Bayram kredisi veren bankalar hangileri? En düşük faizli Bayram kredisi veren banka hangisi?
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bayram kredisi veren bankalar hangileri? En düşük faizli Bayram kredisi veren banka hangisi?

KREDİ

22 Mayıs 2020 Cuma 15:55:59

Bayram kredisi veren bankalar hangileri? En düşük faizli Bayram kredisi veren banka hangisi?

Ramazan Bayramının yaklaşmasının ardından nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalar müşterileri için bir fırsat daha sundu! Günümüzde pek çok banka tarafından Bayram Kredi kampanyası başlatıldı. Faiz oranlarının belli olmasıyla birlikte pek çok vatandaşımız merak içerisinde bayram kredi faiz oranlarını öğrenmek için araştırma yapıyor.

Ramazan Bayramının yaklaşmasının ardından nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalar müşterileri için bir fırsat daha sundu! Günümüzde pek çok banka tarafından Bayram Kredi kampanyası başlatıldı. Faiz oranlarının belli olmasıyla birlikte pek çok vatandaşımız merak içerisinde bayram kredi faiz oranlarını öğrenmek için araştırma yapıyor. Çok sayı da banka yapmış olduğu bu kampanya doğrultusunda kredi kampanyasından düşük faiz oranları ile müşterilerin yanında olacaklarını duyurdular. İşte şimdi sizler için düşük faiz oranları ile bayram kredi fırsatlarını ve ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için verilen kampanya detaylarını paylaşmak isteriz.

Ramazan Bayramı öncesinde nakit paraya ihtiyacı olan bireyler için çeşitli ihtiyaçlar ile birlikte bu ihtiyaçları düşük faiz oranları ile mutlu bir şekilde gidermek adına müşteriler için olağanüstü fırsatlar bankalardan geldi. Pek çok banka kredi kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü bu zorlu süreç içerisinde güldürdü. Bu kapsamda yapılan açıklamalar ile açıklanan faiz oranları müşteriler için ek ödeme imkânları ile birlikte sıraladık. İşte bayram öncesi ve sürecinde kullanabileceği kredi kampanyaları…

RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİNDE İHTİYAÇ KREDİ FAİZ ORAN LİSTESİ!

 • 000 TL kredinin 12 ay vadeli ödeme planına göre bankaların sundukları faiz oranları listesi.
 • İNG Bank bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 0.79
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 0.89
 • QNB Finansbank bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 0.89
 • TEB bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 0.94
 • İş Bankası bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 0.96
 • Türkiye Finans Katılım Bankası bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 0.97
 • Vakıfbank bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 0.98
 • Odeobank bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 0.99
 • Ziraat Bankası bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 1.05
 • Halkbank bayram kredisi kampanyası kredi faiz oranı yüzde 1.05

BAYRAM KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Bayram kredisi veren bankaları ve faiz oranlarını açıkladık. Bayram kredi fırsatında kendinize uygun olan bankaya seçerek başvuru işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz. Söz konusu kredi başvuru işlemleri gerçekleştirirken pek çok banka tarafından ödeme erteleme imkânından yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz. Ayrıca bunların yanı sıra başvuru işlemleriniz için en yakın banka şubesine gidebileceğiniz gibi mobil uygulama üzerinden de şubeye gitmeden başvuru yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

Mobil uygulama ile başvuru yapan vatandaşların başvuru sonuçları olumlu ya da olumsuz sonuçlanmasının ardından ödemelerini hesaptan yapma fırsatını elde etme olanağına sahip olabilmektedir. En yakın ATM’den böylelikle anında çekme fırsatını bulabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı