Bankalardan peş peşe 3 ay ertelemeli kredi kampanyası! TEB, Finansbank, İş Bankası ve Yapı Kredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bankalardan peş peşe 3 ay ertelemeli kredi kampanyası! TEB, Finansbank, İş Bankası ve Yapı Kredi

KREDİ

14 Aralık 2020 Pazartesi 23:27:33

Son Güncelleme: 14/12/2020 23:27:15

Bankalardan peş peşe 3 ay ertelemeli kredi kampanyası! TEB, Finansbank, İş Bankası ve Yapı Kredi

Pandemi sonrasında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için bazı bankalar 3 ay erteleme imkanı sunuyorlar. Acil nakit ihtiyaçlarını bugün karşılayan vatandaşlarımız ödemelerine 2021 yılında başlıyorlar. Bu yazımızda QNB Finansbank, İş Bankası, TEB ve Yapı Kredi 3 ay ertelemeli, SMS başvurulu ihtiyaç kredilerini ele aldık.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bu ihtiyaçlarını gidermek için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırıyor. Bankaların hazırladığı kampanyalardan en çok talep alanlar ise 3 ay ertelemeli olan ihtiyaç kredileridir. Kredi geri ödemelerini 2021 yılı Şubat ayında yapmaya başlamak isteyen vatandaşlarımız için, 3 ay ertelemeli kredi veren bankaları derledik. İşte 3 ay ertelemeli Yapı Kredi Bankası, TEB, QNB Finansbank, İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyalarının detayları…

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

3 ay ertelemeli kredi veren bankalardan birisi olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine sadece SMS atarak 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma fırsatını sunmaktadır. Yapı Kredi Bankasının düzenlediği kampanyaya göre, 36 aya varan vadeli 10 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımlarında yüzde 2,11 faiz oranı, 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi başvurularınız için yüzde 1,93 faiz oranı ve 100 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleriniz için de yüzde 1.63 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu krediden hemen yararlanmak için; “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazarak 4411’e SMS göndermelisiniz.

TEB 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Sonbahar aylarına özel olarak oluşturduğu kampanya ile müşterilerine yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veren TEB, vatandaşlara kredilerini 3 ay erteleme imkanı tanıyor. Bu krediden faydalanmak isteyen vatandaşlar TEB internet sitesi ve TEB şubeleri üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. 36 ay vade ile 10 bin liralık ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık olarak ödemesi gereken taksit miktarı 361,52 liradır.

İŞ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası, yüzde 1.40 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında, dilerseniz ilk taksit ödemenizi, kredi kullanım tarihinizden 3 ay sonra ödemeye başlayabilir ve kredinizi eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli olan İş Bankası Anında Kredi’ye başvurularınızı İşCep veya İnternet Şubesi üzerinden ya da İş Bankası şubelerine giderek yapabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank’ın sunduğu 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası için yüzde 1,35 faiz uygulanmakta ve 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Bu krediden yararlanmak isteyen vatandaşlar aylık olarak 368,79 lira taksit ödeyecekler.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar, başvuru yapmak için 0850 220 8 573 numaralı kredi hattını arayabilir, T.C. kimlik numaralarını 5030’a SMS gönderebilir ya da kendilerine en yakın QNB Finansbank şubelerine gidebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı