Düşük Gelirli Ailelere Konut Müjdesi! Kamu Bankalarından Satılık Konutlar!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Düşük Gelirli Ailelere Konut Müjdesi! Kamu Bankalarından Satılık Konutlar!

KREDİ

18 Aralık 2020 Cuma 19:54:57

Son Güncelleme: 18/12/2020 19:54:26

Düşük Gelirli Ailelere Konut Müjdesi! Kamu Bankalarından Satılık Konutlar!

Faiz oranlarının yükselmesi ile birlikte her kesimden vatandaşlarımız kredi çekerken zorluk yaşıyor. Özellikle de düşük gelir mensubu ailelerimiz salgın döneminin yarattığı etkiyle birlikte daha da zorlanır oldu. Vatandaşlarımız için Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank ucuza konut satın alma imkanı sunuyor.

Ev almak için uygun bir fırsat arayan, kira derdinden bıkan ya da evini değiştirmek isteyen her kesimden vatandaşlarımız içinse fırsat niteliğinde bir kampanya geldi! Kamu bankaları kendilerine ait olan konutları satışa çıkarıyor. İhale usulü satılan konutlar ise piyasa değerlerinin çok altından satışa sunuluyor. Ayrıca kamu bankaları tarafından satışa sunulan bu evler için yine banka tarafından oldukça esnek ödeme fırsatı ve özel faiz oranları sunuluyor.

Ev almak isteyen fakat yüksek fiyatlar tarafından korkutulan vatandaşlarımızın bir diğer tercihi ise banka tarafından satılığa çıkarılan gayrimenkuller. Bankalar kendilerine ait olan konutları satışa çıkarıyor. Ve bu konut kampanyaları neredeyse her banka tarafından sık sık arayla düzenleniyor. Bizde sizler için kamu bankaları olan Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından satışa çıkarılan konutları derledik işte detaylar haberimizde;

BANKALARDAN UCUZA KONUT FIRSATI

Bankalar tarafından satışa sunulan bu konutlar piyasa fiyatlarının oldukça altından ihale usulü ile satışa çıkarılıyor. Bankalar kendilerine ait olan evlerin satışlarını ilan ediyor ve vatandaşlar da teklif sunuyor. İhale sistemi ile birlikte konutlar da piyasa değerinin oldukça altından satılıyor. Böylece piyasadaki benzerlerine göre vatandaşlarımız çok daha uygun fiyata ev sahibi oluyorlar.

VAKIFBANK’TAN ÖZEL YÜZDE 20 İNDİRİM KAMPANYASI

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank tarafından gayrimenkul satışları yapılıyor. Vakıfbank ise uygun fiyattan konut satışına ek olarak konutlarda geçerli olacak fiyatlara %20 indirimde kendisi uygulayacağını duyurdu. Bu sayede vatandaşlarımız piyasa değerinden çok daha uygun fiyata ev sahibi olabilecekler.

Vakıfbank’tan Satılık Evler

Vakıfbank tarafından satılık olan dairelerden biri ise Ankara Beypazarı’nda yer alıyor. 165 bin Türk lirası ile teklife sunulan daire 115 metrekare ve 3.katta yer alıyor.

Diğer bir daire ise İstanbul’un Kartal bölgesinde yer alıyor. 2+1 olan bu daire ise 74 metrekare ve başlangıç bedeli 415 bin Türk lirası.

Zonguldak’ın Kozlu bölgesinde ise 3+1, 156 metrekare daire 225 Türk lirasından satışa sunuldu. Yapılan son teklif ise 252 bin Türk lirası oldu.

Ağrı’nın Merkez bölgesinden sunulan bir diğer daire ise 125 metrekare ve 3+1 özelliklerini taşımakta. Başlangıç bedeli 125 bin Türk lirası olan daire için verilen son bedel 128 bin Türk lirası.

Ziraat Bankası’ndan Satılık Evler

Ziraat bankası Adana ilimizin Ceyhan bölgesinde 835 metrekare müstakil ev 216 bin Türk lirası.

Adana, Çukurova bölgesinde 115 metrekare apartman dairesi ise 250 bin Türk lirasından satılık.

Halkbank Satılık Evler

Mardin Kızıltepe bölgesinden 160 metrekare ev 100 bin Türk lirası

Ankara Etimesgut bölgesinde satılık 180 metrekare ev 180 bin Türk lirası

Kayseri’nin Bünyan bölgesinde ise 196 metrekare ev 33 bin Türk lirası

Ankara’nın Kahramankazan bölgesinde ise 142 metrekare konut ise 110 bin Türk lirası

Mardin’in Artuklu bölgesinde ise 204 metrekare konut 180 bin Türk lirası

İstanbul’da ise Beylikdüzü bölgesinde 100 metrekare konut 222 bin Türk lirası

BANKA KONUTLARINA ÖZEL KREDİLER

Kamu bankaları tarafından satışa sunulan konutlara ise özel krediler uygulanıyor. Kamu bankalarına bu evler için başvurduklarında vatandaşlarımıza evin %90’ına kadar kredi desteği de sağlanıyor. Aynı zaman da vatandaşlarımıza çok düşük orandan faizler ve 120 aya kadar vade seçenekleri de sunuluyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı