Emekli vatandaşlar özel 15 bin TL Nakit veriliyor! Tek seferlik verilecek olan tutar için başvurular şu an açıldı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emekli vatandaşlar özel 15 bin TL Nakit veriliyor! Tek seferlik verilecek olan tutar için başvurular şu an açıldı

KREDİ

20 Kasım 2020 Cuma 23:16:20

Son Güncelleme: 20/11/2020 23:16:06

Emekli vatandaşlar özel 15 bin TL Nakit veriliyor! Tek seferlik verilecek olan tutar için başvurular şu an açıldı

Emekli vatandaşlar uzun bir süredir maddi olarak sıkıntı çekiyordu. Bu sıkıntılardan kurtulmak için de devlet kurumlarına zam talepleri ileten bu emekliler için de geçtiğimiz günlerde oldukça avantajlı bir fırsat geldi. Bu fırsat ise genel olarak 15 bin lira kredi fırsatıydı. Normalde çok yüksek faiz oranları ile birlikte alınabilecek olan bu tutarın tek sefere mahsus olarak verileceği söyleniyordu.

Emekli vatandaşlar uzun bir süredir maddi olarak sıkıntı çekiyordu. Bu sıkıntılardan kurtulmak için de devlet kurumlarına zam talepleri ileten bu emekliler için de geçtiğimiz günlerde oldukça avantajlı bir fırsat geldi. Bu fırsat ise genel olarak 15 bin lira kredi fırsatıydı. Normalde çok yüksek faiz oranları ile birlikte alınabilecek olan bu tutarın tek sefere mahsus olarak verileceği söyleniyordu. Direkt olarak başvurularla birlikte alınabilecek olan bu tutar için başvurular şu an için açık diyebiliriz. Emekli vatandaşlar artık maddi ihtiyaçlarını karşılayabilecek finansmana ulaşarak rahat bir dönem geçirebilecek.

Pandemi dolayısıyla artan masraflar ve maddi sıkıntılar emekli vatandaşları ayrı olarak oldukça etkilemişti. Genel olarak maaş tutarlarının yetmemesi ve ayrı olarak çıkan masrafların artması ciddi oranda ekonomik bunalımlar yaratıyordu. Ancak kısa bir süre önce gelen bu kredi olanağı sayesinde bütün emekliler maddi sıkıntılarından kurtulabilecektir. Bu fırsat ise sadece emekli vatandaşlar için olmayarak bütün ev hanımları ve çalışan çalışmayan herkes için mümkün olabiliyor. Genel olarak çok kolay şartlar dahilinde alınabilecek olan 15 bin lira kredi fırsatı bir defaya mahsus olarak iletilecektir. Başvuruların yapılmasıyla birlikte anında kredi tutarı çekilebilecektir. Söylenen kredi fırsatı ile ilgili de detaylı açıklamalar şu şekildedir.

15 BİN LİRA KREDİ FIRSATINDAN YARARLANMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR?

Pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başaran bu kampanya için belirli bir başvuru adımı izlemek gerekiyor. Öncelikle ise 15 bin lira kredi çekmek isteyen kişilerin SMS ile başvurularını tamamlaması talep ediliyor. Bunun için de 5030 hattına T.C. kimlik numarası yazarak göndermek gerekiyor. Daha sonrasında da Finansbank direkt olarak kredi başvurusu yapan kişilerle iletişime geçerek ilgili adımları izletiyor. Böylelikle de kolay bir şekilde evden çıkmadan avantajlı 15 bin lira kredi fırsatından yararlanılmış oluyor.

15 BİN LİRA KREDİ FIRSATININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Emekli vatandaşlar için oldukça merak edilen 15 bin lira kredi fırsatının avantajları ise şu şekildedir. Öncelikle başka hiçbir yerde olmayan 60 ay vade süresi bu fırsat içerisinde bulunuyor diyebiliriz. Diğer kredi olanaklarında ise daha düşük vade süreleri ve yüksek faiz oranları olduğundan ödemeler konusunda sıkıntılar yaşanıyordu. Artık bu 15 bin lira kredi fırsatı sayesinde hiç kimse ekonomik sorunlar yaşamayarak çok kolay bir şekilde kredi ödemelerini yapabilecektir. Kişiye özel olarak oluşturulan ödeme planı dahilinde de emekli vatandaşlar ve ev hanımları rahat bir şekilde ödemelerini yapacaktır. Bilinmesi gereken diğer detaylar ise Finansbank web sitesi içerisinde bulunuyor.

15 BİN LİRA KREDİ FIRSATI İÇİN GEREKEN KOŞULLAR

Finansbank tarafından sunulan bir defaya mahsus 15 bin lira kredi fırsatları için çeşitli koşullar bulunuyor. Bu koşulları sağlayan kişiler ise kolay bir şekilde krediye başvuru yapabiliyor. Öncelikle krediye başvurular için yeterli seviyede kredi notuna sahip olmak gerekiyor. Genel olarak kredi notu geçmiş kredi ödemeleri ve borç birikmelerini ifade ettiğinden dolayı bankalar tarafından sıkı bir şekilde inceleniyor. Kredi notu düşük olan kişiler için bu fırsatlar söz konusu olmuyor. Bunun yanında emeklilerin maaşlarını bu banka üzerinden almaları talep ediliyor. Finansbank tarafından şart koşulan bu durum gerçekleşmesi halinde ise 15 bin lira fırsatı gerçek oluyor. Maaşlarını bu bankaya taşıyan kişiler ise daha sonradan açıklanacak olan kredi avantajlarından daha fazla yararlanarak banka ayrıcalıklarından faydalanabiliyor ve düşük faizlerle kredi çekebiliyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı