Garanti Bankası Haziran 2020 Kredi Kampanyası 100 Bin TL Kadar Kampanyalı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Garanti Bankası Haziran 2020 Kredi Kampanyası 100 Bin TL Kadar Kampanyalı

KREDİ

9 Haziran 2020 Salı 15:03:06

Son Güncelleme: 09/06/2020 15:03:58

Garanti Bankası Haziran 2020 Kredi Kampanyası 100 Bin TL Kadar Kampanyalı

Garanti BBVA Haziran Kredi Kampanyaları nelerdir? Garanti BBVA üzerinden kredi kampanyaları hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Sizde ihtiyacınıza göre Garanti BBVA üzerinden istediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Haziran Kredi Kampanyaları nelerdir? Garanti BBVA üzerinden kredi kampanyaları hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Sizde ihtiyacınıza göre Garanti BBVA üzerinden istediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz.

Bankalar müşterilerine sürekli olarak kredi kampanyaları yaptırmaktadır. İhtiyacınıza göre her bankadan istediğiniz krediyi kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen krediler ise ihtiyaç kredileri ve borç kapatma kredileridir. Garanti BBVA üzerinden de yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz. Öncelikle kredi kampanyalarına geçmeden bankanın kredi vermesi için şartlardan bahsedelim. Kredi kullanacak kişilerin kredi notu 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. 18 il 70 yaş arasında kişiler kredi başvurusu yapabilirler. Bankalarda icralık olduysanız kredi kullanamazsınız. Banka çalışma durumunuza göre size kredi verecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda en az 3 aylık sigortanız yoksa kredi kullanamazsınız.

Bu şartlara uygunsanız banka kredi başvurusunu yapabilirsiniz. İşte Haziran ayında Garanti BBVA üzerinden verilen yeni kredi kampanyaları.

Garanti BBVA 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Eğer bir ihtiyacınız varsa Garanti BBVA üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti BBVA müşterilerine banka politikalarına uygun olmaları durumunda 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi imkanı vermektedir. Kredi başvurusu resmi internet sitesi olan www.garantibbva.com.tr adresinden yapıldığı gibi ayrıca en yakın banka şubesinden sadece kimlik ile de yapılmaktadır. Yukarıda verdiğimiz şartlara uygunsanız banka kredi onayı alabilirsiniz.

Garanti BBVA Emekli Kredi Kampanyası

Garanti BBVA üzerinden emekli kredisi kampanyasına katılmak için en yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka emekli maaşını Garanti BBVA üzerinden alan kişilere 100.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Sizlerde eğer emekli maaşınızı bu bankadan almak istiyorsanız maaş taşıma işlemlerinden sonra kredi notunuz düşük olsa bile kredi kullanabilirsiniz. 70 yaşına kadar olan emeklilere 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirler.

Garanti BBVA Konut Kredisi Başvurusu

0.99 faiz oranları ile ev sahibi olmak için konut kredisi alacaksanız Garanti BBVA üzerinden bu işlemleri halledebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler alacakları konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanabilirler. Garanti BBVA üzerinden verilen konut kredilerinde 240 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu için size en yakın Garanti BBVA şubesine gitmeniz gerekiyor. Aldığınız evin krediye uygun olması durumunda ve ekspertiz raporunda sorun olmaması durumunda hemen işlem yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Esnaf Kredisi Kampanyası

Bireysel müşteriler kadar banka ticari müşterilere de kredi imkanı tanımaktadır. Sizde Garanti BBVA üzerinden esnaf kredisi başvurusu yaparak 250.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı anında onay alarak halledebilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden ticari müşteri olanlar aynı gün içinde, üstelik bankaya gitmeden esnaf kredisi kullanabilirler. Vergi levhası en az 2 yıllık olan kişilerin başvuruları değerlendirilecektir. Ticari araç kredisi ve iş yeri büyütme kredileri gibi birçok esnaf kredisinden de yararlanabilirsiniz. Bunun için en yakın banka şubesine giderek kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı