Denizbank Aynı Gün 55 Bin TL Kredi Kampanyası Duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Denizbank Aynı Gün 55 Bin TL Kredi Kampanyası Duyurdu

KREDİ

13 Haziran 2020 Cumartesi 14:47:38

Son Güncelleme: 13/06/2020 14:47:33

Denizbank Aynı Gün 55 Bin TL Kredi Kampanyası Duyurdu

Denizbank aynı gün kredi kapsamında 55 Bin TL üst limitli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. 60 vade seçeneğiyle kredinizi kullanabilir, aylık 1616 TL geri ödeme imkanıyla anında ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama ve güncel faiz oranlarına ilişkin merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.

DenizBank koronavirüs salgını sonrasında yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını müşterilerine duyurdu. DenizBank, yeni kampanyasında 55 Bin TL üst limit, %1,74 faiz oranları ve 60 ay vade seçenekleri sunmakta. Sizde kolay kredi başvurusu yapmak istiyorsanız başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Koronavirüs salgını sebebiyle artan nakit para ihtiyacınız için DenizBank’tan 55.000TL’ye kadar ihtiyaç kredisi. Aynı gün içinde kredi imkanıyla DenizBank 55.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Uygun faiz oranları, yüksek vade imkanlarından yararlanarak sizde DenizBank ihtiyaç kredisi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bankanın yeni kampanyası dahilinde tüm ayrıntılar, başvuru kanalları ve faiz oranlarını sizler için bir araya getirdik.

Yükselen kriz, işten çıkartmalar, işverenler tarafından verilen ücretsiz izinler yüzünden vatandaşlar son zamanlar da daha fazla nakit ihtiyacına gerek duymaya başladı. Nakit ihyacı artıkça DenizBank vatandaşa her zaman olduğu gibi cazip tekliflerle kredi imkânı sunuyor. Bu haberimizde DenizBank müşterileri için hazırlanmış, vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik kredi fırsatına değineceğiz.

DenizBank müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilmek için yeni İhtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Üstelik geri ödeme konusunda 60 aya varan birçok vade seçeneği mevcut.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

55.000 TL’ye varan ihtiyaç kredisine başvurmanız için size en yakın DenizBank şubesine gidebilirsiniz ancak koronavirüs sonrasında kredi başvuruları da online platformlara taşındı. DenizBank, müşterilerine İnternet Bankacılığı ve Mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu imkânı sunmaktadır.

DenizBank’tan Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

DenizBank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi olanaklarından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız DenizBank başvuru kanallarıyla %1.74 oranı ile 60 aya kadar varan cazip imkanlarla 55.000 TL’ye kadar kredi çekebilir.

Kredi Başvurusu Esnasında Gereken Belgeler

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
Gelir durumunu gösteren gelir belgesi

DenizBank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden sunduğu kredi hesaplama aracına göre; 55.000 TL üst limit, 60 ay vade, yüzde 1,74 faiz oranı uygulanacaktır. Örneğin; 55.000 TL, 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi çeken bir müşterinin toplam geri ödemesi 97.256,49 TL olarak belirlenmiştir. Aylık taksit tutarı ise 1.616 TL şeklinde olacaktır. Bir diğer örnek olarak 10.000 TL, 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi çeken müşterinin toplam geri ödemesi 12.868,41 TL olarak belirlenmiştir. Aylık taksit tutarı ise 534 TL şeklinde olacaktır. Son olarak teslimi esnasında çektiğiniz kredi miktarının Binde 5’i kadar miktarın kredi tahsis ücreti olarak kesileceğini hatırlatmak isteriz.

Sizde Denizbak ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için Denizbank İnternet Bankacılığı, Denizbank Mobil ve müşteri hizmetleri kanallarından başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Denizbank müşterisi olmayan vatandaşlarımız, başvuru evraklarını kurye aracılığıyla bankaya teslim edebilir, kredilerini anında kullanabilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı