Ev Almayı Düşünenlere En Uygun Faiz Oranları Sunan 10 Banka
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ev Almayı Düşünenlere En Uygun Faiz Oranları Sunan 10 Banka

KREDİ

12 Kasım 2020 Perşembe 20:48:30

Ev Almayı Düşünenlere En Uygun Faiz Oranları Sunan 10 Banka

Yeni bir ev alma hayali kuran vatandaşlarımız için kötü bir haberimiz var. Sohbaharın son günlerine gelmemizle birlikte faiz oranları yükselmeye devam ediyor. Gözler 19 Kasım tarihinde BDDK’nın faiz arttırma kararına çevrilmişken, ev almayı düşünenler için en uygun faiz oranlarını sunan ilk 10 bankayı sizler için inceledik. Faiz oranları yükselmeden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Bankalar sonbahar dönemi ile birlikte konut kredilerini güncelledi. Birçok banka ise vatandaşlarımıza özek konut kredisi kampanyası başlattı. Yeni başlatılan kampanyalar ve hala devam etmekte olanlar vatandaşlarımız istedikleri evlere kavuşabilirler!

Normalleşme dönemi ile birlikte uygun konut kredisi kampanyaları da sona ermişti. Fakat sonbahar döneminin gelmesiyle birlikte bazı bankalar tekrardan konut kredisi kampanyalarını başladı. Faiz oranlarının Merkez Bankası’nın başkanı değiştikten sonra güncellenmesi ile birlikte bankalar hem faiz oranlarını hem de kampanyalarını güncelledi.

Başkan Naci Ağbal’ın gelişi ve faiz artırımına dair verdiği izlenim ile birlikte bankalar faiz oranlarını 19 Kasım’ı beklemeden arttırmıştı. 10 Kasım’dan bu yana birçok banka hem faiz oranlarını hem de sundukları kampanyalarını güncellediler. Peki ya yeni konut kredisi oranları neler? Değişen liste ile birlikte en uygun 10 konut kredisi veren bankalar sıralaması da tekrar değişti. Bizde sizler için yeni faiz oranlarını ve en düşük konut kredisi veren bankaları derledik;

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı olarak flaş bir karar ile atanan Naci Ağbal’ın faiz artırımına dair verdiği olumlu ışıkla birlikte bankalar faiz oranlarını ve kampanyalarını güncellediler. Yeni liste birlikte de en uygun konut kredisi kampanyaları değişti. İşte güncel liste;

EN UYGUN KONUT KREDİSİ VEREN İLK 10 BANKA

İlk sırada ise kamu bankalarından biri olan Vakıfbank geliyor. Vakıfbank’ın sarı panjur konut kredisini duymayan yoktur. Hem öteleme fırsatı sunan kampanya ile birlikte vatandaşlarımız ödemelerine daha geç başlayabiliyorlar. Güncellenen rakamlarla birlikte ise Vakıfbank bu kampanyası için vatandaşlarımız %1,25 faiz oranı sunuyor. Ayrıca Vakıfbank 0 konutlar içinse %0,99 konut kredisi uyguluyor.

Diğer bir düşük konut kredisini sunan banka ise Vakıf Katılım. Vakıf Katılım bankası konut finansmanı için vatandaşlarımıza %1,25 faiz oranı sunuyor.

Listemizdeki diğer banka ise yine kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası. Ziraat Bankası da vatandaşlarımıza %1,25 faiz oranı sunuyor. Eğer alacağınız ev sıfır ise o zaman faiz oranınız da %1,09 oranına düşecektir.

Kamu bankaları ile devam eden listemizde diğer banka ise Halkbank. Halkbank tarafından sunulan hesaplı evim konut kampanyası da yine çok tercih ediliyor. Halkbank ise kampanya kapsamında vatandaşlarımıza %1,25 faiz oranı sunuyor. Sıfır ev alımları içinse banka %0,99’a kadar faiz düşürümü yapıyor. Halkbank’ın hesaplı evim konut kredisi sıfır ev almayı düşünen vatandaşlarımız için en düşük faiz oranını veren kampanyadır.

Ziraat Katılım Bankası da vatandaşlarımıza konut finansmanları için %1,25 faiz oranı sunuyor.

Özel bankalardan ise en düşük konut kredisini yeni güncellenen oranlarla Akbank veriyor. Akbank konut kredisi ise %1,30.

Listedeki sonraki Banka ismi ise ICBC Bank. ICBC Bank kampanyalı yeni evim konut kredisi ile birlikte vatandaşlarımıza %1,30 faiz oranı sunuyor.

Öte yandan İş Bankası ev kredisi hayat sigortalı kampanyası ile vatandaşlara %1,35 faiz oranı veriyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı