Ev alacaklar 0.69 faiz oranları için son 3 gün! Başvuru için acele edin
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ev alacaklar 0.69 faiz oranları için son 3 gün! Başvuru için acele edin

KREDİ

29 Ağustos 2020 Cumartesi 15:12:15

Son Güncelleme: 29/08/2020 00:55:31

Ev alacaklar 0.69 faiz oranları için son 3 gün! Başvuru için acele edin

Konut kredisi faiz oranları yükselirken, konut alacaklara müjdeli bir haberimiz var. Türkiye Finans Katılım Bankası ev alacaklar için yüzde 0.69 ve 0.79 faiz oranları uygulamaya devam ediyor.

1 Haziran normalleşme dönemi ile birlikte bankalar vatandaşlarımızın konut almaları için ve ayrıca piyasaya canlılık katılması adına uygun oranla faiz kampanyaları başlatılmıştı. Fakat enflasyon ve kur yüzünden faiz oranları tekrar yükseldi ve konut almak isteyen ve henüz alamayan vatandaşlarımız en uygun faiz oranlarını araştırmaya başladı. En uygun faiz oranını veren bankalardan biri de Türkiye Finans Katılım Bankası.

Türkiye Finans Katılım Bankası yayınladığı konut satış listesini düzenli olarak yenilemekte. Türkiye genelinde farklı bölgelerde Türkiye Finans Katılım Bankası’na ait konutlardan almak isterseniz özel bir fırsatla vatandaşlara sunulmakta. Günümüzdeki en düşük konut faiz oranlarından birine sahip olan bu kampanya ile vatandaşlarımız daha uygun şekilde konut sahibi olabilirler. İşte haberin detayları;

Kamu bankaları tarafından başlatılan uygun faizli konut kredilerinin kampanyası her ne kadar sona ermiş olsa bazı bankalar özel kampanya çıkarmaya ve vatandaşlarımıza sunmaya devam ediyor. Özel kampanyalardan birini sunan bankalardan bir tanesi de Türkiye Finans Katılım Bankası. Türkiye Finans Katılım, kendisine ait olan gayrimenkullerin satışlarında vatandaşlarımız için en uygun oranlarla konut imkânı sağlıyor.

EN UYGUN FİNANSMAN İMKANI

Salgın sürecinden sonra konut kampanyaları başlatılmış ve konut finansmanları ile birlikte vatandaşlarımız ikinci el evlerde %0,74 oranına kadar uygun faizlerden faydalanabilmişlerdi. Fakat kamu bankaları tarafından başlatılan bu kampanya bir süre devam ettikten sonra yaşanan gelişmeler nedeniyle kaldırılmıştı. Bu esnada ise ülkemizde Cumhuriyet tarihinden bu yana en yüksek konut satışları yaşanmış, rekor üstüne rekorlar kırılmıştı. Fakat hala daha konut almak isteyen vatandaşlarımız var ve uygun faiz kampanyalarını kaçırdıklarını düşünmekteler. Fakat hala Türkiye Finans Katılım Bankası gibi bankalara vatandaşlarımıza özel seçenekler sunmakta.

Kamu bankalarının faizleri sona erdikten sonra ise şimdi konut kredilerinde yeni bir dönem başladı. Bu yeni dönemde ise konut kredisi faiz oranlarında ve konut finansmanlar da kâr payı da arttı. Yeni oranlar ise genellikle %1 bandında gerçekleşmekte hatta bazı bankalara konut kredisinde %1,50 bandına kadar çıkmış durumda. Hal böyle olunca da vatandaşlar bankaların sunduğunu özel kampanyalar aramaya yöneldi.

0.69 KAR PAYI ORANIYLA 120 AY VADELİ FİNANSMAN

Ev almayı düşünen vatandaşlarımız içinse bu dönemde en uygun faiz oranlarından birini ise Türkiye Finans Katılım Bankası sunmakta.

Türkiye Finans Katılım Bankası ile vatandaşlarımız ülkenin farklı bölgelerinde yer alan ev satışları için vatandaşlara %0,69 oranıyla özel bir kampanya sunmakta.

ÖDEME PLANI

Ödeme planında ise vatandaşlara 120 ay vadeye kadar imkân tanınmakta. 100 bin Türk lirası kredi imkanından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız aylık 1 bin 228 Türk lirası ödeyecek toplamda ise 147 bin 374 Türk lirası geri ödeme yapacaklar.

BANKANIN İLAN ETTİĞİ KONUT SATIŞLARI

Türkiye Finans Katılım Bankası ise internet üzerinden ilan ettiği satılık konutlarla ilgili ayrıntıları paylaşıyor. Vatandaşlarımız listeden kendine uygun evleri seçebilir ve başvuru yapabilirler. Aynı zaman da başvuru işlemleri için vatandaşlarımız internet bankacılığından yararlanabileceği gibi Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerini ziyaret edebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı