Faizsiz (Sıfır Faizli) Kredi Veren Bankalar 2020 Listesi Güncellendi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Faizsiz (Sıfır Faizli) Kredi Veren Bankalar 2020 Listesi Güncellendi

KREDİ

29 Ekim 2020 Perşembe 17:32:15

Son Güncelleme: 29/10/2020 17:31:52

Faizsiz (Sıfır Faizli) Kredi Veren Bankalar 2020 Listesi Güncellendi

Esnafa özel olan bankalardan faizsiz kredi kampanyaları gelmeye devam ediyor. Çok sayıda özel ve kamu bankaları esnaflar için faiz oranı olmadan, esnaf vatandaşa kredi vermeye devam ediyor.  Bankalar iş yerleri için özel olarak 50 bin Türk Lirası tutarına kadar kredi desteklerini sunuyor.

Bu bankalardan ise önde gelen isimleri Halkbank ve Vakıfbank gibi kamu bankaları. Üye olarak yer alan iş yerleri faizsiz kredi paketlerinden rahat bir şekilde yararlanabiliyorlar. Tüccarlar için ise özel olarak sunulacak olan kredi kapsamının ne zaman yapılacağı ise merak konusu oldu. Bin, 10 bin, 50 bin ve 100 bin Türk Lirası’na varan faizsiz krediler kimlere veriyor? Faizsiz kredi veren bankalardan Halkbank, PTT, Kuveyt Türk gibi bankalar sıfır faiz oranıyla kredi vermeye devam ediyor.

FAİZSİZ, SIFIR FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR 2020

İş yerlerinde ham madde, makine, alet alım, satım konusunda sermaye ihtiyacı olan esnaflar için Halkbank ile birlikte üye iş yeri kefalet kooperatifleri kapsamında yer alan vatandaşlar için 30 bin Türk Lirası’na kadar varan kredi imkanı veriyor. KOSGEB sayesinde kayıtlı olarak bulunan küçük ya da orta ölçekteki işletmeler için  50 bin Türk Lirası ödendi.

 Faizsiz esnaf kredi nedir?

KOSGEB 50 bin Türk Lirası faizsiz kredi paketleri için başta ve sonda tam 36 ay ile vadelendirilecek bir kredidir. Henüz  kredinin kapsamında bir  netlik kazanmamış olsa da tüm detaylar vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Halkbank esnaf kredisi Halkbank kendi üye iş yerleri için faiz oranı sıfır olarak kredi imkanı sunuyor. İhtiyaçlarını karşılamak adına  iş yeri açmış olanlara ve ticari araç satın alanlara 500 bin Türk Lirası kredi imkanı sunarken sadece ticari ihtiyaçlarını karşılayacaklar olan vatandaşlar için de 200 bin Türk Lirası tutarında kredi imkanı sunuyor. 60 aya varan vade seçeneği ile sunulan  krediler için il ya da ilçede bulunan kooperatiflere başvuru yapmak gerekir.  Gerekli belgeler ise;

  • kimlik belgesi
  • üye iş yerine ait kayıt belgesi
  • Vergi makbuzlarından oluşuyor olan belgeler hazırlanmalıdır.

 Sıfır oranlı faiz kredi kapsamlarının kimlere ödenecek olduğu da belirlendi;

  • Kaybolmaya yüz tutmuş lan meslek kollarında bu iş hayatına devam edenler için
  • Ustalık belgesi olan ve buna rağmen yeni iş yeri kuracak girişimci esnaf ve sanatkarlar için
  • Genç girişimci olan esnaf ve sanatkarlar için krediler ödenir.

Denizbank esnaf kredisi

Denizbank 100 bin Türk Lirası kredi kampanyaları için mobil bankacılık, ATM ya da bizzat şubeye giderek anında başvuru yapabilirsiniz. Kısa bir süre içinde ise olumlu veya olumsuz dönüş tarafınıza yapılacaktır.  Belirli şartları sağlayan kişiler için krediler ödenecektir.

  • İşletme ortaklarının hepsinin TC yazılı olan nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İşletmelerinde bulunan vergi levhası
  • Gelir tablosu ile birlikte bilanço

Ticari sicil belgesi ve ortakların imza sirküleri yer alıyor olan belgeler gereklidir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı