Bakandan açıklama: İşi olmayan, ihtiyaç sahiplerine aylık maaş bağlanacak
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bakandan açıklama: İşi olmayan, ihtiyaç sahiplerine aylık maaş bağlanacak

KREDİ

14 Temmuz 2020 Salı 12:22:36

Son Güncelleme: 14/07/2020 12:22:17

Bakandan açıklama: İşi olmayan, ihtiyaç sahiplerine aylık maaş bağlanacak

Devletimiz tüm ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalışıyor, başta Korona virüs etkisinden dolayı işsiz kalmış ve para kazanamayan vatandaşlarımız olsa da tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ellerinden tutuluyor. Geliri olmayan, işinden kovulmuş, ücretsiz izine gönderilmiş ve daha önceden işsiz kalmış ne kadar vatandaşımız varsa devletimiz..

Devletimiz tüm ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalışıyor, başta Korona virüs etkisinden dolayı işsiz kalmış ve para kazanamayan vatandaşlarımız olsa da tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ellerinden tutuluyor. Geliri olmayan, işinden kovulmuş, ücretsiz izine gönderilmiş ve daha önceden işsiz kalmış ne kadar vatandaşımız varsa devletimiz herkese maddi yardımlar yapmaya devam ediyor. İhtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız çeşitli yardımlardan bir haber olduğundan dolayı bilgilendirmek ve bireysel yardım başvurularına talebi çoğaltabilmek için bu haberi oluşturduk.

Korona virüs salgını sebebiyle yüz binlerce vatandaşımız işsiz kaldı. İşsiz kalmalar artmaya devam ettiği süreç içerisinde vatandaşlarımızın bir hayli nakit ihtiyacı artmıştır. Bu nedenle devletimiz her daim vatandaşına elini uzatmış ve maddi yardımlar yapmıştır. Bu sebeple milyonlarca vatandaşımız devlet tarafından yapılan yardımları araştırmaya başlamıştır. Eğer sizin de yardıma ihtiyacınız var ise bu aylık maaş ödemeleri ile alakalı bilgiyi haberimizin detayından alabilirsiniz.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE AYLIK MAAŞ ÖDEMESİ

Diğer devlet kurumlarına ek olarak Vakıflar Genel Müdürlüğü de aylık maaş bağlayarak muhtaç kişilere yardımcı olabiliyor. Özellikle yardım talebinde bulunan vatandaşlara yardım yapan Vakıflar Genel Müdürlüğü ile iletişime geçmek için güzel bir şans olabilir. Vakıflar Genel Müdürlüğü kendi web sitesinden yapılacak olan yardımlar ile alakalı detaylı bilgileri veriyor. VGM tarafından sağlanan desteklerin ilki kuru yardımı ikincisi ise aylık maaş yardımı. Bu maaş desteğinden faydalanmak isteyen vatandaşların sağlamaları gereken koşullar bulunmakta. Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamaları ve ödemelerin hangi şartlar altında ödendiğine ilişkin şartlar şu şekildedir:

  • Annesi veya babası vefat etmiş muhtaç çocuklar
  • Yüzde 40 ve üzeri engeli bulunan muhtaçlar
  • Sosyal Güvence olmaması
  • Herhangi bir gelire sahip olmamak
  • Mahkeme kararı ile bakım altına alınmamış olmak
  • Kişiye ait taşınmaz olmaması
  • Bir kira getirisi olmaması

Sadece bu şartları taşıyan kişiler Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden aylık maaş alabilirler. Bu nedenle başvurular:

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Aylık maaş bağlanması ile alakalı başvuruların bizzat Vakıflar Genel Müdürlüğüne yapılması gerekiyor. Başvuru ile alakalı işlemlerin vakıf web sitesinde yer alan form ile doldurulması ve bu formun kendi il ve ilçenizde bulunan VGM’ye götürmeniz gerekiyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı