Büyük Müjde Kefilsiz teminatsız 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi sevinçle karşılandı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Büyük Müjde Kefilsiz teminatsız 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi sevinçle karşılandı

KREDİ

28 Ekim 2020 Çarşamba 23:56:21

Büyük Müjde Kefilsiz teminatsız 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi sevinçle karşılandı

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) Kasım ayı için düzenlemiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında kefilsiz, teminatsız kolay kredi veriyor. Üstelik 1,24 gibi düşük faiz oranı sunulmasıyla birlikte binlerce kişi bankanın yolunu tuttu. Sizde 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisine anında başvuru yapabilir acil nakit ihtiyaçlarını hemen karşılayabilirsiniz.

CEPTETEB’le, nakit ihtiyacınızın olduğu an, şubelere gitmenize gerek kalmadan, sıra beklemeden, tek tıkla ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında, 36 aya varan vadelerle, uygun faiz oranları ve eşit taksit ödemeleriyle finansman desteği alabilirsiniz. Üstelik ihtiyaç kredisi alabilmeniz için herhangi bir kefil veya teminat aranmıyor. İşte CEPTETEB İhtiyaç Kredisiyle ilgili tüm detaylar…

50.000 TL KEFİLSİZ TEMİNATSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ

  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak için 18-65 yaş aralığında olmanız gerekmektedir.
  • Başvuru yapan kişilerden herhangi bir şekilde kefil veya teminat istenmemektedir.
  • CEPTETEB, ihtiyaç kredisi taksit ödemelerini aylık olarak eşit bir şekilde; CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM’lerinden yapma imkanı sunar.
  • CEPTETEB, müşterilerine ihtiyaç kredisi ödemelerini 3 ay erteleme fırsatı vermiştir.
  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında, müşterilere 1.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar kredi verilmektedir. Bu kredi 3 aydan 36 aya kadar vadelendirilebilir ve yüzde 1.24 oranında faiz uygulanır. 36 aya varan vade imkanı ve yüzde 1,24 faiz oranı, Findeks Kredi Notu 1.850 ve üzerinde olan müşteriler için geçerlidir.
  • CEPTETEB Şubesi müşterisi olan kişiler, Tahsis Ücreti ödemez. Fakat hem CEPTETEB Şubesi hem de farklı bir TEB Şubesi müşterisi olan kişilerden tahsis ücreti alınmaktadır.
  • Kredi kullanım anında, banka tarafından belirlenen güncel faiz oranları uygulanır. TEB, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge isteme, faiz oranını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

  • CEPTETEB’den alacağınız, 36 ay vadeli 10 bin liralık ihtiyaç kredisi için yüzde 1,24 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödemeniz gereken taksit miktarı 360,80 liradır.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

TEB veya CEPTETEB müşterisi olmayan kişiler

TEB veya CEPTETEB müşterisi olmayan kişilerin; CEPTETEB İhtiyaç Kredisine,  https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-ihtiyac-kredisi adresine girip “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp,istenen bilgileri doldurarak başvuru yapmaları yeterli olacaktır. Kişilerin başvuruları onaylandıktan sonra, CEPTETEB Müşteri Danışmanı, istediğiniz gün istediğiniz yere gelerek sizi ziyaret edip kredi başvuru işlemlerinizi tamamlar.

TEB veya CEPTETEB müşterisi olan kişiler

TEB veya CEPTETEB müşterisi olan vatandaşlar, CEPTETEB İhtiyaç Kredisine, şubelere gitmeye gerek kalmadan İnternet Şubesi veya Mobil Şube üzerinden başvuru yapabilirler. Kredi başvurunuz onaylandığı zaman, istediğiniz an, istediğiniz yerden kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı