En uygun ihtiyaç kredisi veren 4 banka yayınlandı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

En uygun ihtiyaç kredisi veren 4 banka yayınlandı

KREDİ

31 Mayıs 2020 Pazar 15:11:53

En uygun ihtiyaç kredisi veren 4 banka yayınlandı

En uygun ihtiyaç kredisi veren 4 banka hangisidir? En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar ve başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu yazımızda kredi almak istediğiniz zaman hangi bankalardan uygun ihtiyaç kredisi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

En uygun ihtiyaç kredisi veren 4 banka hangisidir? En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar ve başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu yazımızda kredi almak istediğiniz zaman hangi bankalardan uygun ihtiyaç kredisi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankaların yaptıkları kredi kampanyalarından en önemlisi ihtiyaç kredileri kampanyalarıdır. İhtiyaç kredilerinde bankalar uygun faizlerle müşterilerine kredi imkanı vermektedir. Sizde eğer bankalardan kredi alacaksanız en uygun olan bankadan işlem yapabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde bankalar uygun faiz oranlarını genellikle ya maaş müşterilerine ya da kredi notu yüksek olan kişilere vermektedir. Normal bir kredi onayı alacak müşteriden daha fazla kredi skorunuz varsa banka size özel kredi kampanyaları yapabilmektedir. Şimdi sizlere kredi alacağınız 4 banka hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kredi notunuza göre faiz oranlarıyla bankadan 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler bu kredileri istedikleri zaman kullanabilirler. Başvuru için resmi internet sitesinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Banka başvurusu sonrasında kredi onayı alırsanız hangi faiz oranı ile bu krediyi kullanacağınızı da sizlere söyleyecektir. 60 ay vadeye kadar verilen ing kredi kampanyası 3 ay ertelemeli olarak da imkan verilmektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız için en yakın şubeye evraklarınız ile gitmeniz gerekmektedir. Banka kamu bankası olmasından dolayı uygun faizlerle kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinde bankadan emekli maaşı alan veya çalışma maaşı alan kişilere 60 ay vadeye kadar uygun faizlerle kredi vermektedir. Başvuru yapacak olan kişiler eğer çalışan ise banka o kişilerden 6 aylık kesintisiz sigorta isteyecektir. Emekli olan kişilerinde emekli kredisi alabilmeleri için bankadan emekli maaşı alması şarttır.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Size en yakın Garanti BBVA şubesine kimliğinizle gittiğinizde anında kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler 100.000 TL’ye kadar kredi alabilmektedirler. Aldığınız kredilerde banka 3 aylık erteleme ile 60 ay vade yaptırmaktadır. Sizde eğer Garanti BBVA üzerinden kredi alacaksanız 3 aylık sigortanızın kesintisiz olarak yatmış olması gerekiyor. Banka yeni işe başlayan kişilere maalesef kredi onayı vermemektedir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank devlet bankası olan Ziraat Bankası gibi aynı şartlarda kredi veren bir bankadır. Bu bankadan maaş alıyorsanız maaşınızın 22 katına kadar kredi alabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 6 aylık sigortası olması durumunda hemen kredi onayı alabilirler. Emekli olan kişilerde emekli maaşını bu bankadan aldıkları zaman ancak kredi kullanabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar aynı gün içinde 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Aldığınız kredide banka müşterilerine özel 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı verecektir. Vakıfbank üzerinden maaş almasanız da banka maaşınızın 15 katına kadar kredi verecektir.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı