Aylık sadece 564 lira taksitle Yapı Kredi taşıt kredisi duyuruldu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Aylık sadece 564 lira taksitle Yapı Kredi taşıt kredisi duyuruldu

KREDİ

21 Ekim 2020 Çarşamba 12:01:24

Son Güncelleme: 21/10/2020 12:03:03

Aylık sadece 564 lira taksitle Yapı Kredi taşıt kredisi duyuruldu

Sıfır veya ikinci el taşıt sahibi olmak isteyenler için Yapı Kredi bankası düşük faizli yeni kredi kampanyasını müşterilerine duyurdu. 48 ay vade, 564 TL taksitlerle başlayan fırsatla yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Başvuru, gerekli evraklar ve hesaplama işlemlerini ele aldık.

Yapı Kredi Bankası, araç sahibi olmak isteyen müşteriler için, düşük faiz oranlı, kefilsiz, ekspertiz süreci olmadan ve avantajlı ödeme planlarıyla taşıt kredisi veriyor. 0 km ve 10 yaşa kadar olan 2.el araçlarda kullanabileceğiniz Yapı Kredi Taşıt Kredisi; 48 aya varan vade imkanı, yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranı sunuyor. Ayda 564 liradan başlayan taksitlerle hayalinizdeki araca sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey Yapı Kredi şubelerine giderek başvuruda bulunmak.

Örnek Ödeme Planı

0 KM TAŞIT KREDİSİ

  • Yapı Kredi Bankası, bireysel amaçlı 20 bin liralık 0 km taşıt kredisi için 48 ay vade ve yüzde 1,28 faiz oranı sunmaktadır. Bu kredi için belirlenen aylık taksit miktarı ise 592,02 liradır.
  • Ticari amaçlı 20 bin liralık 0 km taşıt kredisi için de 48 ay vade imkanı ve yüzde 1,25 faiz oranı sunulmaktadır. Yapı Kredi Bankası’nın bu kredi için belirlediği aylık taksit miktarı ise 564,25 liradır.

İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ

  • Yapı Kredi Bankası’nın bireysel amaçlı olarak verdiği 20 bin liralık ikinci el taşıt kredisi için belirlenen vade miktarı 48 ay ve faiz oranı 1,28’dir. Bu krediden yararlanan vatandaşların aylık olarak ödemesi gereken taksit miktarı ise 592,02 liradır.
  • Ticari amaçlı 20 bin liralık ikinci el taşıt kredisi için de, Yapı Kredi Bankası 48 ay vade imkanı ve yüzde 1,28 faiz oranı sunmaktadır. Bu kredi için belirlenen aylık taksit miktarı ise 568,12’dir.

Taşıt Kredisi taksitlerimi nasıl hesaplarım?

Yapı Kredi Bankasından alacağınız taşıt kredisine ait taksitleri kredi hesaplama bölümümüzden veya Yapıkredi resmi internet sitesi üzerinden hesaplayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi’ne nasıl başvurulur?

Taşıt Kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler, yukarıda belirttiğimiz belgeler ile birlikte en yakın Yapı Kredi şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler.

Bu krediyle ilgili soruları olan veya daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyen müşteriler, 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayıp müşteri temsilcileri ile görüşebilirler.

GEREKLİ BELGELER

Aşağıda belirteceğimiz belgeler müşterilerden ve varsa kefillerinden, başvuru için istenen belgelerdir. Başvuru esnasında belgelerinizi eksiksiz sağlamanız önemlidir.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir Belgesi

-Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya şirket yetkilileri tarafından imzalanmış ve antetli kağıda yazılmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi

-Serbest meslek sahibi vatandaşlar için son vergi levhasının fotokopisi

-Emekli vatandaşlar için maaş cüzdanlarının fotokopisi

-Kira geliri olan vatandaşlar için tapu ve kira kontratı fotokopisi

  • Elektrik, doğalgaz, su, telefon gibi abonelik hizmetlerine ait işlem tarihinden önce son 3 ay içinde, müşterinin adına düzenlenmiş olan bir faturanın aslı veya 3 ay içinde alınmış ikametgâh belgesi
  • Sıfır km araçlar için ilgili şirket tarafından verilen fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura

İkinci el taşıtlar için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noter tarafından düzenlenmiş alım satım sözleşmesi

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı