlar üzerinden örnek kredi hesaplama işlemlerini ele aldık. Taşıt kredisi başvuru şartları ve başvuru belgeleri hakkında detaylı bilgiye haber detayımızdan ulaşabilirsiniz.

Araç satın almak veya aracını değiştirmek isteyen vatandaşlarımız Garanti Bankası’nda uygun faiz oranlarıyla anlaşabilir. Garanti Bankası’na başvuran vatandaşlarımızın bütçelerine uygun ödeme planlarıyla kolayca taşıt kredisi imkanlarından yararlanabilirler.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

KOBİ’li olan vatandaşlarımız kendileri ve şirketleri içinde başvuru da bulunabilirler.
Fiyatlama yapılırken de almak istenilen aracın markası, modeli, yılına göre kredi imkanları verilmekte.
Vatandaşlarımız bireysel başvurularından araç bedeli 120.000 Türk lirası ve altında olan taşıtlar için 60 aya kadar vade imkanlarından yararlanabilirler.
Aracın bedeli 120.000 Türk lirası üstündeyse ise vatandaşlarımız 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirler.

Taşıt Kredisi Özellikleri

Vatandaşlarımız bütçelerine özel ödeme planların yararlanabilirler. Aracın değeri 120.000 Türk lirası üstünde olan vatandaşlarımız 48 ay 120.000 Türk lirası altında olan vatandaşlarımız ise 60 aya varan kredi imkanlarından yararlanabilir.

İkinci el araç satın almak isteyen vatandaşlarımızın ise alacakları aracın yaşı ile kredi vadesi toplamı en fazla 108 ay olacak şeklinde kredilendirme yapılmaktadır.
Teminat olarak ise vatandaşlarımızın satın aldıkları araç gözükmektedir.

Vatandaşlarımız taşıt kredilerinde araç bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70 oranında 120.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredilendirme imkânı verilir.

Başvuru Nasıl Yapılır?
• Taşıt kredisine başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız 18 yaşına doldurmuş olmalı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalıdır.
• Vatandaşlarımız başvurularını ise Garanti şubelerinden, anlaşmalı bayilerden, internet sayfası üzerinden ve müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirler.
• Başvuru için hangi belgeler gerekli?
• Vatandaşlarımıza ait nüfus cüzdanı ve satın alınacak araca ilişkin belgeler
• 0 km araç alınacaksa proforma faturası
• 2. el araçlar içinse aracın ruhsatı veya geçici tescil belgesi
• Vatandaşlarımıza ait gelir belgesi

Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranları

Faiz oranları alınan aracın özelliklerine ve krediye göre çeşitlilik göstermektedir.Örneğin, 50.000 Türk lirası tutarında taşıt kredisi almak isteyen vatandaşlarımız 60 ay vade seçeneğiyle %1,19 faiz oranında yararlanacaklardır. Aylık taksit tutarları ise 1,246 Türk lirası olacaktır. Toplam geri ödenen tutar ise 74,777 Türk lirası olacaktır. Vatandaşlarımız diğer faiz oranı hesaplamalarını ise sitemizden kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı