Denizbank 2 Yıl Ödemesiz Devlet Destekli 1,10 Faizli Konut Kredisi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Denizbank 2 Yıl Ödemesiz Devlet Destekli 1,10 Faizli Konut Kredisi

KREDİ

20 Aralık 2020 Pazar 19:10:06

Son Güncelleme: 20/12/2020 19:11:10

Denizbank 2 Yıl Ödemesiz Devlet Destekli 1,10 Faizli Konut Kredisi

Denizbank evini yenilemek isteyen vatandaşlarımız için 2 yıl geri ödemesiz, 60 ay vadeli, yüzde 1,10 faiz oranlı konut kredisini hayata geçirdi. Vatandaşlarımız 6 adımda Denizbank konut kredisi başvurusunu yaparak hayalini kurduğu eve kavuşabilirler.

DenizBank müşterileri için ve evi kentsel dönüşüm projesine dahil olan konutlarınız için DenizBank Kentsel Dönüşüm Kredinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kredinin özellikleri nelerdir? Şeklinde merak edilen soruların cevabı sizler için haberimizde

Deniz’de Kentsel Dönüşüm Kredisi Özellikleri

24 aya varan ana para ödemesiz dönem,
Devlet katkısı ile yüzde 1,10’ oranından başlayan faiz oranları,
Tüm DenizBank Şubelerinde, 0 850 222 36 34 tuşlayarak arayabileceğiniz DenizMortgage iletişim merkezinde ve web sitesi üzerinden Ücretsiz olmak üzere kentsel dönüşüm danışmanlık hizmeti,
Deniz’in anlaşmalı olduğu firmalarından size özel indirim ile Riskli Yapı Tespit Raporunu kolay bir şekilde alabilirsiniz.
İnşaat tamamlanma garantisi,

Kredi İçin Gerekli Belgeler

Binanızı yenilediğiniz süreçte; kira masrafı ve depozito ödemesi , taşınma masrafı gibi masraflarınızı karşılamak amacı ile avantajlı faiz oranları ve 36 aya kadar vadeler ile ihtiyaç krediniz Deniz’de sizi bekliyor.

• Bireysel Kredi Başvuru Formu
• Kimlik
• Bakanlık tarafından yetkilendirilen firmalardan temin edilmiş yenilecek ya da güçlendirilecek yapılara ait olan “Risk Raporu” ya da riskli alanda yer almakta olan gayrimenkuller için ilgili belediye ‘den temin edilmiş olan “Resmi Belge” alınması gerekmektedir.
• Gelir Belgesi

Deniz’de Kentsel Dönüşümün 6 adımı

Kat maliki ya da bina yönetiminde bulunan kişiler Riskli Yapı Tespit Raporu için lisanslı olan kuruluşa başvurur.
Çıkan raporun sonucuna göre riskli olan binalarda 2/3 çoğunluk ile dönüşüm kararı alınır.
Kat maliklerinde yüklenici olan firma seçilir ve inşaat yapım sözleşmesi yapılır.
Faiz desteğinden faydalanarak kredi çekmek isteyen kat malikleri DenizBank’a kredi başvurularını yapar, Faiz desteği için ise Bakanlık onayı alınır ve kredi kullandırım gerçekleştirilir.
Anlaşma yapılmış olan yüklenici firma tarafından inşaat süreci başlatılır.
Yapımı tamamlanmış olan binanın iskanı alınır, kat maliklerine ise yeni olan tapuları teslim edilerek Kentsel Dönüşüm tamamlanmış olur .

Maliyet Ve Faiz Tablosu

100 .000 TL tutarındaki krediyi 60 ay ile vadelendirdiğinizde; Aylık taksit tutarınız 2 bin 285 TL olarak hesaplanmaktadır. Aylık faiz oranı ise yüzde 1,10’dur.
100.000 TL’yi 120 ay vade ile kullanmak istediğinizde; Aylık bankaya ödemeniz gereken taksit tutarı bin 504 TL’dir. Aylık uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,10 olarak hesaplanmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı