Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Denizbank Cebimde Kredi ile Herkese Kredi Dönemi

KREDİ

19 Nisan 2020 Pazar 23:10:03

Son Güncelleme: 19/04/2020 23:10:30

Denizbank Cebimde Kredi ile Herkese Kredi Dönemi

Denizbank cebimde kredi ile herkese kredi veriyor. Denizbank Cebimde kredi başvurusu nasıl yapılır? Denizbank cebimde kredi ile en fazla ne kadar kredi alabilirim? Başvuru aşamaları ve şartlarını merak ediyorsanız yazımızı okuyarak bu bankadan hemen kredi alabilirsiniz.

Denizbank cebimde kredi ile herkese kredi veriyor. Denizbank Cebimde kredi başvurusu nasıl yapılır? Denizbank cebimde kredi ile en fazla ne kadar kredi alabilirim? Başvuru aşamaları ve şartlarını merak ediyorsanız yazımızı okuyarak bu bankadan hemen kredi alabilirsiniz.

Denizbank cebimde kredi bu bankanın en çok tercih edilen kampanyalarından birisidir. Sizde eğer Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız bu bankanın hazırladığı SMS kredi kampanyasından hemen ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ihtiyaçları doğrultusunda 55.000 TL’ye kadar bu krediyi alabilirler. Bu kredi sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Eğer bu bankadan konut kredisi, taşıt kredisi, esnaf kredisi, çiftçi kredisi gibi kredileri alacaksanız sms kredi ile değil banka şubesinden evraklarınız ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde yüksek limitli kredilerde onay alamazsınız. Eğer acil para ihtiyacınız varsa ve bu bankanın şartları size uygunsa Denizbank cebimde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank üzerinden verilen bu kredilerde bir mesaj atarak hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı öğrenebilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonundan mesaj kısmına gelip KREDİM TC KİMLİK yazarak hemen 3280’e gönderebilirler. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış oluyorsunuz. Bu kredilerde ilk mesaj kredi başvurusu yaptığınızı gösterecektir. İkinci mesaj ise kredi sonucunuzu söyleyecektir. Kredi sonucu olumlu olan kişilerin başvurularında limit yazmaktadır. Eğer bu onaylı olan limiti kullanmak istiyorsanız banka şubesine kimlikle giderek gelir belgesiz kredinizi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kredilerde 60 ay vade yapmanız mümkündür.

Kredi başvurusu yapacak olan kişi sigortasız çalışıyorsa, ev hanımıysa, öğrenciyse başvurusunu yapabilir ve onaylanan kredisini kullanabilir. Bankadan kredi onayı almak istiyorsanız kredi notunuzun en az 1350 ve üzerinde olması gerekiyor. Eğer bankalarda sıkıntılı bir durumunuz varsa ve kredi sonucunuza etki edecek icralık durumlar varsa kredi başvurunuz onay almayacaktır.

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Cebimde kredi başvurusu yaptınız ve SMS olarak size dönüş olmadıysa bu durumda bankanın sistemsel sıkıntıları olduğu için veya sizin cep telefonunuzda sim kart blokesi olduğu için mesaj gelmemiş olabilir. Bu durumda Denizbank’ın kredi başvuru sonucu öğrenme işlemleri için kullandırdığı yöntemlere başvuru yaparak kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi başvuru sonucu öğrenmek için banka şubelerine gidebilir veya arayabilirsiniz. TC kimlik numaranızı verdikten sonra kredi sonucunu bankadakiler görebilmektedirler. Ayrıca müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 800’ü arayarak da kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı