Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Düşük Faizli Ramazan Bayramı kredisi! 2020 Düşük faizli Bayram kredisi başvuru nasıl yapılır?

KREDİ

7 Mayıs 2020 Perşembe 14:24:47

Düşük Faizli Ramazan Bayramı kredisi! 2020 Düşük faizli Bayram kredisi başvuru nasıl yapılır?

2020 yılında en düşük faizle bayram kredisi veren bankalar hangileri? Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte milyonlarca vatandaş, uygun vade, promosyon ve faiz oranlarını içeren ihtiyaç kredilerini araştırmaya başladı. TEB, ING, QNB Finansbank, Garanti, Akbank, Ziraat, Halkbank, Vakıfbank ve İş Bankası düşük faizli bayram kredi paketleri duyuruldu!

2020 yılında en düşük faizle bayram kredisi veren bankalar hangileri? Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte milyonlarca vatandaş, uygun vade, promosyon ve faiz oranlarını içeren ihtiyaç kredilerini araştırmaya başladı. TEB, ING, QNB Finansbank, Garanti, Akbank, Ziraat, Halkbank, Vakıfbank ve İş Bankası düşük faizli bayram kredi paketleri duyuruldu! Uygun geri ödeme planı ve faiz oranlarıyla Bayram kredilerini bu haberimizde sizler için araştırdık…

Ramazan ayının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde, vatandaşlar Ramazan Bayramı için hazırlıklara başladı. Bu günlerde Bayram kredileri de sıklıkla araştırılıyor. Bankalardan Bayram için vatandaşa uygun kredi finansmanı sağlanması noktasında kampanyalar da gelmeye başladı. En düşük faiz oranıyla bayram kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kredi paketlerini araştırıyor. Bankalardan bayram kredilerinde 3 ay erteleme, 60 aya kadar vade ve düşük faiz ile promosyonlu aylık düşük ödeme seçenekleri sunuluyor. Ayrıca dosya ve sigorta masrafı alınmaksızın kredi kullandırılması da sağlanıyor. İnternet üzerinden bayram ihtiyaç kredisi başvuruları yapılabilecek! Bu haberimizde TEB-ING-QNB-Denizbank-Garanti BBVA-Akbank Ziraat-Vakıf-İş Bankası güncel bayram kredilerini sizler için hazırladık.

Başta Kamu bankaları olmak üzere tüm bankalar, bu yıl Koronavirüs salgını sürecinde de vatandaşa destek olarak finansman desteği noktasında düşük faizli kredi kampanyaları yapmıştı. Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala Bayram Kredisi Kampanyaları da başladı. Denizbank, İş Bankası, Vakıfbank, Türkiye Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankası, Halk Bankası, Garanti Bankası, Denizbank, Odeabank gibi pek çok banka Bayram Kredisinde kampanyalarını duyurdu. Vatandaş en düşük faizli ve en uygun geri ödeme planlı bayram kredisini çekmek istiyor.

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI!

İşbankası da bayram kredisi için kampanyası yapıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda da İşbankası Ramazan Bayramı uygun ve düşük faizli kredisi vatandaşların hizmetinde olacak. Bankadan şuan için kampanya duyurusu gelmese de 50 bin TL’ye kadar (50 bin TL üst limitli) ihtiyaç kredileri Bayram döneminde de uygun ödeme koşulları ve düşük faiz ile İş Bankası müşterilerine kullandırılacak.

İşbankası, Anında Bayram Kredisi ile 60 aya kadar vade seçeneği ve %1,03 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verecek. 36 ay vadeli ihtiyaç kredileri için faiz oranı ise %0,96 olacak. Ayrıca bayram kredilerinde 3 ay geri ödemesiz erteleme fırsatı da sunulacak! 36 ay vadeyle 10 bin TL bayram kredisi çeken bir vatandaş, aylık 340,92 TL ödeme yaparak İş Bankası’na borcunu ödeyecek.

ZİRAAT BANKASI BAYRAM KREDİSİ

Ziraat Bankası’ndan da henüz bayram kredisi için resmi bir açıklama gelmedi ancak Bankalar arasında düşük faiz ve uygun ödeme planlarıyla vatandaşa destek sağlayan Ziraat Bankası’nın mevcut kredi paketleri de bayram kredisi çekmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılabilir.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ

Koronavirüs salgını sürecinde vatandaşa desteğini eksik etmeyen Kamu bankalarından bir iolan Vakıfbank’tan da henüz bayram kredileriyle ilgili resmi bir açıklama gelmedi ancak mevcut kredi paketleri çerçevesinde bayram kredisi kullanacak vatandaşların Vakıfbank kredi paketlerini incelemesinde fayda bulunuyor.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ MÜJDESİ!

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada 36 ay vade seçeneğiyle 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere düşük faiz oranına bağlı olarak aylık 336.05 TL geri ödeme kolaylığı sağlanacak! QNB Finansbank’tan kredi çekecek müşteriler, banka tahsis ücreti olarak 50 TL ödeyecek. QNB Finansbank yıllık maliyet oranı ise yüzde 13.99 olarak açıklandı. 10 bin TL 36 ay vadeli kredi kullanan vatandaş toplam geri ödeme tutarı 12.147,80 TL ödeme yapacak.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı