Emeklilere devlet destekli borç kapatma kredisi! Ziraat Bankası, vakıfbank ve Şekerbank'tan dev müjde
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emeklilere devlet destekli borç kapatma kredisi! Ziraat Bankası, vakıfbank ve Şekerbank’tan dev müjde

KREDİ

10 Aralık 2020 Perşembe 23:44:26

Emeklilere devlet destekli borç kapatma kredisi! Ziraat Bankası, vakıfbank ve Şekerbank’tan dev müjde

Emeklilere devlet destekli borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir? Emeklilere devlet destekli borç kapatma kredisi dönemi başladı. Sizlerde emekli olmanız durumunda diğer banka borçlarınızı devlet destekli olarak verilen borç kapatma kredisi ile birlikte çözebilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Koronavirüs dönemi oldukça sıkıntılı geçmektedir. Bu dönemde banka borçlarımız da bir hayli belimizi bükmektedir. Bunun için bazı bankalar müşterilerine üzmemek için kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Borç kapatma kredisi kampanyası olarak yapılacak bu krediler de emekli olan müşterilere 100.000 TL’ye kadar banka borçlarını kapatma kredisi verilmektedir. Borç kapatma kredisi olarak 100 bin TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz. Şimdi sizlere devlet desteği ile birlikte emeklilere verilecek olan bu kredilerin başvuruları ve aşamaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası emekliye borç kapatma kredisi kampanyası

Ziraat Bankası emekli bankası olmasından dolayı borç kapatma kredisi veren bankalardan birisidir. Ziraat Bankası üzerinden borç kapatma kredisi almak istiyorsanız emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız gerekiyor. 100 bin TL’ye kadar banka kredi notunuz düşük olsa bile sizlere kredi imkanı sağlar.

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi alan kişiler alacakları bu kredilerle diğer bankadaki olan kredi kartı, ihtiyaç kredisi ve kredili mevduat hesabı borçları varsa kapatabilirler. Eğer diğer bankada maaş alıyorsanız ve bankadaki maaşınızı kredinizin olduğu için taşıyamıyorsanız banka bu krediyi de sizleri kapatacaktır. Ayrıca Ziraat Bankası’na emekli maaşını taşıdıktan sonra bu bankanın emekli promosyon kampanyasından da faydalanabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar verilen bu krediler de 36 ay vade yakabilir ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabilirsiniz.

Şekerbank 100.000 TL emekliye borç kapatma kredisi

100.000 TL’ye kadar devlet destekli olarak emekliye borç kapatma kredisi almak istiyorsanız, Şekerbank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Ayrıca Şekerbank sizlerin emekli maaşınızı taşımanız durumunda bu kredi için onay verecektir. Emekli maaşını taşıdıktan sonra 100.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada toplayan transfer kredisini Şekerbank 36 ay vadeye kadar emekli olan müşterilere vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişi emekli maaşını taşıması durumunda kredi notu düşük olsa bile onay olabilmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler taşıt kredisi ve konut kredisi için borç kapatması yapamamaktadır.

Vakıfbank 100.000 TL emekliye borç kapatma kredisi kampanyası

Vakıfbank üzerinden de 100 bin TL’ye kadar emekliye borç kapatma kredisi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Kamu Bankası olmasından dolayı banka maaş müşterisi olmanız durumunda sizlere bu krediyi verir. Ayrıca diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli kredinizi kullanabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu adı altında verilen borç kapatma kredisi 3 ay ertelemeli olarak en yakın banka şubesinden yapacağınız başvuru ile birlikte sizlere verilmektedir. Başvuru yaptıktan sonra tüm banka borçlarını VakıfBank’a taşıyarak rahat bir nefes alabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı