Denizbank 48 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Denizbank 48 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu

KREDİ

9 Eylül 2020 Çarşamba 16:12:16

Son Güncelleme: 09/09/2020 15:10:19

Denizbank 48 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu

Yüksek tutarlarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için müjdeli bir haberimiz var. Denizbank yeni kredi kampanyasında 50.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Üstelik 48 ay vade imkanıyla kolayca geri ödeyebilirsiniz. Denizbank yeni ihtiyaç kredisine ait faiz oranları, kredi hesaplama, geri ödenecek tutar ve başvuru evraklarını ele aldık.

Vatandaşlarımız korona virüs salgını ile birlikte nakit ihtiyacı oldukça arttı. Özellikle de yüksek meblağ nakit ihtiyacı olan vatandaşlar maalesef ki bankaların evrak işlerini tamamlaması derken çok fazla beklemekte. Haliyle acil ihtiyaçlarını karşılayamamakta ve mağdur olmaktalar.

Vatandaşlar da acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına anında kredi çekebilecekleri yöntemleri aramakta. Bu yollardan bir tanesi de Denizbank’ın yeni kampanyasında.

Denizbank tarafından sunulan kampanya ile birlikte vatandaşlarımız anında yüksek meblağ da kredi başvuru yapabilirler ve acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Denizbank’ın ev teminatlı kredi fırsatıyla hiçbir koşul aranmadan vatandaşlarımız kredilerine başvuru yapabilirler.

Eğer vatandaşlarımız acil ve yüksek meblağlar da kredi ihtiyaçları varsa Denizbank’a teminat göstererek 60 aya varan vade seçenekleriyle kredi fırsatlarından yararlanabilirler. Düşük faizli ve uygun koşullu kredi kampanyasının ayrıntıları;

Bireysel Finansman Kredisi ile;

 • Vatandaşlar uygun oran ve vade seçenekleriyle
 • Sabit faizli, eşit ya da esnek bir ödeme planına sahip oluyor
 • Vatandaşlarımızın başvurusu ise 1 gün içinde geri dönüt sağlanıyor
 • Ayrıca Denizbank müşterilerine ödeme günlerini kredi kullanımdan sonraki 45 gün içerisinde tercihe göre belirleme şansı sunuyor.

Bireysel Finansman Kredisi Özellikleri;

 • Vatandaşlarımıza evleri ekspertiz değerlendirmesi yapıldıktan sonra ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi imkânı sunulmakta
 • 60 aya varan vade seçenekleri verilmekte

Başvuru için gerekli evraklar

Denizbank’tan anında kredi almak için vatandaşlarımızdan şu belgeler istenmektedir;

 • Nüfus cüzdanı aslı ya da fotokopisi
 • Vatandaşlarımızdan gelir belgeleri; ücretli çalışanlardan maaş bordrosu veya şirket imza sirküleri ile beraber maaş yazısı, serbest çalışanlardan da son 3 yıla dair vergi levhası istenmekte

BAŞVURU NASIL YAPILIR

Denizbank kredisine anında başvuru yapmak için vatandaşlarımız dilerlerse Denizbank internet sayfasından, internet bankacılığından ya da mobil uygulamasından başvuru yapabilirler. Vatandaşlarımızın tercihlerine göre de en yakın Denizbank şubesine gitmeleri yeterli olacaktır.

Faiz Oranları

Vatandaşlarımız Denizbank’tan anında kredi özelliği ile kredi başvurusu yapabilirler. İşte 50 bin Türk lirası için örnek hesaplama;

 • Denizbank’tan anında kredi ile 50 bin Türk lirası başvurusunda vatandaşlarımız 12 ay vade yaptıklarında aylık 4 bin 668 Türk lirası ödeyecekler ve toplamda 56 bin 16 Türk lirası
 • 24 ay vade seçeneğinde ise vatandaşlarımızın aylık ödemesi 2 bin 582 Türk lirası toplamda geri ödenek olan tutar ise 61 bin 968 Türk lirası
 • 36 ay vade seçeneğinde aylık taksit tutarı 1 bin 897 Türk lirası olurken vatandaşlarımız toplamda 68 bin 298 Türk lirası geri ödemekteler.
 • 48 ay vade seçeneğinde ise vatandaşlarımız aylık 1 bin 563 Türk lirası geri ödeme yaparken toplamda ise 75 bin 24 Türk lirası öderler.
 • Son olarak 60 ay vade seçeneğinde ise vatandaşlarımız aylık 1 bin 368 Türk lirası toplamda da 82 bin 82 Türk lirası ödeme yapmaktadırlar.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı