Ev satın alacaklara Vakıfbank’tan müjdeli haber geldi! Yüzde 0,54 konut kredisi…
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ev satın alacaklara Vakıfbank’tan müjdeli haber geldi! Yüzde 0,54 konut kredisi…

KREDİ

15 Temmuz 2020 Çarşamba 20:04:04

Ev satın alacaklara Vakıfbank’tan müjdeli haber geldi! Yüzde 0,54 konut kredisi…

Ev alacak vatandaşlarımız için müjdeli haber gelmesiyle beraber Vakıfbank tarafından özel satı panjur konut kredi kampanyası başlatıldı. Korona virüs salgını sebebiyle günümüzde pek çok vatandaşımızın olumsuz etkilenmesinin ardından sunulan birbirinden farklı kredi paketleri ile vatandaşlarımızın çeşitli ihtiyaçları karşılanmaya çalışılmaktadır. Ekonomik destekler doğrultusunda kısa süreliğine de olsa bir rahatlama sağlanmasıyla beraber pek çok vatandaşımız için müjdeli bir haber geldi.

Kamu bankalarının en başında bulunan Vakıfbank milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren olağanüstü kredi fırsatları kapsamında en çok tercih edilen bankalar arasında bulunmasıyla birlikte yeni kampanyalar sunuyor. Müşterilerin hayallerine kavuşmaları ön görülmesiyle birlikte pek çok vatandaşımız bu süre zarfında düşük faiz oranları ile birlikte kredi çekebilecek. Böylelikle konut, taşıt ve diğer pek çok ihtiyacını karşılama fırsatını elde edebilecek.

VAKIFBANKTAN MÜJDELİ HABER GELDİ!

Sarı panjur konut kredileri adı altında pek çok kampanya başlatılması ile birlikte Temmuz ayı içerisinde yepyeni kampanyalar ile pek çok vatandaşımızın dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Temmuz ayın da yapılan bu kampanyalar ile birlikte artık hayallerinize erkenden kavuşabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Sarı panjur konut kredi adı altında başlatılan bu fırsatların hala devam etmesiyle beraber yüzde 0,49, 0,54, 0,64, 0,74 ve 0,89 faiz oranları pek çok vatandaşımız için kredi fırsatı sunuluyor.

Her bütçeye uygun olarak tasarlanan kredi kampanyaları Vakıfbank tarafından açıklanmasıyla beraber Vakıfbank 2020 Temmuz ayına özel olarak kredi tasarıları ile birlikte faiz ve kredi kampanyalarını güncellemesi ile ilgileri üzerine çekiyor. Ülkemizin en çok tercih edilen bankaları arasında yer alan Vakıfbank müşterileri için özel kredi tasarımları ile uygun faiz oranlarını güncelledi. Yüzde 0,94 faiz oranları ile birlikte müşterilerine sunmuş olduğu kredi, güncelleme sonrasında 0,89 faiz oranı ile birlikte seviye düşürdü. Aynı zamanda kredi fırsatları kapsamında ilk taksitler 3 ay sonra ödenmeye başlayacağı açıklandı.

KENTSEL DÖNÜŞÜM VE TOKİ KONUT KREDİ FIRSATLARI!

Yapılan son dakika açıklamaları arasında en çok dikkat çeken konu kentsel dönüşüm ve TOKİ konut kredi fırsatları bulunmaktadır. Ülkemizde pek çok kamu bankaları kredi faiz oranları ile birlikte indirim yapmasının ardından uygulamaya geçilen olağanüstü kredi fırsatı kentsel dönüşüm projeleri kapsamında gerçekleştirilmektedir. Kentsel dönüşüm desteği olmak üzere sunulan kredi faiz oranlarında yüzde 0,54 faiz oranlarına kadar düşürerek pek çok vatandaşımız müjdeli haberi aldı. Ayrıca yüzde 0,95 faiz oranları ile devlet katkısı uygulanması doğrultusunda yüzde 0,41 destek oranıyla birlikte yüzde 0,54 faiz oranını düşürülmesi doğrultusunda pek çok kişi tarafından talep görmektedir.

Aynı zamanda Vakıfbank TOKİ sosyal konut kredilerinde en çok dikkatleri çeken paketleri oluşturmasıyla beraber sıfır konut almak isteyen vatandaşlarımız için de ayrı avantajlar sunulmaktadır. Korona virüs salgını sebebiyle pek çok sektör olumsuz etkilenmesi sebebiyle günümüzde birbirinden farklı kredi destekleri ile destek sağlamak hedeflenmektedir. Böylelikle Vakıfbank tarafından sunulan Sosyal konut kredi kapsamları doğrultusunda 240 ay vade imkanları ile birlikte yüzde 0,49 faiz oranı ve en düşük konut kredi fırsatları sunulmaları sürdürülmektedir. Aynı zamanda bu zorlu süreç içerisinde ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için sıfır konut faizi yüzde 0,64 ve ikinci el konut almak isteyenler için ise yüzde 0,74 faiz oranları ile kredi konut fırsatı sunuluyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı