Garanti Bankası 100 bin TL kredi başvurusu ve faiz oranları
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Garanti Bankası 100 bin TL kredi başvurusu ve faiz oranları

KREDİ

3 Temmuz 2020 Cuma 03:03:25

Garanti Bankası 100 bin TL kredi başvurusu ve faiz oranları

Garanti Bankası yeni ihtiyaç kampanyası kapsamında uygun faiz oranlarıyla 100.000 TL tutarına kadar ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. 60 ay vade seçeneğini kullanan vatandaşlarımız günlük 78 TL ödeme imkanıyla anında 100 bin TL kredi başvurusu yapabilirler.

Garanti Bankası vatandaşlarımız için uygun seçenekli kredi fırsatları sunuyor. Vatandaşlar 60 ay vadeye varan kampanyalardan yararlanabilirler. Garanti Bankası’nın uygun faiz seçenekleri ile vatandaşlarımız bu zor günler de ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir ve ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmadan kolayca fırsatlardan yararlanabilirler.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları

Vatandaşlarımıza ihtiyaçların uygun düşük faizli kredi seçenekleri sunan Garanti Bank’ta vatandaşlarımız 60 aya varan vadelerden yararlanabilirler. Kredi faiz oranları yüzde 0,99 olarak açıklanmıştır.

15 bin Türk lirası için vatandaşlarımız 60 ay vade seçeneğiyle aylık 428 Türk lirası taksitle yararlanabilirler. 25 bin Türk lirası içinse vatandaşlarımızın 60 ay vade seçeneğinde 703 Türk lirası ödemeleri gerekmektedir.

50 bin Türk lirası içinse 60 ay vade seçeneğinde vatandaşlarımızın 1207 Türk lirası ödemeleri gerekirken yine 60 ay vade seçeneğinde 75 bin Türk lirası kredi almak istediklerinde aylık taksitleri 1755 Türk lirası taksit ödemeler oluşuyor.

100 bin Türk lirası almak istediklerinde ise vatandaşlar 60 ay vade seçeneğiyle aylık ödemeleri 2340 Türk lirası.

İhtiyaç Kredisi’nin özellikleri neler?
Kampanya kapsamında vatandaşlar en az 3 ay vade en fazla ise 60 ay vadeye kadar yararlanabiliyor.

Gerekli Belgeler

Vatandaşlarımızın kimlik belgelerinin olduğu nüfus cüzdanı veya kimliklerini getirebilirler. Bunların yerine geçen pasaport, ehliyet belgesi ve evlilik cüzdanı da getirebilirler.
Vatandaşlarımız ayrıca gelir belgelerini gösteren bir evrakta getirmelidirler;

  •  Ücretli çalışan vatandaşlar bordro veya gelirlerini gösteren bir belge
  •  Emekli vatandaşlarımız emeklilik belgelerini ve emekli maaşlarını gösteren hesap cüzdanı
  •  Şirket sahibi vatandaşlar firma belgelerini: güncel vergi levhası ve yıllık gelir vergisi beyannamesi
  • Kira geliri sahibi vatandaşlarımız ise kira belgelerini
  •  Çiftçilik yapan vatandaşlarımız ise çiftçilik belgesini ve zirai kazancını gösteren bir belge getirmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapan kişinin sosyal güvenlik kurumuna kaydının olmaması veya doğrulanmaması sonucunda ek gelir belgesi talep edilir.
Ayrıca başvuru sahibi eğer serbest meslek ile uğraşıyorsa kredi başvurusunda kefil şartı aranmaz fakat bankanın kefil talep etme hakkı vardır.

Nasıl Başvurusu Yapılır?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak müşterilerine çeşitli başvuru kanalları sunmaktadır. Başvurunuz için Garanti BBVA Mobil, Garanti İnternet, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve şubeler üzerinden kredi başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

444 0 335 Anında Kredi Hattı üzerinden yapacağınız kredi başvurularında farklı faiz oranları uygulanabilir. Bu yüzden Anında Kredi Hattı üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız mutlaka faiz oranlarının yüzde 0.99 olduğunu teyit ediniz. Kredi başvurusu hakkında merak ettiklerinizi ise yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı