Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri? SGK'dan Kredi Müjdesi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri? SGK’dan Kredi Müjdesi

KREDİ

20 Eylül 2020 Pazar 18:12:26

Son Güncelleme: 20/09/2020 15:30:10

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri? SGK’dan Kredi Müjdesi

Ülkemizde pandemi sürecinden en çok etkilenen kesimlerden biri de emekliler oldu. Acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen emekliler faizsiz kredi veren bankaları araştırırken, özel ve kamu bankaları çeşitli kredi kampanyaları düzenlemeye başladı. Bu yazımızda 2020 yılında emeklilere faizsiz ve düşük faizli kredi veren bankalar hangileri sorusunu inceledik.

Korana virüs salgınından emekliler de olumsuz etkilendi. Nakit paraya ihtiyacı olan emekliler, faizsiz veya düşük faizli kredi veren bankaları araştırmaya başladı. Peki, emekli vatandaşlara maaşının 10 katı kadar faizsiz kredi sağlayan banka hangisi? Hangi bankalar emeklilere faizsiz kredi veriyor? Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, TEB, Alternatif Bank, Fibabank, SGK emekliye faizsiz kredi veriyor mu? İşte tüm bu sorularınızın cevabını haberimizde…

Emeklilere Faizsiz Kredi 2020

Vatandaşlar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri olan “BAĞ-KUR ve SGK emeklisine faizsiz kredi veren banka var mı?” sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. İşte emeklilere faizsiz ve düşük faizli kredi veren bankalar ve kampanyaları…

FİBABANKA EMEKLİLERE FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI

Fibabanka, emekli müşterilerine maksimum 18 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi desteği sağlayacağını açıkladı.

Emeklilere sunulan bu faizsiz kredi kampanyasına limiti 3000 lira olarak belirlendi. Fibabanka güncel olarak emeklilere faizsiz kredi veren tek banka olarak öne çıkıyor. Fibabanka sayesinde emeklilerfaizsiz 18 ay vadeli ve 3 bin lira limitli kredi kullanabilecekler.

PTT BANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

PTT Bank emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Emekli olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla 80 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi sunuluyor. Bu krediye SMS ile başvuru yapılabiliyor. PTT Bank’ın sunduğu emeklilere ihtiyaç kredisi kampanyasından, yalnızca emekli maaşını PTT şubelerinden alan veya PTT üzerinden almayı taahhüt ederek emekli maaşı taşıma talebinde bulunan vatandaşlar yararlanabilecek.

SGK EMEKLİLERE MAAŞININ 10 KATI FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VERECEK Mİ?

Emeklilere, maaşlarının 10 katı kadar kredi verilmesi için çeşitli çalışmalar yapan Sosyal Güvenlik Kurumu, vatandaşlara büyük kolaylık sağlamayı hedefliyor. Güvenlik Kurumu tarafından hazırlanan bu düzenleme kabul edilirse ve hayata geçirilirse emekli vatandaşlar SGK’den ihtiyaç kredisi çekebilecekler. 2000 lira emekli maaşı olan bir vatandaş 20 bin liraya kadar kredi kullanım hakkına sahip olacak.

TEB EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

TEB de emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Avantajlı faiz oranlarıyla kredi çekmek isteyen vatandaşların, TEB’in sadece maaş müşterisi olan veya maaş müşterisi olmak için talepte bulunan müşterilere bu krediyi verdiğini bilmesi gerekmektedir.

ALTERNATİF BANK EMEKLİLERE SMS İLE KREDİ KAMPANYASI

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bir diğer banka ise Alternatif Bank’tır. Alternatif Bank, ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranının yüzde 1.99 olduğunu açıkladı. Bu banka 80 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sunuyor. Alternatif Bank tarafından verilecek olan emekli ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için EMEKLI yazıp bir boşluk bırakıpTC kimlik numaranızı ekleyin ve bu mesajı 3050 numarasına SMS olarak gönderin.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı