En uygun ihtiyaç kredisi veren banka ING Bank faiz oranları
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka ING Bank faiz oranları

KREDİ

17 Mayıs 2020 Pazar 17:03:48

Son Güncelleme: 17/05/2020 17:04:11

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka ING Bank faiz oranları

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yaptığı güncellemeyle birlikte 2020 Mayıs ayı itibariyle en uygun faiz oranları veren bankalar listesinde ilk sıraya yerleşti. Güncel faiz oranlarına göre ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu, gerekli evraklar ve geri ödeme planlarını sizler için bir araya getirdik.

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yaptığı güncellemeyle birlikte 2020 Mayıs ayı itibariyle en uygun faiz oranları veren bankalar listesinde ilk sıraya yerleşti. Güncel faiz oranlarına göre ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu, gerekli evraklar ve geri ödeme planlarını sizler için bir araya getirdik.

Bütün dünyaya yayılmış olan korona virüsün ülkemize de gelmesiyle, virüsün yayılımını kontrol altına almak ve durdurmak için belirli kısıtlamalar getirildi. Bu kısıtlamalar ile çoğu sektördeki vatandaşlarımız işsiz kaldı. Öte yandan karantina tedbileri amacıyla birçok vatandaşımız acil ihtiyaçlarını gidermek için kısa sürede yüksek harcamalar gerçekleştirdi. Gelir-gider dengesinde yaşanan sorunlar vatandaşlarımızı ihtiyaç kredisi kullanmaya yöneltiyor. Acil nakit ihtiyacınız varsa ING Bank’ın güncel faiz oranlarıyla yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Ülkemizde İhtiyaç Kredisi veren bankalarımızdan birisi de ING Bankası, “Müşterilerimizin Tüm İhtiyaçlarınız İçin Uygun İhtiyaç Kredisi ING’de” sloganı ile ING, başvuran vatandaşlarımıza 60 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Yeni güncellenmiş faiz oranlı bu bu krediye tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için başvuruda bulunabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi için gerekli başvuru belgeleri oldukça çok az. Tüm bankalarda olduğu gibi ING Bank’ta da ihtiyaç kredisine başvurmak için gereken belge sayısı azdır. Gereken belgeler sadece Nüfus Cüzdanı ya da Ehliyet Fotokopisi, Gelir Belgesi ya da Maaş Bordrosu ve eğer bir serbest meslek mensubuysanız ise son 3 yıllık bilançonuzun fotokopisi gereklidir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

BDDK tarafından açıklanan faiz indirimi kararı sonrasında ING Bank harekete geçti. Yüzde 0.89 olan faiz oranları yüzde 0.79 olarak değiştirildi. Banka tarafından yapılan açıklamada ihtiyaç kredisi faiz oranları banka geçmişisine, sicilinize ve kredi notunuza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. ING Bank yeni güncel faiz oranlarıyla şuan da Türkiye’nin en uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren bankalar listesinde ilk sıraya yerleşti. Peki kullanacağınız krediyle ilgili örnek hesaplamalar ve maliyet tablosu nasıl olacak?

ING Bank Örnek Maliyet Tablosu

50.000 TL 3 Ay Vadeli Kredi için: Her ay aylık taksitiniz 16984 TL
50.000 TL 6 Ay Vadeli Kredi için: Her ay aylık taksitiniz 8612 TL
50.000 TL 9 Ay Vadeli Kredi için: Her ay aylık taksitiniz 5822 TL
50.000 TL 12 Ay Vadeli Kredi için: Her ay aylık taksitiniz 4428 TL
50.000 TL 24 Ay Vadeli Kredi için: Her ay aylık taksitiniz 2339 TL
50.000 TL 36 Ay Vadeli Kredi için: Her ay aylık taksitiniz 1646 TL
50.000 TL 48 Ay Vadeli Kredi için: Her ay aylık taksitiniz 1301 TL
50.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi için: Her ay aylık taksitiniz 1097 TL

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurularında en fazla 50.000 TL kredi kullanımına izin vermektedir. Üstelik kredi kullanımınız için 3 ay erteleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Maksimum limit ve vade için ödeme seçenekleri;

Kredi Tutarı: 50 Bin TL ,Vade Sayısı: 60 Ay, Faiz Oranı: yüzde 0.79 , Aylık Taksit Tutarı: 1.079 TL , Geri ödenecek toplam tutar: 65.791,20 TL şeklindedir. Buna ek olarak 250 TL kredi tahsis ücreti uygulanır.

*Tüm kredi kullanımlarınızda banka tarafından binde beş kredi tahsis ücreti uygulanmaktadır.

Sizde Türkiye’nin en uygun ihtiyaç kredisi veren bankası ING Bank ile kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için çeşitli başvuru kanalları bulunmaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Banka tarafından güncellenen yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak için İnternet Bankacılığı, mobil uygulama ve müşteri hizmetleri kanalını tercih edebilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için, ING Bank resmi internet sitesi üzerinden Bireysel kullanıcı girişi yaptıktan sonra, e-Kredi bölümüne geçiş yapınız. Burada bulunan tutar ve vade sayısını işaretledikten sonra ‘Hemen Başvur’ butonuyla işlemlerinize devam edebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra kredi tutarı Vadesiz TL hesabınıza otomatik olarak aktarılır ve kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil bankacılık üzerinden işlemlerini tamamlamak isteyen okurlarımız, ING Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra yukarıdaki adımları izleyerek aynı şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Dilerseniz, 0 850 222 0 600 numaralı hat üzerinden ING müşteri hizmetlerine bağlanabilir ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada belirtmek gerekir ki, müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız başvurularda faiz oranları farklılık gösterebilir. O yüzden kredi başvurusu gerçekleştirmeden önce mutlaka kullacağınız krediye ilişkin faiz oranlarını kontrol ediniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı