Garanti Bankası, ING Bank ve Halkbank Kefilsiz 50.000 TL Kredi Kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Garanti Bankası, ING Bank ve Halkbank Kefilsiz 50.000 TL Kredi Kampanyası

KREDİ

19 Eylül 2020 Cumartesi 12:12:25

Son Güncelleme: 18/09/2020 23:16:52

Garanti Bankası, ING Bank ve Halkbank Kefilsiz 50.000 TL Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Halkbank, ING Bank ve Garanti BBVA yeni kredi kampanyasını duyurdu. Vatandaşlarımıza kefil şartı aranmaksızın 50.000 TL kredi veriliyor. Onay süreci için ise her banka farklı şartlar aramaktadır. Sizde gerekli şartları sağlıyorsanız anında 50 bin lira kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Pandemi sürecinden olumsuz etkilenen vatandaşlara, 3 banka tarafından kefilsiz şartsız 50 lira kredi çekme fırsatı tanınıyor. Gerekli koşulları sağlayan vatandaşlar, bankalar tarafından istenen belgeleri hazırlayıp başvuru yaptığında anlık kredi alma hakkına sahip olacak.

KEFİLSİZ 50.000 LİRA KREDİNİN BAŞVURU KOŞULLARI NELERDİR?

Kefilsiz olarak 50.000 liralık kredi verecek olan 3 bankada da başvuru yapmış olan vatandaşların kredi notları incelenir. Kredi notu 1.100’ün üzerinde olan vatandaşlar, istedikleri zaman 50 bin liralık kredi çekebilecekler. Bankalar ile avukatlık bir sorun yaşayan veya icralık olan vatandaşlar bu kredi hakkından yararlanamaz.

GARANTİ BBVA 50 BİN LİRALIK KREDİ İMKANI

Garanti BBVA, 50 bin TL değerinde kredi veren bankalardan bir tanesidir. 5 yıl vade seçeneği ile sunulacak olan bu krediyi alabilmek için en az 6 yıldır sigortalı bir işte çalışmak gerekiyor. Gerekli koşulları sağlayan kişiler internet üzerinden veya sadece kimlikleri ile bankaya giderek başvuru yapabilirler. Ancak krediye internetten başvuru yapmanın bir dezavantajı vardır. Başvuruyu yüz ve yapanlar 50.000 liraya kadar kredi çekebilirken, internet üzerinden başvuru yapan var 15 bin liraya kadar kredi çekebilecek.

ING BANK 50 BİN LİRALIK KREDİ İMKANI

ING Bank da 50.000 liralık kredi imkanı tanıyan bankalardan biridir. ING Bank oldukça düşük faiz oranları ve 5 yıla varan vade imkânlarıyla vatandaşın nakit ihtiyacını karşılıyor. Bankanın belirlediği şartları sağlayan vatandaşlar başvuru yapma hakkı elde ederler. Kişiler başvuruları internet üzerinden başvurabilir veya bankalarda yüz yüze başvuru yapabilirler.

HALKBANK 50 BİN LİRALIK KREDİ İMKANI

Bu haberimizdeyer vereceğimiz 50.000 liralık kredi imkanı tanıyan bankalardan sonuncusu Halkbanktır. En az 6 aydır sigortalı olarak çalışan kişiler 50.000 liralık Halkbank kredisinde başvurabilirler. Gerekli şartları sağlayan vatandaşlar hem internet üzerinden hem de yüz yüze başvuru yaparak 15 bin liradan 50 bin liraya kadar kredi çekebilir. Ancak, internet üzerinden başvuru yapan vatandaşlar 15 bin liraya kadar, yüz yüze başvuru yapanlar da 50.000 liraya kadar kredi çekebilecekler.

Özet olarak; internet üzerinden başvuru ve şubeden yapılacak başvurulara dikkat etmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden alınan başvurularda kredi üst limiti düşükken, şubeden yapılan başvurularda 50.000 liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. Sizde size en uygun bankayı seçerek, en yakındaki şubesini ziyaret edebilir başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvuru sonuçları ortalama 1 hafta içinde sonuçlanmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı