En Kolay Kredi Kartı Veren Banka Hangisi? 2021 - HaberKredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka Hangisi? 2021

KREDİ

18 Aralık 2020 Cuma 02:44:11

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka Hangisi? 2021

Hızlı bir şekilde kart başvurusu yapmak isteyenler için en kolay kredi kartı veren bankalar listesi 2021 yılında güncellendi. Vatandaşlarımız hızlı bir şekilde başvuru yapabilir ve yıllık kart aidatı olmadan kredi kartlarını teslim alabilirler. Bu sayfa üzerinden bankaların kredi kartları hakkında tüm bilgilere ulaşabilir ve anında onay alabilirsiniz.

Salgın dönemiyle kredi kartı başvuruları da, tüketimi de ciddi şekilde arttı. Bizde siz vatandaşlarımız için kredi kartı başvuruları nasıl yapılır ve en kolay kredi kartı veren bankalar hangisidir sorularını derledik. Tüm detaylar ise haberimizde;

Kredi kartı kullanmak günümüzde hem gereksinim hem de hayatımızın bir parçası haline geldi. Vatandaşlarımız yanlarında nakit para taşımaktanziyade kredi kartı kullanmayı tercih ediyorlar. Özellikle de salgın ödeminde “temassız şekilde” ödemeler oldukça yaygın ve popüler hale geldi. Daha önce kredi kartı kullanmayan ya da yeni kullanacak vatandaşlarımız ise en kolay kredi kartı veren bankaları merak ediyor. Ya da en çok hangi bankanın kartı avantajlıdır diye sorular vatandaşımızın aklına geliyor. Bizde sizler için en kolay kredi kartı veren bankaları ve kartların özelliklerini derledik. Aşağıda yazan bilgilerle sizlerde sizin için en uygun ve fırsatlı olan kredi kartını alıp kolayca onay verebilirsiniz. İşte tüm detaylar haberimizde;

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka 2021

Acilen kredi kartı almak isteyen ya da işlemlerle uğraşmayı sevmeyen vatandaşlarımız için en kolay kredi kartı veren bankaları teker teker saydık. Vatandaşlarımız aşağıda belirttiğimiz iletişim yollarından ya da her bankanın kendi online bankacılık sayfasından kolayca kredi kartı başvurunda bulunabilirler. Fakat şunu da belirtmekte fayda var; eğer vatandaşlarımız bir bankanın zaten müşterisiyse o bankadan kredi kartı ya da banka kartı almak onların daha faydalı olacaktır tabi daha hızlı da onay alırlar. İşte sizler için en kolay kredi kartı veren bankalar:

EN KOLAY KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Akbank Axess Kredi Kartı ilk sırada geliyor ve başvuru ise oldukça kolay. Diğer bankalar ise şu şekilde;

  • Halkbank Paraf Kredi Kartı
  • Denizbank Bonus Kart
  • Garanti Bonus Kredi Kartı
  • İş Bankası Maximum Kart
  • TEB Bonus Kredi Kartı
  • İCBC Turkey Bonus Kart
  • Yapı Kredi Worldcard

Siz vatandaşlarımız için en çok tercih edilen ve en kolay 3 bankanın kredi kartı özelliklerini, nasıl başvuru yapacağınızı ve diğer tüm ayrıntıları da yazdık;

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Türkiye’de en çok tercih edilen özel bankaların başında gelir. Akbank tarafından sunulan Axess kartı da ülkemizde en çok tercih edilen kredi kartlarından bir tanesi. Bunun sebebi de hem başvurusunun kolay olması hem de birçok fırsat sunması. Bu karta sahip olmak içinse Akbank internet bankacılığına başvuru yapabilirsiniz. İster kartı şubeye ya da evinize isteyebilir ve salgın döneminde evden çıkmaya gerek duymadan kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Başvurularda ise vatandaşlarımızın temel bilgilerine dikkat ediliyor. Akbank tarafından vatandaşlarımızın sicil kaydı, kredi notu,finansal geçmişi ve geliri dikkate alınıyor.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı

Yine en çok tercih edilen bir diğer banka ise ülkemizde Garanti Bank. Garanti Bankası binlerce çalışanı ve müşterisi en büyük bankaların başında geliyor. Bu kadar çok tercih edilen banka ise vatandaşlarımıza hem kolay hem de fırsatlı kredi kartları sunuyor.

Vatandaşlarımız Garanti Bank Bonus Kredi kartı ile nakit çekim, puan kazanma gibi özelliklere de sahip oluyor. Banka ise Garanti Bonus’a özel olarak sık sık güncel kampanyalar düzenliyor. Televizyonda da sık sık karşılaştığımız kampanyaları ise vatandaşlarımız kolayca günlük hayatlarında kullanabiliyorlar. Mesela banka vatandaşlarımıza akaryakıt harcamalarında 1 ay faizsiz erteleme, online giyim alışverişlerinde 45 Türk lirasına varan bonus gibi birçok farklı kampanya ve güncel fırsatlar sunuyor.

Vatandaşlarımız ise kredi başvurularını Garanti Bankası’nın online internet sayfasından yapabilecekleri gibi aynı zaman da müşteri hizmetlerini de arayarak yapabilirler.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası: 444 0 333

Yapı Kredi Wordcard

Yine vatandaşlarımız tarafından sıkça tercih edilen ve kolay şekilde kredi kartı veren bir diğer banka ise Yapı Kredi. Yapı Kredi’nin sık şubesi olması ve birçok işyeri ile ortak olması nedeniyle vatandaşlarımız tarafından sıkça tercih edilmekte. Ayrıca banka vatandaşlarımız için güncel fırsat ve kampanyalar da düzenliyor.

Vatandaşlarımız ise başvurularını müşteri hizmetlerinden kolayca yapabilirler. Ayrıca yine Yapı Kredi online internet sayfasından başvuru formu doldurarak da kartlarını talep edebilirler.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası: 0850 222 0 444

İlgili bankaların telefon numaralarına ulaşarak hızlı başvuru yapabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı