Enpara'dan Aynı Gün İçinde Online 50.000 TL Kredi Kampanyası Duyurusu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Enpara’dan Aynı Gün İçinde Online 50.000 TL Kredi Kampanyası Duyurusu

KREDİ

20 Mayıs 2020 Çarşamba 14:36:46

Son Güncelleme: 20/05/2020 14:36:43

Enpara’dan Aynı Gün İçinde Online 50.000 TL Kredi Kampanyası Duyurusu

Enpara’dan Aynı Gün İçinde Online 50.000 TL Kredi Başvurusu nasıl yapılır? Enpara İhtiyaç Kredisi nasıl alınır? Enpara kredisi ile hangi ihtiyaçlarımızı karşılarız? Sizlere bu yazımızda enpara.com üzerinden verinden ihtiyaç kredisi hakkında başvuru şartları ve detayları hakkında bilgiler hazırladık.

Enpara’dan Aynı Gün İçinde Online 50.000 TL Kredi Başvurusu nasıl yapılır? Enpara İhtiyaç Kredisi nasıl alınır? Enpara kredisi ile hangi ihtiyaçlarımızı karşılarız? Sizlere bu yazımızda enpara.com üzerinden verinden ihtiyaç kredisi hakkında başvuru şartları ve detayları hakkında bilgiler hazırladık.

Enpara.com ülkemizdeki ilk dijital banka olma özelliğini barındırmaktadır. Bu bankadan ihtiyaç kredisi haricinde  bir de kredi kartı kullanabilirsiniz. Enpara.com taşıt kredisi ve konut kredisi vermemektedir. Bu banka QNB Finansbank ortaklığında kurulmuş olup, kişilere kolay ve şubesiz bankacılık için öncü olmuştur. Bu sebeple internet üzerinden başvuru yapacağınız gibi onaylanan kredinizi de bankaya gitmeden kullanabileceksiniz.

Enpara.com ihtiyaç kredisi adı altında verdiği kredilerde uygun faiz oranları ile 50.000 TL ve 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu için bankaya gitmeye gerek yok. Banka politikalarına uygun olan kişiler aynı gün içinde kredi başvurusu yapabilir ve kredi onayı alabilirler. Eğer bir enpara.com hesabınız varsa da aynı gün içinde kredinizi hesaba atabilirsiniz. Sizlere şimdi 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır ve bu krediyi almak için nasıl müşteri olmanız gerekir bundan bahsedelim.

Enpara Masrafsız Kredi Almak İçin Şartlar Nedir?

Dijital banka olmasından dolayı bu bankadan alacağınız tüm kredi ve kredi kartlarında hiçbir masraf ödemezsiniz. Enpara.com masrafsız kredileri alabilmek için bankanın uyguladığı politikalara uygun müşteri olmanız gerekiyor. Enpara, QNB Finansbank kuruluşu olduğu için politikaları bu bankadan almış ve aynı şartlar doğrultusunda kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu sebeple  kredi başvurusu yapmadan önce kredi skorunu ve kredi sicilini iyi bilmeleri gerekiyor. Kredi notu en az 1200 ve üzerinde olan, kredi sicili de sıkıntısız olan kişiler bu enpara 50.000 TL kredi başvurusunu yapabilirler. Düşük kredi notunuz varsa ve bankalardan dolayı bir icralık durumunuz varsa bu kredileri alma ihtimaliniz yoktur. Bu banka kredi notunuzun iyi olması durumunda size onay verecektir.

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu bankanın şubesi olmadığı için iki yöntem ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Birinci yöntem resmi internet sitesi, ikinci yöntem ise banka müşterisi olan kişilerin mobil şube üzerinden başvurularıdır. Enpara.com resmi internet sitesine girdikten sonra kredi başvuru formunu doldurup kredi sonucunu anında görebilirsiniz. Eğer onay alırsanız ve bu bankanın müşterisi değilseniz sizi genel müdürlükten arayacaklar ve randevu alacaklardır. 1-2 gün içinde banka yetkilisi verdiğiniz ev veya iş adresinize gelecek banka hesabı açtıktan sonra kredinizi hesaba yatıracaktır. Enpara.com üzerinden bir hesabı olan müşteriler ise mobil uygulama veya internet bankacılığına girerek kredi başvurusu yapabilirler ve kredi onayı almaları durumunda hemen hesaba atabilirler. Bu şekilde de hesabınıza yatan krediyi hemen kullanmış olursunuz.

Kullandığınız krediyi QNB Finansbank şubelerinden çekebilir, ödemelerini de bu bankanın şubelerinden ve ATM’lerinden yapabilirsiniz. Enpara.com kredi alan müşterileri ayrıca kredi kartı da alabilirler. Tamamen masrafsız ve aidatsız olan bu kredi kartı ile yaptığınız harcamalar ile ayrıca para puan kazanmanız da mümkündür. Dijital bankacılık olarak hizmet veren Enpara bankası ayrıca  yaptığınız bankacılık işlemlerinden de hesap işletim ücreti almaz. Enpara EFT ve Havale işlemleri için ücret almadığından birçok kişinin tercih edilen bankası olmuştur.

Enpara Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Eğer kredi başvurusu yaptınız ve kredinizin sonucunu öğrenmediyseniz hemen enpara.com müşteri hizmetlerini arayarak bu kredi hakkında sonucunu öğrenebilirsiniz. 0 850 222 3663 numaralı telefonu arayıp kredi ve kredi kartı başvuru sonucunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı kullanıyorsanız da bu bankadan internet şifreniz ile giriş yapıp mobil uygulama üzerinden kredi sonucu öğrenebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı