Denizbank 3 ay ödemesiz 60 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası güncellendi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Denizbank 3 ay ödemesiz 60 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası güncellendi

KREDİ

25 Ekim 2020 Pazar 14:12:32

Son Güncelleme: 25/10/2020 13:47:48

Denizbank 3 ay ödemesiz 60 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası güncellendi

Denizbank Ekim ayının son haftasında güncellediği taşıt kredisi faiz oranlarıyla müşterilerine esnek ödeme imkanı, 60 ay vade ve 3 ay ödemesiz dönem imkanı sunuyor. Sizde Denizbank yeni taşıt kredisiyle hayalini kurduğunuz araca sahip olabilir veya aracınızı değiştirebilirsiniz. Sıfır ve ikinci el araçlar için taşıt kredisi özelliklerini bu yazımızda bir araya getirdik.

Denizbank ile birlikte vatandaşlarımız kolaylık taşıt kredisi alabilirler. Ayrıca taşıt kredisinde vatandaşlarımıza 3 ay taksit erteleme fırsatı da sunuluyor. Yine bunun yanında vatandaşlarımız 1 gün içerisinde kredi başvuruları için cevapta alabilirler!

Vatandaşlarımız salgınla birlikte araç alımlarına daha da düşkünlük gösterdiler. Eskisinden çok talep olsa da araç piyasası hem ikinci el hem de sıfır ellerde oldukça pahalıdandı.

Vatandaşlar her ne kadar araba almayı istese de yüksek fiyatlar nedeniyle hayal kırıklığına uğruyorlar. Hal böyle olunca da taşıt kredilerine yöneliyorlar. Fakat Merkez Bankası’nın faiz artırımları ile birlikte düşük faiz sona erdi ve birçok banka taksit erteleme dönemini de rafa kaldırdı. Kredi çekmek zorlaşınca da bu sefer vatandaşlarımız kredi başvurularında öncelik olarak düşük faiz imkânı ve taksit erteleme fırsatı arıyorlar.

Denizbank ise taşıt kredisinde vatandaşlarımıza 1 gün içerisinde cevap vermenin yanı sıra aynı zaman da düşük faiz ve taksit erteleme de sunuyor.

3 aya kadar taşıt erteleme fırsatı ile vatandaşlarımız ödemelerine hemen başlamak zorunda değiller!

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

 • Vatandaşlarımıza uygun vade oranları sunulurken
 • 3 aya kadar taksit erteleme fırsatı
 • Uygun faiz oranları
 • Vatandaşlarımız kendilerine göre ödeme planı ile birlikte isterse sabit, eşit veya esnek ödeme planı seçebilirler.
 • Vatandaşlarımıza 1 gün içerisinde geri dönüt!
 • Taksit gününü ise vatandaşlarımız 45 güne kadar istedikleri şekilde belirleme imkanına sahipler.

KREDİ HESABI NASIL YAPILIYOR?

 • 50 bin Türk lirası değerindeki araç için banka 35 bin Türk lirasına kadar kredi sunarken, 120 bin Türk lirası araçlar için Denizbank 84 bin Türk lirasına kredi 150 bin Türk lirasına kadar olan araçlar içinse 120 bin Türk lirası kadar olan kısmı için 84 bin Türk lirası kalan kısmı için 15 bin Türk lirası toplamda 99 bin Türk lirası kredi olanağı veriliyor.

0 kilometre araçlar için banka 120 bin Türk lirasına kadar olan kısmı için %70 kredi olanağı 120 bin Türk lirasından fazla olan kısmı içinse %50 oranında kredi sunuyor.

İkinci el araçlar içinse Banka kasko değerinin 120 bin Türk lirasına kadar olan kısmı için %70 kredi olanağı 120 bin Türk lirasını aşan kısmı için %50 oranında kredi imkânı sunuluyor.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

 • 25 bin Türk lirası için %1,39 faiz oranı ile 60 ay vade seçeneğinde aylık 662 Türk lirası taksit ve toplamda da 39 bin 754 Türk lirası ödeme yapmaktalar.
 • 50 bin Türk lirası 60 ay vade seçeneğinde ise vatandaşlarımız aylık taksitleri 1 bin 325 Türk lirası olup toplam geri ödeme miktarı ise 79 bin 508 Türk lirası.
 • Son olarak da 100 bin Türk lirası 60 ay vade seçeneğinde vatandaşlarımız aylık 2 bin 650 Türk lirası ödeme yapıyorlar ve toplamda 159 bin 16 Türk lirası geri ödemeleri oluyor.

Gerekli Belgeler

 • Vatandaşlarımızın doldurdukları kredi formu
 • Nüfus cüzdanları
 • Son olarak da gelir belgeleri

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı