Emekliler dikkat: Halkbank Nefes Aldıran uygun faiz oranıyla kredi veriyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emekliler dikkat: Halkbank Nefes Aldıran uygun faiz oranıyla kredi veriyor

KREDİ

27 Mayıs 2020 Çarşamba 18:47:09

Emekliler dikkat: Halkbank Nefes Aldıran uygun faiz oranıyla kredi veriyor

Emekli vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına karşılık olarak Halkbank’tan ilk hamle geldi. Emekli maaşını Halkbank’tan alan tüm emekli vatandaşlarımızın yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile beraber Emekli Mini İhtiyaç Kredisi kullanabilecekler.

Emekli vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına karşılık olarak Halkbank’tan ilk hamle geldi. Emekli maaşını Halkbank’tan alan tüm emekli vatandaşlarımızın yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile beraber Emekli Mini İhtiyaç Kredisi kullanabilecekler. Bu kredi sadece emekli maaşını Halkbank’tan almayı taahhüt eden tüm emekli vatandaşlarımıza kullandırılabilecek. En yüksek 5 bin TL kullanmak koşulu ve 60 aya kadar vade oranı ile beraber yüzde 0,98 faizle verilecek olan kredi tutarı tüm emekli vatandaşlarımızı sevindirdi. Emekli maaşını Halkbank’tan almayı taahhüt eden ve Halkbank’tan emekli maaşını almaya devam eden tüm emekli tüketiciler bu krediden hemen faydalanabilir. Kolay geri ödeme şartları ve düşük kredi faiz oranları ile beraber verilecek olan kredi kampanyası sadece emekli vatandaşlarımızı kapsamaktadır.

Halkbank’ın emekli vatandaşlarımız için başlatmış olduğu bu muhteşem kredi miktarı ile beraber tüm emekli vatandaşlara nefes aldıracak olan kredi tutarı aylık yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile beraber verilmektedir. 60 aya kadar vade süreleri ile beraber verilen bu muhteşem kredi kampanyası, emekli maaşını Halkbank’tan almayı taahhüt eden tüm emekli vatandaşlarımızı kapsamaktadır. Uygun vade sürelerinin de verildiği bu krediden aynı zamanda emekli maaşını Halkbank’tan almayı taahhüt eden emekliler de faydalanabilecek.

EMEKLİ MİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ GERİ ÖDEME PLANI

Emekliler için gayet cazip kredi faiz oranları ile teklif veren Halkbank, bu zamana kadar emekliler için en ideal mini kredinin Emekli Mini İhtiyaç Kredisi paketi olduğunu açıkladı. İşte ödeme detayları:

  • Kredi için belirlenen limit 5 bin TL’dir.
  • Kredi 60 aya kadar vade ile kullanılabilmektedir.
  • Aylık yüzde 0,98 faiz oranı uygulanmaktadır.
  • Kredi geri ödemeleri aylık eşit taksitli, azalan taksitli, artan taksitli olarak planlanabilmektedir.
  • Kredi geri ödemelerinde talep eden müşteriler 3 ayda 1 eşit taksitli ödeme yapabilir ya da serbest ödemeli olarak plan hazırlanabilmektedir.
  • Krediden çekilen tutarın binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir.
  • Krediye ait yüzde 0,98 faiz oranı, Halkbank’tan taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşteriler için geçerlidir.

MİNİ KREDİYE BAŞVURULAR SMS İLE YAPILABİLİYOR!

Emekli vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağı bulunabiliyor, ayrıca emekli vatandaşlarımızı şubeye kadar yormak yerine sadece tek bir SMS ile kolay kredi kullandırılması müjdesi sadece Halkbank’tan verilen bir teklif oldu. Bundan önce yapılan tüm kredi kampanyaları emekli ve yaşlı vatandaşlarımızı mecburen şubeye gitmek zorunda bırakabiliyordu.

  • Halkbank’ın emeklilere özel olarak sağladığı bu krediye başvuru kanalları aşağıdaki gibidir:
  • Tüm Halkbank şubeleri üzerinden emekliler kredi başvurusu yapabilmektedir.
  • SMS ile başvuru için sırasıyla ve aralarında birer boşluk ile “MINI, T.C. kimlik numarası, gelir bilgisi, talep edilen tutar bilgileri 3452’ye gönderilmelidir.

 

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı