Bu bankalar kredi ve kredi kartı borçlarını 60 ay vadeyle yapılandırıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bu bankalar kredi ve kredi kartı borçlarını 60 ay vadeyle yapılandırıyor

KREDİ

10 Ekim 2020 Cumartesi 23:10:27

Son Güncelleme: 10/10/2020 23:11:19

Bu bankalar kredi ve kredi kartı borçlarını 60 ay vadeyle yapılandırıyor

60 ay vadeyle başka bankalara kredi ya da kredi kartı borcu olan vatandaşlar için taksitlendirme imkanı ve  tek hesapla yapılandırılma olanağı sunuluyor. Bu süreçlerde kredi kartı borcu olanlar için  ek konut ve ya ihtiyaç kredisi gibi farklı borcu olanlar için farklı ikinci bir borcun olması şartı aranıyor.

60 ay vade ile başka bankalara kredi ya da kredi kartı borcu olan vatandaşlar için taksitlendirme imkanı ile tek hesapla yapılandırılma imkanları sunuluyor. Bu süreçlerde kredi kartı borçları için  ek konut ya da ihtiyaç kredisi gibi farklı borcu olanlar için farklı ikinci bir borcun olması şartı koşuluyor.

Sadece kredi kartına sahip olan vatandaşların yapılandırma adımlarında 60 ay vade seçeneği sunulmuyor.Kredi ve  kredi kartı borçlarının olması gerekmiyor. Mevcut olan kredi ve ya kredi kartlarını ödemek konusunda sıkıntı çeken vatandaşlara yardımlar devam ediyor. Fakat kredi kartlarında olan borçlanmanın birikmesinin ardından artık işin içinden çıkamaz bir hal aldılar  ve şartlarda bankalar ile görüşerek farklı seçenekler izlenebiliyor, aynı zamanda teminat verilme şartı aranıyor.

Kredi taksitlendirme seçenekleri nasıl olacak?

Kredi kartlarında taksitlendirme yapmak isteyen vatandaşların seçtikleri bankalara başvuru yapması gerekiyor. Borçların mevcut olarak bulunduğu bankalarda dönemsel olarak yapılan kampanyaların takip edilmesi ile birlikte direkt olarak da bankalar ile görüşmeler yapılacak. Yapılandırma adımları izlenilecek.. Ülkenin son zamanlarda bulunduğu zor şartlar nedeni ile alım gücünün bir hayli düşmesine neden oldu. Bundan dolayı vatandaşlar kartların yapılanması adına kendileri için farklı seçenekler arıyor. Hangi banka hangi yöntemler ile kredi fırsatları sunuyor?

Borçları transfer yöntemleri ile tek bir alanda biriktirmek ve tek bir yere borçlanmak isteyen vatandaşlar için farklı seçenekler sunuluyor. Bunun için birçok farklı bankalardan gelen transfer işlemleri için yardımlarını sunmaya devam ediyor. Transfer borç kapatma yardımı yapan bankalar haberimizde ….

Kredi ve kredi kartı için borç taksitlendirme işlemi nasıl yapılacak?

Borçların üst üste gelmesinin ardından vatandaşlar kendileri için taksitlendirme yapmak farklı adına farklı seçenekler aramaya devam ediyor. Bankalar 12 – 24 ve 36 ay vade farkları ile birlikte kredi kartı borçlandırmaları yapılandırma seçenekleri sunuluyor. Kişini gelirine göre vade ve faiz oranı ayarlanıyor. Bu anlarda teminat isteme, taksitlendirme adımları,faiz oranlarında değişme şeklinde işlemler ortaya çıkıyor.

İş Bankası vatandaşlar için kredi kartı borcu yapılandırma  fırsatı sunuyor

İş Bankası kendi müşterilerine sunduğu farklı avantajlar ile dikkatleri kendisine çekiyor. Yapılan taksitlendirme adımları ile ödemeler yapılacak. Bankalar tarafınca yapılan kampanyalar ile alakalı olarak yapılan açıklamaların ardından banka müşterileri için kredi kartlarını 3 aya kadar erteleyebilme imkanı sunuyor. Asgari ödeme tutarı ödemelerin sonrasında kalan ödeme 3 ay boyunca taksitlendirebilme imkanı sunulacak. 2 aylık yapılan taksitlendirmeler esnasında 2,22 ve 3 aylık olarak yapılanlarda aylık olarak 2,84 oranı  uygulanabilecek.

Bu bankaların yanında bir de  hizmetlerine devam eden bankalardan birkaçı  olan Garanti Bankası – Ziraat Bankası – Vakıfbank  gibi kamu bankaları oluyor. Her müşteri için faiz oranları ve vadeler farklı olarak müşteriye özel olmak üzere belirlenebiliyor. Bankalar genelde müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanmalarını isterler

Diğer yandan ise QNB Finansbank da borç taşıma kredi seçenekleri ile birlikte bankalara olan tüm borçların %25 ‘lik kısımlarını yapılandırma imkanlarına devam ediyor. Oldukça düşük faiz seçenekleri ile müşterileri için fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Akbank kredi kartı borcu olanlar vatandaşlar için yapılandırma fırsatı sunuyor 

9 ay vade imkanlarıyla birlikte aylık % 2,42 faiz oranı ile borç transfer işlemleri  yapılabiliniyor. İşlemler esnasında herhangi bir  ücret talep edilmesi söz konusu olmuyor.

Kartları tam tamına  60 ay vade imkanı ile yapılandırılabilme fırsatı

60 ay vade ile kredi kartlarını borçlandırmak için şu an birden çok borcun bulunması gerekiyor. Bankalar ile kredi kartlarının 60 ay vadeyle yapılandırılma imkanını müşterilerine sunuyor. Bu durumda yasal üst sınırlarda olanlar için ise bir avantaj çünkü yüksek faiz oranlarından rahatça kurtulabilecekler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı