Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020 Tüm Bankaların Güncel Listesi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020 Tüm Bankaların Güncel Listesi

KREDİ

10 Eylül 2020 Perşembe 18:12:07

Son Güncelleme: 10/09/2020 15:32:09

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020 Tüm Bankaların Güncel Listesi

Özellikle korona salgını sonrasında emekli vatandaşlarımız için çeşitli kredi kampanyaları düzenlendi. Başta Halkbank ve Ziraat Bankası emekliler tarafından en çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Bu yazımızda emelilerin faizsiz kredi kullanabilecekleri bankaları ve 2020 yılındaki güncel kredi kampanyalarını inceledik.

Pek çok banka ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara özel kredi kampanyaları oluşturdu. Hemen hemen her banka, emekli vatandaşlar için de özel kredi imkanları tanıyor. Ne yazık ki emekli vatandaşlar için kredi kullanmak biraz zordur. Emekli vatandaşlarımız için faizsiz kredi desteği veren bankaları araştırdık. İşte emekli vatandaşlara uygun kredi imkanları tanıyan bankalar…

Ülkemizde bulunan çoğu devlet bankaları ve özel bankalar çeşitli kredi destekleri sağlar. Emekli vatandaşlar için sağlanan kredi desteklerinin başında, maaşını bankaya taşıma talebi yer alır. Halkbank ve Ziraat Bankası bu konuda en çok talep gören bankalardır. Bu bankalar emeklilere çeşitli paketler ve avantajlı kredi koşullarıyla yepyeni olanaklar sağlar.

Vatandaşlar tarafından sık sık merak edilen sorulardan birisi “Emekliye faizsiz veya düşük faizli kredi imkanı tanıyan bankalar hangileridir?” sorusudur. Halkbank ve Ziraat Bankası emekliler için oluşturduğu kredi kampanyaları açık olan en çok tercih edilen bankalardandır. Sizler için bu iki bankanın emekli vatandaşlara sunduğu kredi imkânlarını inceledik.

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan müşterilere taahhüt vermeleri durumunda, emeklinin artısı kredi kampanyasını sunuyor. İçerisinde 2 kredi bulunan bu kampanyanın çeşitli ödeme seçenekleri de yer alıyor.

Halkbank da mutlu emekli kredisi müşterilerine düşük limitli ve düşük faiz oranı ile kredi imkanı tanıyor. Halkbank mutlu emekli kredisi ile düşük limitli kredi sunarken, yüksek limitli kredi kullanmak isteyen vatandaşlara da farklı paketler oluşturuyor.

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Özel Kredi

Ziraat Bankası, emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan vatandaşlar için veya bundan sonraki dönemde maaş bankası olarak Ziraat Bankası’na taahhüt oluşturan vatandaşlara emeklinin artısı adlı kredi kampanyası imkanı tanıyor. Emeklinin artısı kredi kampanyasında 2 kredi şekli mevcuttur. Emekli vatandaşlar bu kampanyada ihtiyaç ve konut kredisi kullanabiliyorlar. Emeklinin artısı ihtiyaç kredisi faiz oranı 1.12 iken, konut kredisi faiz oranı 0.87’dir.

Esnek ödeme seçenekleri ve 60 ay vade imkanından yararlanarak konut kredisi kullanabilirsiniz. Konut kredisi için belirlenen en uzun vade imkanı 120 aydır.

Halkbank Emeklilere Özel Kredi Kampanyası

Halkbank emeklilere, mutlu emekli kredisi desteği kapsamında, düşük limitli kredi kullanımında destek sağlıyor. Daha yüksek limitli kredi kullanmak isteyen vatandaşlara ise Halkbank mutlu emekli kredisi imkanı sunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yarayan mini emekli kredisine başvuranlar 5.000 TL’ye kadar kredi desteği alabiliyorlar. Müşterilere, herhangi bir vade farkı olmadan 60 aya varan ödeme planı yapılıyor.

60 aya kadar ödeme planı yapabileceğiniz mini emekli kredisi ve 100 bin TL’ye kadar alabileceğiniz ihtiyaç kredisi mevcuttur. Bu kredilere bankaşubelerinden başvurabilirsiniz.

Halkbank Emekli Kredi Faiz Oranı Ne Kadar?

Halkbank’tan maaş alan emekliler‘mutlu emekli kredisi’ ile birlikte yüzde 1.23 faiz oranından yararlanabiliyor. Halkbank, müşterilerine çeşitli ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sayede emekliler kredilerini rahat bir şekilde ödeyebiliyor. Maaşını Halk Bankası’ndan almayı taahhüt eden emekli müşterilere, yüzde 1,18’den başlayan faiz oranlarıyla 100.000 liraya kadar 36 ay vadeli kredi desteği sunuluyor.

Halkbank Emekli Kredisi Ödeme Seçenekleri

Halkbank emekli müşterilerine, 100.000 TL’ye kadar krediyi, aylık %1.18’den başlayan faiz oranıyla sunuyor. Ücret ödemek istemeyen vatandaşlar için kredi aylık faiz oranı yüzde 1.23’den başlayan seçeneklerle sunulmuştur. Kredi ödemeleri için; azalan taksitli, aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli ve serbest ödemeli olarak ödeme yapma seçenekleriniz vardır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı