Eylül Sıfır Araç Kampanyalarında 60 Ay Vade, Sıfır Faiz Fırsatı Sizleri Bekliyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Eylül Sıfır Araç Kampanyalarında 60 Ay Vade, Sıfır Faiz Fırsatı Sizleri Bekliyor

KREDİ

12 Eylül 2020 Cumartesi 21:12:02

Son Güncelleme: 12/09/2020 20:27:57

Eylül Sıfır Araç Kampanyalarında 60 Ay Vade, Sıfır Faiz Fırsatı Sizleri Bekliyor

Özel Tüketim Vergisinde yapılan yeni düzenlemeyle birlikte yüksek olan araç fiyatları iyice yükseldi. Yeni bir araç alma hayali kuran vatandaşlarımız ise cazip ödeme koşullarıyla nasıl araba alacaklarını düşünüyorlar. Bizde sizler için Renault, Toyota, Citroen ve Honda gibi dev markaların sıfır faizli, 60 ay vadeli taşıt kredilerini ele aldık.

ÖTV oranlarında düzenlemeye gidilmesiyle birlikte sıfır otomobil almayı düşünen vatandaşlar zorlanmış ve kampanyaları araştırmaya başlamıştı. 2020 yılında sıfır model arabalar içinse zam uygulaması bazı firmalar tarafından çoktan yapıldı bile. Hal böyle olunca da yeni çözüm formülleri de gecikmedi;

Korona virüs salgınıyla birlikte tedarik zinciri durmuş ve araba üretimi küresel anlamda bir sıkıntıya girmişti. Fakat üretimin devam etmemesine karşın arabalara yönelik bir talep oluşmuş hal böyle olunca da hem sıfır araçlar hem de ikinci el araçların fiyatları oldukça artmıştı.

Özellikle de yapılan düşük faizli kampanyalarla birlikte de araçlara olan talep artmıştı fakat kampanyaların sona ermesiyle birlikte satışlar tekrar durgunlaşınca sektörün ileri gelenleri de kendi araç kampanyalarını başlattılar. İşte 60 ay vade ve sıfır faiz ile Eylül kampanyaları;

Dev Markalardan Faizsiz Araç Kredisi Desteği

Yaşanan gerilimli ortam ve korona virüs salgınıyla birlikte gerilen piyasalarda araç satışları tekrardan durgunlaştı. Finans şirketleri üzerinde se faizsiz ya da düşük faizli kredi desteği oluşturularak otomatik markaları satışlarını arttırmayı hedefliyor. Faizlerin tekrardan yükseldiği bu dönemler de ise sektör de yaşanacak keskin bir düşüşün önüne geçmek adına firmalar da stoklarını eritmeye çalışıyor ve yeni kampanyalar düzenliyor.

Honda Araç Kampanyaları

Honda markasında en çok tercih edilen araç modellerinde biri şüphesiz Honda Civic Sedan modeli. 12 ay vadeli 60 bin Türk lirası fiyatla ve aylık ödemesi de 5 bin 273 Türk lirası gibi bir fiyatla bu araca sahip olabilirsiniz. Vade sonunda ise 60 bin Türk lirası karşılığında vatandaşlar 63 bin Türk lirası ödeme yapmış olacaklar. 1 yıl içinde ise oluşan vade farkı, bir aylık taksitten bile daha az sadece 3 bin 278 Türk lirası.

Citroen Taşıt Kampanyaları

Citroen seçili modellerinde ise 60 bin Türk lirası için marka 0,99 faiz oranıyla 20 ay vade yapmakta. Krediden yararlanmadan araç sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız içinse nakit indirimler bulunmakta.

Citroen C5 Aircross modeli ise yine 60 bin Türk lirası için 20 ay vade imkanıyla birlikte %0,99 faiz oranından satışa sunulmakta. Markanın tüm modellerinde ise nakit alımlarında 3 bin Türk lirası değerinde indirim yapılmakta.

Yeni C5 Aircrossi ise tüm Citroen yetkili satış mağazalarından alınabilir.

CitroenBerlingo için 60.000 bin Türk lirasına yine %0,99 faiz oranıyla 20 ay vade imkânı uygulanırken 30 bin Türk lirasına da 12 ay sıfır faiz ile vade uygulamak mümkün. Kredisiz araç alanlara da bu model de 2 bin Türk lirası nakit indirim sunulmakta.

Renault Eylül Ayı Araç Kampanyası

Renault stoklarında sınırlı sayıda kalan Megane Sedan Joy .3 TCe 140 bg ise kampanya ile satışta olan başka bir araç. En az 10 bin Türk lirası peşinat verenlere ise ekim ayında yapılacak araç kampanyaları ve fiyat sabitlenmesinden faydalanarak araç teslimatı yapılıyor.

Anahtar teslim fiyatı üzerinden kalan peşinat tutarı yatırılıyor ve kredi imkânı ise Renault firmalarında maksimim 50 bin Türk lirası.

Renault tarafından satışa çıkarılan kampanyaları araçların fiyatları ise şu şekilde;

Renault ClioJoy 0.9 model fiyatı 129 bin100 Türk lirası

Yeni ClioJoy 1.0 model fiyatı 133 bin 900 Türk lirası

ClioSportTourerJoy 0.9 model fiyatı 124 bin 900 Türk lirası

Megane Sedan 1.3 model fiyatı 183 bin 900 Türk lirası

Renault SymbolJoy 0.9 model fiyatı 129 bin 900 Türk lirası

Toyota Eylül Kampanyaları

Toyota markası ise çok uygun lastik ücretleriyle birlikte Toyota satış mağazalarında müşterilerini beklemekte. 30 Eylül’e kadar Toyota firması tarafından sunulan Mhiclen ve Briston markasından üretilen tüm lastiklerde geçerli olan kampanya şu şekilde;

4 lastik alımı için firma KDV dahil şekilde 440 Türk lirasına varan indirimler ile müşterilerine kolaylık sağlamakta.

Ayrıca Toyota Eylül ayına özel kampanyaları araçlarının fiyatları ise şu şekilde

Toyota yeni Coralla 1.6 visionmodel kampanyalı fiyatı 161 bin 800 Türk lirası

C-HR 1.2 turbo 4×2 flame fiyatı ise 192 bin 250 Türk lirası olarak açıklandı.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı