Faizsiz Konut Kredisi 100.000 TL Yoğun İlgi Gördü! Vakıf Katılım 120 Ay Vadeli Duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Faizsiz Konut Kredisi 100.000 TL Yoğun İlgi Gördü! Vakıf Katılım 120 Ay Vadeli Duyurdu

KREDİ

22 Kasım 2020 Pazar 12:46:24

Son Güncelleme: 22/11/2020 12:45:19

Faizsiz Konut Kredisi 100.000 TL Yoğun İlgi Gördü! Vakıf Katılım 120 Ay Vadeli Duyurdu

Vakıf Katılım Bankası yeni bir ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için faizsiz konut kredisi vermeye devam ediyor. 120 ay vade seçeneğiyle 100.000 TL konut kredisi hesaplama işlemlerini sizler için bu yazımızda ele aldık. Sizde Vakıf Katılım aracılığıyla faizsiz konut kredisi kullanabilirsiniz.

Ev sahibi olmak isteyen ama ve faiz ödemesi yapmak istemeyen vatandaşlar için katılım bankaları özel finansman oranları imkanı sunuyorlar. Kamu katılım bankaları ve özel katılım bankaları vatandaşa ayrı ayrı oranlar sunuyorken dikkatleri en çok üzerine çeken kar payı oranlarından bir diğeri de Vakıf Katılım Bankası’ndan sağlanıyor.

100 BİN TL FAİZSİZ KONUT KREDİSİ

Kamu katılım bankalarının ise konut finansmanı kullanımları her  gün bir önceki güne göre artıyor. Bu kapsamda açıklanan son verilere göre ise özellikle Anadolu bölgesinde yaşayan vatandaşlar katılım bankacılığı kullanımlarını artırdılar. Faiz ödemesi olmaması ve ev almak isteyen müşterilere 120 ay vade seçeneği sunulması vatandaşların ilgisini çekiyor. Peki, Vakıfbank ve Katılım Bankasının konut finansmanı oranları nelerdir, maliyet tablosu oranları nedir? Bu bütün merak uyandıran soruların cevabı sizler için haberimizde..

KATILIM BANKALARININ KONUT FİNANSMANI ORANLARI NEDİR?

Vakıf Katılım Bankası vatandaşlara vade farksız konut finansman imkanı sağlayan birkaç katılım bankasından biri olma özelliği taşıyor. Katılım bankalarının konut kredisi kampanyalarında genellikle vade farkı uyguluyorlar. Bankaların konut kredisi uygulamalarında genellikle 0 ile 60 ay vade seçeneği için düşük kar payı oranı, 61 ile120 ay vade seçeneği için daha yüksek bir vade oranı uygularlar.  Bunun haricinde  Albaraka Türk Katılım Bankası ise 0 ile36 ay vade seçeneği için konut finansmanını düşük kar payı oranı, 37ay  ile 70 ay vade için orta seviye kar payı oranı ve 70 ile 120 ay için ise daha yüksek kar payı oranı uyguluyor.

VAKIF KATILIM BANKASI’NIN KONUT FİNANSMANI İÇİN KAR PAYI ORANI

Katılım bankalarının konut kredisi paketi uygulamaları bu tarzda olurken Vakıf Katılım Bankası ise  uzun vadeli ödemelerde kar payı oranlarını değiştirmiyor.  Banka müşterileri için tek kar payı oranı ve 120 ay vade seçeneği imkanı sunuyor. Kasım 2020 sonu için açıklanmış olan kar payı oranı ise yüzde 1.25 oranında olup, bunun haricinde finansman kullanacak vatandaşlar için sağlanan konut finansmanı limiti alınacak olan evin değerine göre belirlenecek.  Vakıfbank müşterilerinin alacakları evin ekspertiz değerinin % 80’i oranında finansman imkanı sağlanılıyor.

100.000 Türk Lirası için Ödeme Planı

Sizde faizsiz konut kredisi imkanından yararlanmak için en yakın Vakıf Katılım şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular genellikle 7 gün içerisinde sonuçlanır ve başvuru sahibi banka tarafından bilgilendirilir. Kredinizin onaylanması durumunda anında kredinizi kullanarak yeni bir ev sahibi olabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı