Denizbank Anında 10 Bin TL Anında İhtiyaç Kredisi Duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Denizbank Anında 10 Bin TL Anında İhtiyaç Kredisi Duyurdu

KREDİ

4 Ağustos 2020 Salı 19:37:12

Son Güncelleme: 04/08/2020 19:37:37

Denizbank Anında 10 Bin TL Anında İhtiyaç Kredisi Duyurdu

Acil nakit ihtiyacı olanlar için Denizbank anında 10 bin lira kredi hizmeti sunmaktadır. Aynı gün içinde kredi kullanmak isteyen ve kolay kredi veren bankalar araştırması yapan vatandaşlarımız için Denizbank müşterilerine 60 ay vadeyle ödeme imkanı sunuyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle artan nakit para ihtiyacınız için DenizBank’tan 55.000TL’ye kadar ihtiyaç kredisi. Aynı gün içerisinde kredi imkanıyla DenizBank 55.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Yüksek vade imkanlarından yararlanarak sizde DenizBank ihtiyaç kredisi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.Bankanın yeni kampanyası dahilinde tüm ayrıntılar, başvuru kanalları ve faiz oranlarını sizler için bir araya getirdik.

DenizBank Koronavirüs salgını sebebiyle yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını müşterilerine duyurdu. DenizBank, yeni kampanyasında limit ve vade sayısına göre oldukça değişken faiz oranlarına sahip yeni kampanyasını duyurdu. Sizde rahat kredi başvurusu yapmak istiyorsanız başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Eğer vade sayısını ve çekilen miktarı arttırmak isterseniz faiz oranları elbette artmakta. 10.000 TL ve üzeri kredilerde faiz oranı yüzde 1,59 olarak sunulmaktadır.

Yükselen kriz, işten çıkarmalar, işverenler tarafınca verilen ücretsiz izinler yüzünden vatandaşlar son zamanlarda daha da çok nakit ihtiyacına gerek duymaya başladı. Nakit ihyacı arttıkça DenizBank ihtiyaç kredisi kampanyalarından bir yenisini duyurdu. Bu haberimizde DenizBank müşterileri için hazırlanmış, vatandaşların gereksinimlerine yönelik kredi fırsatına değineceğiz.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

55.000 TL’ye varan gereksinim kredisine başvurmanız için size en yakın DenizBank şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca DenizBank’ınKoronavirüs salgını sebebiyle sunduğu online başvuru fırsatından da yararlanabilirsiniz. DenizBank müşterileri Mobil uygulama üzerinden de kredi başvurusu yapma imkânına sahip. Dilerseniz Denizbank İnternet Bankacılığı üzerinden anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank’tan Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

DenizBank’ın sunduğu gereksinim kredisi olanaklarından yararlanmak isteyen yurttaşlarımız DenizBank şubelerine giderek %1,59 faiz ile 60 aya kadar varan vade seçenekleriyle 55.000 TL’ye kadar kredi çekebilir.

Kredi Başvurusu Esnasında Gereken Belgeler

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
Gelir durumunu gösteren gelir belgesi

DenizBank’ın İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

Bankanın resmi internet sitesi üstünden sunduğu kredi hesaplama aracına göre; 55.000 TL üst limit, 60 ay vade, yüzde 1,99 faiz payı uygulanacaktır. Örneğin; 55.000 TL, 60 ay vadeli gereksinim kredisi çeken bir müşterinin toplam geri ödemesi 104.058,37 TL olarak belirlenmiştir. Aylık taksit tutarı ise 1.734,3 TL şeklinde olacaktır.

Bir diğer örnek olarak ise 10.000 TL, 1,59 faiz oranlı 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi çeken müşterinin toplam geri ödemesi 12.552 TL olarak belirlenmiştir. Aylık taksit ücreti ise 523 TL şeklinde gerçekleşecektir. Son olarak teslimi sırasında çektiğiniz kredi miktarının binde 5’i kadar miktarın kredi tahsis ücreti olarak kesileceğini hatırlatmak isteriz.

BDDK’nın geçtiğimiz gün açıkladığı faiz indirimi kararı sonrasında gerek kamu gerekse birçok özel banka kredi kampanyalarında faiz indirimine gitti. Sadece 2 bin TL ihtiyaç kredisi için 1.09′luk faiz oranları uygulayan Denizbank, diğer tutar ve vade seçenekleri için 1.59 faiz oranları uyguluyor. 55 bin TL ve üzeri tutarlar için ise faiz oranları yüzde 1.99 oranlarına kadar yükselmekte. Denizbank diğer bankalarla karşılaştırıldığında şuan yüksek faiz oranlı kredi hizmeti sunuyor diyebiliriz. Öyle ki, faiz indirimi sonrasında kamu bankaları ihtiyaç kredisi faiz oranlarını yüzde 0.89’a kadar düşürmüştü.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı